Vi använder cookies för att ge dig en bättre upplevelse av vår webbplats. Du kan välja att endast tillåta nödvändiga cookies eller tillåta alla cookies.
250 SX (2020) VÄXELMEKANISM
SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
kopiera artikelnummer
55434005133
2023-12-04
SHIFT SHAFT CPL.
1005:-
2
kopiera artikelnummer
79234008144
SLIDING PLATE CPL.
185:-
3
kopiera artikelnummer
54634020000
SPRING GUIDE
55:-
4
kopiera artikelnummer
56534013100
TENSIONING SPRING 0,8MM
25:-
5
kopiera artikelnummer
54834014000
RETURN SPRING 03
50:-
6
kopiera artikelnummer
54634050000
STOP DISK 14X30X1
45:-
7
kopiera artikelnummer
54632095000
needle sleeve HK 1412 14x20x12, Åtgår 2st
50:-
8
kopiera artikelnummer
0760142460
radial shaft seal 14x24x6 B
50:-
9
kopiera artikelnummer
55434031000
SHIFTING LEVER CPL.
665:-
kopiera artikelnummer
06-1511
VÄXELSPAK, Ekonomi växelspak som ersätter original. Obs! Endast exempelbild... mer info



VÄXELSPAK, Ekonomi växelspak som ersätter original. Obs! Endast exempelbild

Dölj ytterligare info
379:-
10
kopiera artikelnummer
50233041500
PAIR NORDLOCK WASHER M6
30:-
12
kopiera artikelnummer
0024060156S
HH collar screw M6x15 TX30
25:-
13
kopiera artikelnummer
0025050206
HH collar screw M5x20 TX30
20:-
14
kopiera artikelnummer
0349000050
WASHER DIN7349-5X15X2
15:-
15
kopiera artikelnummer
55434024000
LOCKING LEVER CPL.
225:-
16
kopiera artikelnummer
54634052300
SLEEVE FOR LOCKING LEVER
50:-
17
kopiera artikelnummer
55434023100
2023-12-04
LOCKING LEVER SPRING
45:-
18
kopiera artikelnummer
0402061480
NEEDLE ROLLER DIN5402 6X14,8, Åtgår 3st
20:-
19
kopiera artikelnummer
79234003000
SHIFTING FORK 1ST/3RD GEAR
685:-
20
kopiera artikelnummer
79234002000
SHIFTING FORK 2ND GEAR
685:-
21
kopiera artikelnummer
79234001000
SHIFTING FORK 4TH/5TH GEAR
685:-
22
kopiera artikelnummer
77034019000
2023-12-04
SHIFTING MAIN L=93MM 05
165:-
23
kopiera artikelnummer
54834019000
SHIFT. RAIL MAIN SHAFT 250/300
140:-
24
kopiera artikelnummer
0984060302
AH SCREW DIN6912 M 6X30
20:-
25
kopiera artikelnummer
55434015000
2023-12-04
GEARSHIFT CPL.
535:-
26
kopiera artikelnummer
0625618050
BALL BEARING 61805 C3
170:-
27
kopiera artikelnummer
75030085100
75030085000 ersätts av: 75030085100
Retaining bracket crankshaft b, Åtgår 7st
35:-
28
kopiera artikelnummer
0019050106S
hex lobe countersunc screw M5x
25:-
29
kopiera artikelnummer
79234012000
2023-12-04
SHIFT ROLLER 5G
1005:-
30
kopiera artikelnummer
79234012010
FRICTION BEARING CONTROLLER
155:-



