250 SX (2020) FRONT FORK, TRIPLE CLAMP
SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
34188T0301 2021-05-19
Fork 250 SX 2020
16895:-
2
0025080506
HH collar screw M8x50 TX40, Åtgår 4st
40:-
3
0025080256
HH collar screw M8x25, Åtgår 4st
40:-
4
0025080406
HH COLLAR SCREW M8X40 TX40, Åtgår 4st
40:-
5
0025080256S
HH COLLAR SCREW M8X25 WS=10
40:-
6
0032100356S
AH-COLLAR SCREW M10X35 ISA45, Åtgår 2st
60:-
7
83001040000
RUBBER BUSH, Åtgår 4st
50:-
8
0770025035
O-RING 25X3,55 NBR70 05
15:-
9
0017060206
SCREW F. PLASTIC K60X20AL SW6, Åtgår 2st
20:-
10
79001037034
HANDLEBAR SUPPORT LOWER PART, Åtgår 2st
385:-
11
78112920000
HOUR METER
765:-
12
0912040163
AH SCREW DIN0912-M 4X16, Åtgår 2st
15:-
32
7900103202230 2021-05-19
LOWER TRIPLE CLAMP CPL. 16
2615:-
34
7910103402230 2021-05-19
Top triple clamp X=22 mm 2019
2065:-
36
70009082000
AXLESCREW M20X1.5 SW17
90:-
38
79001038000
HANDLEBAR CLAMP 28MM
495:-
39
79001039136
HANDLEBAR SUPPORT D28MM-H36MM, Åtgår 2st
250:-
81
54201081100
TAPERED ROLLER BEARING CPL. 06, Åtgår 2st
260:-
82
77701084000
O-RING SUPPORT W. SEALING LIP
155:-
84
54601184000
STEARING HEAD GASKET TOP
45:-
85
77701085100AB 2021-05-19
Clamp for brake hose
70:-
86
78101086000
STEERING HEAD COVER
70:-
91
59001092050
SPECIAL SCREW M6X12,5 WS=8, Åtgår 6st
25:-
92
77701094100ABA 2021-05-19
Fork Protector kit SX/XC 2020, With Decal
540:-
98
00050000929
HANDLEBAR SUPPORT KIT D28/H36
970:-
99
00050000930
STEARING HEAD REP. KIT 06-15
640:-



1
34188T0301, Lagerstatus: hos lev.
Fork 250 SX 2020
Pris: 16895kr/st
Lägg i varukorgen
2
0025080506, Lagerstatus: 4-6
HH collar screw M8x50 TX40, åtgår 4st
Pris: 40kr/st
Lägg 4st i varukorgen
3
0025080256, Lagerstatus: 42
HH collar screw M8x25, åtgår 4st
Pris: 40kr/st
Lägg 4st i varukorgen
4
0025080406, Lagerstatus: 15
HH COLLAR SCREW M8X40 TX40, åtgår 4st
Pris: 40kr/st
Lägg 4st i varukorgen
4
0025080406, Lagerstatus: 15
HH COLLAR SCREW M8X40 TX40, åtgår 4st
Pris: 40kr/st
Lägg 4st i varukorgen
5
0025080256S, Lagerstatus: 19
HH COLLAR SCREW M8X25 WS=10
Pris: 40kr/st
Lägg i varukorgen
6
0032100356S, Lagerstatus: 31
AH-COLLAR SCREW M10X35 ISA45, åtgår 2st
Pris: 60kr/st
Lägg 2st i varukorgen
7
83001040000, Lagerstatus: 30
RUBBER BUSH, åtgår 4st
Pris: 50kr/st
Lägg 4st i varukorgen
7
83001040000, Lagerstatus: 30
RUBBER BUSH, åtgår 4st
Pris: 50kr/st
Lägg 4st i varukorgen
8
0770025035, Lagerstatus: 1-3
O-RING 25X3,55 NBR70 05
Pris: 15kr/st
Lägg i varukorgen
8
0770025035, Lagerstatus: 1-3
O-RING 25X3,55 NBR70 05
Pris: 15kr/st
Lägg i varukorgen
9
0017060206, Lagerstatus: 24
SCREW F. PLASTIC K60X20AL SW6, åtgår 2st
Pris: 20kr/st
Lägg 2st i varukorgen
10
79001037034, Lagerstatus: 1-3
HANDLEBAR SUPPORT LOWER PART, åtgår 2st
Pris: 385kr/st
Lägg 2st i varukorgen
32
7900103202230, Lagerstatus: hos lev.
