Vi använder cookies för att ge dig en bättre upplevelse av vår webbplats. Du kan välja att endast tillåta nödvändiga cookies eller tillåta alla cookies.
250 SX (2020) VATTENPUMP
SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
kopiera artikelnummer
55535052000
waterpump cover
485:-
3
kopiera artikelnummer
55535053100
Gasket with support plate
290:-
4
kopiera artikelnummer
61230045000
CAP NUT M6 STAINLESS STEEL
29:-
5
kopiera artikelnummer
79235055044
WATER PUMP WHEEL CPL.
150:-
6
kopiera artikelnummer
50435049000
PREFORMED WASHER
50:-
7
kopiera artikelnummer
0760082472
SHAFT SEAL RING 8X24X7 A DUO
50:-
8
kopiera artikelnummer
0625160020
BALL BEARING 16002 C3
130:-
9
kopiera artikelnummer
0025060206
HH collar screw M6x20 TX30, Åtgår 2st
21:-
11
kopiera artikelnummer
0025060606
HH collar screw M6x60 TX30
24:-
12
kopiera artikelnummer
0603061001
CU-SEAL RING DIN7603-6X10X1
16:-



1
55535052000, Lagerstatus: 1-3
waterpump cover
Pris: 485kr/st
Lägg i varukorgen
3
55535053100, Lagerstatus: 1-3
Gasket with support plate
Pris: 290kr/st
Lägg i varukorgen
4
61230045000, Lagerstatus: 15
CAP NUT M6 STAINLESS STEEL
Pris: 29kr/st
Lägg i varukorgen
5
79235055044, Lagerstatus: 1-3
WATER PUMP WHEEL CPL.
Pris: 150kr/st
Lägg i varukorgen
6
50435049000, Lagerstatus: 1-3
PREFORMED WASHER
Pris: 50kr/st
Lägg i varukorgen
7
0760082472, Lagerstatus: 15
SHAFT SEAL RING 8X24X7 A DUO
Pris: 50kr/st
Lägg i varukorgen
8
0625160020, Lagerstatus: 9
BALL BEARING 16002 C3
Pris: 130kr/st
Lägg i varukorgen
9
0025060206, Lagerstatus: 70
HH collar screw M6x20 TX30, åtgår 2st
Pris: 21kr/st
Lägg 2st i varukorgen
11
0025060606, Lagerstatus: 21
HH collar screw M6x60 TX30
Pris: 24kr/st
Lägg i varukorgen
12
0603061001, Lagerstatus: 44
CU-SEAL RING DIN7603-6X10X1
Pris: 16kr/st
Lägg i varukorgen