Vi använder cookies för att ge dig en bättre upplevelse av vår webbplats. Du kan välja att endast tillåta nödvändiga cookies eller tillåta alla cookies.
250 SX (2020) EXHAUST CONTROL
SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
kopiera artikelnummer
0019050106S
hex lobe countersunc screw M5x, Åtgår 4st
24:-
2
kopiera artikelnummer
54837062000
RETAINING PLATE R/S 07
105:-
3
kopiera artikelnummer
54837063100
RETAINING PLATE L/S 07
*SAKNAS
4
kopiera artikelnummer
0770160021
O-RING 16,00X2,00 VITON, Åtgår 2st
31:-
5
kopiera artikelnummer
55437061044
2024-07-18
CONTR.VALVE 250 LEFT KPL.
510:-
6
kopiera artikelnummer
55437062044
2024-07-18
CONTR.VALVE 250 RIGHT KPL.
510:-
10
kopiera artikelnummer
014580060256
2024-07-18
CYL. SCREW DIN14580 M 6X25
15:-
11
kopiera artikelnummer
54637067000
SPRING SLEEVE
70:-
12
kopiera artikelnummer
55537066000
Overload spring
42:-
13
kopiera artikelnummer
014580060106S
2024-07-18
014580060106 ersätts av: 014580060106S
Cap head screw M6x10
18:-
14
kopiera artikelnummer
55537065000
Adjusting lever cmpl.
185:-
15
kopiera artikelnummer
55537080000
2024-07-18
Post mount cmpl.
370:-
16
kopiera artikelnummer
55537064044
Gear segment right cmpl.
440:-
17
kopiera artikelnummer
54837064150
GEAR SEGMENT L/S 250 07
440:-
18
kopiera artikelnummer
50437023100
exaust flap bushing, Åtgår 2st
80:-
19
kopiera artikelnummer
0770150151
O-RING 15,00X1,50 VITON, Åtgår 2st
31:-
20
kopiera artikelnummer
55537020000
2024-07-18
Control hatch 250
1005:-
21
kopiera artikelnummer
014580060166
SHCS ISO 14580 M6x16
15:-
22
kopiera artikelnummer
0137060003
spring washer DIN 137 B - 6
15:-
23
kopiera artikelnummer
0021060003
WASHER DIN9021-A 6,4
10:-
24
kopiera artikelnummer
54637056100
WASHER 6,5X11X2
37:-
25
kopiera artikelnummer
0014050123
HH COLLAR SCREW M 5X12 WS=6
21:-
26
kopiera artikelnummer
0349000050
WASHER DIN7349-5X15X2
15:-
27
kopiera artikelnummer
55537058000
2024-07-18
BEARING SUPPORT
145:-
28
kopiera artikelnummer
0025050256S
HH collar screw M5x25 TX30, Åtgår 2st
24:-
29
kopiera artikelnummer
55537068000
2024-07-18
Bearing sleeve
70:-
31
kopiera artikelnummer
55537050444
Centrifugal governor assy.
2015:-
36
kopiera artikelnummer
54637098100
BALL BEARING 626LLBC3/5K
105:-
40
kopiera artikelnummer
0014050203
HH COLLAR SCREW M 5X20 WS=6, Åtgår 2st
21:-
41
kopiera artikelnummer
55537035000
Closing cover 250-360
370:-
43
kopiera artikelnummer
54837075200
SPRING GUIDE 250/300
145:-
kopiera artikelnummer
35-89
AVGASPORTSVERKTYG, För inställning av avgasporten. Med detta verktyg är det busenkelt att göra s... mer info



AVGASPORTSVERKTYG, För inställning av avgasporten. Med detta verktyg är det busenkelt att göra snabba inställningar och ställa avgasporten för bäst effekt beroende på bana. För KTM, Gasgas och Husqvarna tvåtaktare. (ej för modeller med insprutning)

Dölj ytterligare info
149:-
kopiera artikelnummer
54837075100-1
2024-07-20
AVGASPORT JUSTERING, Snabbjustering av avgasporten (power valve). Enkel montering och enkel justerin... mer info



AVGASPORT JUSTERING, Snabbjustering av avgasporten (power valve). Enkel montering och enkel justering. Busenkelt att göra snabba inställningar och ställa avgasporten för bäst effekt beroende på bana utan verktyg. För KTM, Gasgas och Husqvarna tvåtaktare. (ej för modeller med insprutning)