3
54634020000, Lagerstatus: 1-3
SPRING GUIDE
Pris: 55kr/st
Lägg i varukorgen
4
56534013100, Lagerstatus: 4-6
TENSIONING SPRING 0,8MM
Pris: 25kr/st
Lägg i varukorgen
5
54834014000, Lagerstatus: 1-3
RETURN SPRING 03
Pris: 50kr/st
Lägg i varukorgen
6
54634050000, Lagerstatus: 1-3
STOP DISK 14X30X1
Pris: 45kr/st
Lägg i varukorgen
7
54632095000, Lagerstatus: 25
needle sleeve HK 1412 14x20x12, åtgår 2st
Pris: 50kr/st
Lägg 2st i varukorgen
8
0760142460, Lagerstatus: 34
radial shaft seal 14x24x6 B
Pris: 50kr/st
Lägg i varukorgen
9
55434031000, Lagerstatus: 1-3
SHIFTING LEVER CPL.
Pris: 665kr/st
Lägg i varukorgen
06-1511, Lagerstatus: 7
VÄXELSPAK, Ekonomi växelspak som ersätter original. Obs! Endast exempelbild
Pris: 379kr/st
Lägg i varukorgen
10
50233041500, Lagerstatus: 1-3
PAIR NORDLOCK WASHER M6
Pris: 30kr/st
Lägg i varukorgen
12
0024060156S, Lagerstatus: 17
HH collar screw M6x15 TX30
Pris: 25kr/st
Lägg i varukorgen
13
0025050206, Lagerstatus: 8
HH collar screw M5x20 TX30
Pris: 20kr/st
Lägg i varukorgen
14
0349000050, Lagerstatus: 1-3
WASHER DIN7349-5X15X2
Pris: 15kr/st
Lägg i varukorgen
15
55434024000, Lagerstatus: 1-3
LOCKING LEVER CPL.
Pris: 225kr/st
Lägg i varukorgen
16
54634052300, Lagerstatus: 4-6
SLEEVE FOR LOCKING LEVER
Pris: 50kr/st
Lägg i varukorgen
17
55434023100, Lagerstatus: hos lev.
LOCKING LEVER SPRING
Pris: 45kr/st
Lägg i varukorgen
18
0402061480, Lagerstatus: 1-3
NEEDLE ROLLER DIN5402 6X14,8, åtgår 3st
Pris: 20kr/st
Lägg 3st i varukorgen
18
0402061480, Lagerstatus: 1-3
NEEDLE ROLLER DIN5402 6X14,8, åtgår 3st
Pris: 20kr/st
Lägg 3st i varukorgen
18
0402061480, Lagerstatus: 1-3
NEEDLE ROLLER DIN5402 6X14,8, åtgår 3st
Pris: 20kr/st
Lägg 3st i varukorgen
19
79234003000, Lagerstatus: 1-3
SHIFTING FORK 1ST/3RD GEAR
Pris: 685kr/st
Lägg i varukorgen
20
79234002000, Lagerstatus: 1-3
SHIFTING FORK 2ND GEAR
Pris: 685kr/st
Lägg i varukorgen
21
79234001000, Lagerstatus: 1-3
SHIFTING FORK 4TH/5TH GEAR
Pris: 685kr/st
Lägg i varukorgen
22
77034019000, Lagerstatus: hos lev.
SHIFTING MAIN L=93MM 05
Pris: 165kr/st
Lägg i varukorgen
23
54834019000, Lagerstatus: 1-3
SHIFT. RAIL MAIN SHAFT 250/300
Pris: 140kr/st
Lägg i varukorgen
24
0984060302, Lagerstatus: 21
AH SCREW DIN6912 M 6X30
Pris: 20kr/st
Lägg i varukorgen
25
55434015000, Lagerstatus: hos lev.
GEARSHIFT CPL.
Pris: 535kr/st
Lägg i varukorgen
26
0625618050, Lagerstatus: 13
BALL BEARING 61805 C3
Pris: 170kr/st
Lägg i varukorgen
27
75030085000, Lagerstatus: hos lev.
RETAINING PLATE F. CS BEARING
28
0019050106S, Lagerstatus: 7
hex lobe countersunc screw M5x
Pris: 25kr/st
Lägg i varukorgen
29
79234012000, Lagerstatus: hos lev.
SHIFT ROLLER 5G
Pris: 1005kr/st
Lägg i varukorgen
30
79234012010, Lagerstatus: 1-3
FRICTION BEARING CONTROLLER
Pris: 155kr/st
Lägg i varukorgen
1
55434005133, Lagerstatus: hos lev.
SHIFT SHAFT CPL.
Pris: 1005kr/st
Lägg i varukorgen
2
79234008144, Lagerstatus: 1-3
SLIDING PLATE CPL.
Pris: 185kr/st
Lägg i varukorgen