LOWER TRIPLE CLAMP CPL. 16
Pris: 2615kr/st
Lägg i varukorgen
11
78112920000, Lagerstatus: 4-6
HOUR METER
Pris: 765kr/st
Lägg i varukorgen
34
7910103402230, Lagerstatus: hos lev.
Top triple clamp X=22 mm 2019
Pris: 2065kr/st
Lägg i varukorgen
12
0912040163, Lagerstatus: 1-3
AH SCREW DIN0912-M 4X16, åtgår 2st
Pris: 15kr/st
Lägg 2st i varukorgen
36
70009082000, Lagerstatus: 15
AXLESCREW M20X1.5 SW17
Pris: 90kr/st
Lägg i varukorgen
38
79001038000, Lagerstatus: 4-6
HANDLEBAR CLAMP 28MM
Pris: 495kr/st
Lägg i varukorgen
39
79001039136, Lagerstatus: 4-6
HANDLEBAR SUPPORT D28MM-H36MM, åtgår 2st
Pris: 250kr/st
Lägg 2st i varukorgen
81
54201081100, Lagerstatus: 4-6
TAPERED ROLLER BEARING CPL. 06, åtgår 2st
Pris: 260kr/st
Lägg 2st i varukorgen
81
54201081100, Lagerstatus: 4-6
TAPERED ROLLER BEARING CPL. 06, åtgår 2st
Pris: 260kr/st
Lägg 2st i varukorgen
81
54201081100, Lagerstatus: 4-6
TAPERED ROLLER BEARING CPL. 06, åtgår 2st
Pris: 260kr/st
Lägg 2st i varukorgen
82
77701084000, Lagerstatus: 1-3
O-RING SUPPORT W. SEALING LIP
Pris: 155kr/st
Lägg i varukorgen
82
77701084000, Lagerstatus: 1-3
O-RING SUPPORT W. SEALING LIP
Pris: 155kr/st
Lägg i varukorgen
84
54601184000, Lagerstatus: 1-3
STEARING HEAD GASKET TOP
Pris: 45kr/st
Lägg i varukorgen
84
54601184000, Lagerstatus: 1-3
STEARING HEAD GASKET TOP
Pris: 45kr/st
Lägg i varukorgen
85
77701085100AB, Lagerstatus: hos lev.
Clamp for brake hose
Pris: 70kr/st
Lägg i varukorgen
86
78101086000, Lagerstatus: 1-3
STEERING HEAD COVER
Pris: 70kr/st
Lägg i varukorgen
86
78101086000, Lagerstatus: 1-3
STEERING HEAD COVER
Pris: 70kr/st
Lägg i varukorgen
91
59001092050, Lagerstatus: 48
SPECIAL SCREW M6X12,5 WS=8, åtgår 6st
Pris: 25kr/st
Lägg 6st i varukorgen
91
59001092050, Lagerstatus: 48
SPECIAL SCREW M6X12,5 WS=8, åtgår 6st
Pris: 25kr/st
Lägg 6st i varukorgen
92
77701094100ABA, Lagerstatus: hos lev.
Fork Protector kit SX/XC 2020, With Decal
Pris: 540kr/st
Lägg i varukorgen
98
00050000929, Lagerstatus: 1-3
HANDLEBAR SUPPORT KIT D28/H36
Pris: 970kr/st
Lägg i varukorgen
99
00050000930, Lagerstatus: 12
STEARING HEAD REP. KIT 06-15
Pris: 640kr/st
Lägg i varukorgen