Dölj ytterligare info
583:-
44
kopiera artikelnummer
0770021120
O-RING 12,37X2,62 NBR70
15:-
45
kopiera artikelnummer
0770240020
O-RING 24,00X2,00 NBR70
15:-
46
kopiera artikelnummer
54837069000
ADJUST. SPRING 2003
70:-
47
kopiera artikelnummer
54637072300
AUXILIARY SPRING MID. YELLOW
37:-
48
kopiera artikelnummer
54637071200
2024-07-18
SPRING INSERT
42:-
50
kopiera artikelnummer
47237056100
angle lever
300:-
51
kopiera artikelnummer
0988101610
SHIM WASHER DIN988 10X16X1, Åtgår 2st
15:-
52
kopiera artikelnummer
0618101410
needle sleeve HK 1010 10x14x10, Åtgår 2st
55:-
53
kopiera artikelnummer
55437057200
Control lever 250/300
370:-
60
kopiera artikelnummer
55537095044
2024-07-18
Linkage cmpl.
370:-
61
kopiera artikelnummer
50237195055
SECURING DIN-71805-S-8, Åtgår 2st
34:-



1
0019050106S, Lagerstatus: 16
hex lobe countersunc screw M5x, åtgår 4st
Pris: 24kr/st
Lägg 4st i varukorgen
1
0019050106S, Lagerstatus: 16
hex lobe countersunc screw M5x, åtgår 4st
Pris: 24kr/st
Lägg 4st i varukorgen
2
54837062000, Lagerstatus: 1-3
RETAINING PLATE R/S 07
Pris: 105kr/st
Lägg i varukorgen
3
54837063100, Lagerstatus: hos lev.
RETAINING PLATE L/S 07
4
0770160021, Lagerstatus: 13
O-RING 16,00X2,00 VITON, åtgår 2st
Pris: 31kr/st
Lägg 2st i varukorgen
4
0770160021, Lagerstatus: 13
O-RING 16,00X2,00 VITON, åtgår 2st
Pris: 31kr/st
Lägg 2st i varukorgen
5
55437061044, Lagerstatus: hos lev.
CONTR.VALVE 250 LEFT KPL.
Pris: 510kr/st
Lägg i varukorgen
6
55437062044, Lagerstatus: hos lev.
CONTR.VALVE 250 RIGHT KPL.
Pris: 510kr/st
Lägg i varukorgen
10
014580060256, Lagerstatus: hos lev.
CYL. SCREW DIN14580 M 6X25
Pris: 15kr/st
Lägg i varukorgen
11
54637067000, Lagerstatus: 1-3
SPRING SLEEVE
Pris: 70kr/st
Lägg i varukorgen
12
55537066000, Lagerstatus: 1-3
Overload spring
Pris: 42kr/st
Lägg i varukorgen
13
014580060106, Lagerstatus: hos lev.
Cap head screw M6x10
Pris: 15kr/st
Lägg i varukorgen
14
55537065000, Lagerstatus: 1-3
Adjusting lever cmpl.
Pris: 185kr/st
Lägg i varukorgen
15
55537080000, Lagerstatus: hos lev.
Post mount cmpl.
Pris: 370kr/st
Lägg i varukorgen
16
55537064044, Lagerstatus: 1-3
Gear segment right cmpl.
Pris: 440kr/st
Lägg i varukorgen
17
54837064150, Lagerstatus: 1-3
GEAR SEGMENT L/S 250 07
Pris: 440kr/st
Lägg i varukorgen
18
50437023100, Lagerstatus: 12
exaust flap bushing, åtgår 2st
Pris: 80kr/st
Lägg 2st i varukorgen
18
50437023100, Lagerstatus: 12
exaust flap bushing, åtgår 2st
Pris: 80kr/st
Lägg 2st i varukorgen
19
0770150151, Lagerstatus: 35
O-RING 15,00X1,50 VITON, åtgår 2st
Pris: 31kr/st
Lägg 2st i varukorgen
19
0770150151, Lagerstatus: 35
O-RING 15,00X1,50 VITON, åtgår 2st
Pris: 31kr/st
Lägg 2st i varukorgen
20
55537020000, Lagerstatus: hos lev.
Control hatch 250
Pris: 1005kr/st
Lägg i varukorgen
21
014580060166, Lagerstatus: 11
SHCS ISO 14580 M6x16
Pris: 15kr/st
Lägg i varukorgen
22
0137060003, Lagerstatus: 20
spring washer DIN 137 B - 6
