250 SX (2020) TÄNDSYSTEM
SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
55430002000 Lagerstatus: hos lev.
IGNITION COVER
770:-
2
0025060256 Lagerstatus: 12
HH COLLAR SCREW M 6X25 WS=8, Åtgår 6st
20:-
3
0025060206 Lagerstatus: 17
HH COLLAR SCREW M 6X20 WS=8
20:-
4
59039006000 Lagerstatus: 9
IGNI.COIL KOKU. IG5127
670:-
5
0025060166 Lagerstatus: 19
HH collar screw M6x16 TX30, Åtgår 4st
20:-
6
49030021000 Lagerstatus: 4-6
COLLAR NUT M12X1 R/S
45:-
7
50230029012 Lagerstatus: 4-6
LOCKING RING VSK 12
20:-
8
55439005100 Lagerstatus: hos lev.
ROTOR
3785:-
9
0912050253 Lagerstatus: 1-3
AH SCREW DIN0912-M 5X25, Åtgår 2st
15:-
10
0014050163 Lagerstatus: 11
HH COLLAR SCREW M 5X16 WS=6, Åtgår 3st
20:-
11
50439004010 Lagerstatus: hos lev.
PICKUP BRACKET
120:-
12
55439004000 Lagerstatus: hos lev.
STATOR
2515:-
13
50439013100 Lagerstatus: 1-3
DISTANCE UNIT
120:-
14
47039090000 Lagerstatus: 4-6
SPARK PLUG CAP LB05EMH N
125:-
15
43-BR8ECM Lagerstatus: 62
SPARK PLUG NGK BR8ECM
125:-
16
50231012000 Lagerstatus: 8
SEALING CUP FOR SPARK PLUG
40:-
17
0017060305 Lagerstatus: 8
SPECIAL SCREW T60 6X30 WS=6, Åtgår 2st
20:-
18
0021050003 Lagerstatus: 24
washer DIN 9021 A - 5.3, Åtgår 3st
10:-
19
55439031200 Lagerstatus: 1-3
ELECTRONIC CASE 250SX 17
2985:-
20
60308006000 Lagerstatus: hos lev.
COLLAR BUSHING 6,2X9,2X15X12,5, Åtgår 2st
25:-
21
0017060206 Lagerstatus: 27
EJOT PT SCREW K60X20 ALU WS=6, Åtgår 6st
20:-
22
79111055000 Lagerstatus: hos lev.
Battery box
320:-
23
54839032200 Lagerstatus: 1-3
WIRING HARNESS FOR CDI 2-ST.07
915:-
24
45230024000 Lagerstatus: hos lev.
DOWEL 9,8X7X5.5, Åtgår 2st
25:-