Pris: 15kr/st
Lägg i varukorgen
23
0021060003, Lagerstatus: 18
WASHER DIN9021-A 6,4
Pris: 10kr/st
Lägg i varukorgen
24
54637056100, Lagerstatus: 7
WASHER 6,5X11X2
Pris: 37kr/st
Lägg i varukorgen
25
0014050123, Lagerstatus: 13
HH COLLAR SCREW M 5X12 WS=6
Pris: 21kr/st
Lägg i varukorgen
26
0349000050, Lagerstatus: 1-3
WASHER DIN7349-5X15X2
Pris: 15kr/st
Lägg i varukorgen
27
55537058000, Lagerstatus: hos lev.
BEARING SUPPORT
Pris: 145kr/st
Lägg i varukorgen
28
0025050256S, Lagerstatus: 18
HH collar screw M5x25 TX30, åtgår 2st
Pris: 24kr/st
Lägg 2st i varukorgen
29
55537068000, Lagerstatus: hos lev.
Bearing sleeve
Pris: 70kr/st
Lägg i varukorgen
31
55537050444, Lagerstatus: 1-3
Centrifugal governor assy.
Pris: 2015kr/st
Lägg i varukorgen
36
54637098100, Lagerstatus: 4-6
BALL BEARING 626LLBC3/5K
Pris: 105kr/st
Lägg i varukorgen
45
0770240020, Lagerstatus: 15
O-RING 24,00X2,00 NBR70
Pris: 15kr/st
Lägg i varukorgen
40
0014050203, Lagerstatus: 11
HH COLLAR SCREW M 5X20 WS=6, åtgår 2st
Pris: 21kr/st
Lägg 2st i varukorgen
41
55537035000, Lagerstatus: 1-3
Closing cover 250-360
Pris: 370kr/st
Lägg i varukorgen
43
54837075200, Lagerstatus: 1-3
SPRING GUIDE 250/300
Pris: 145kr/st
Lägg i varukorgen
35-89, Lagerstatus: 1-3
AVGASPORTSVERKTYG, För inställning av avgasporten. Med detta verktyg är det busenkelt att göra snabba inställningar och ställa avgasporten för bäst effekt beroende på bana. För KTM, Gasgas och Husqvarna tvåtaktare. (ej för modeller med insprutning)
Pris: 149kr/st
Lägg i varukorgen
54837075100-1, Lagerstatus: hos lev.
AVGASPORT JUSTERING, Snabbjustering av avgasporten (power valve). Enkel montering och enkel justering. Busenkelt att göra snabba inställningar och ställa avgasporten för bäst effekt beroende på bana utan verktyg. För KTM, Gasgas och Husqvarna tvåtaktare. (ej för modeller med insprutning)
Pris: 583kr/st
Lägg i varukorgen
44
0770021120, Lagerstatus: 15
O-RING 12,37X2,62 NBR70
Pris: 15kr/st
Lägg i varukorgen
46
54837069000, Lagerstatus: 1-3
ADJUST. SPRING 2003
Pris: 70kr/st
Lägg i varukorgen
47
54637072300, Lagerstatus: 4-6
AUXILIARY SPRING MID. YELLOW
Pris: 37kr/st
Lägg i varukorgen
48
54637071200, Lagerstatus: hos lev.
SPRING INSERT
Pris: 42kr/st
Lägg i varukorgen
50
47237056100, Lagerstatus: 1-3
angle lever
Pris: 300kr/st
Lägg i varukorgen
51
0988101610, Lagerstatus: 1-3
SHIM WASHER DIN988 10X16X1, åtgår 2st
Pris: 15kr/st
Lägg 2st i varukorgen
51
0988101610, Lagerstatus: 1-3
SHIM WASHER DIN988 10X16X1, åtgår 2st
Pris: 15kr/st
Lägg 2st i varukorgen
52
0618101410, Lagerstatus: 7
needle sleeve HK 1010 10x14x10, åtgår 2st
Pris: 55kr/st
Lägg 2st i varukorgen
53
55437057200, Lagerstatus: 1-3
Control lever 250/300
Pris: 370kr/st
Lägg i varukorgen
60
55537095044, Lagerstatus: hos lev.
Linkage cmpl.
Pris: 370kr/st
Lägg i varukorgen
61
50237195055, Lagerstatus: 11
SECURING DIN-71805-S-8, åtgår 2st
Pris: 34kr/st
Lägg 2st i varukorgen