SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
5550300100033 2021-05-19
Frame 555S3
17095:-
2
79103002100
Subframe
3695:-
3
77303139000
BLIND RIVET NUT EM6-60LF/HX, Åtgår 2st
30:-
4
0019080206S
FLAT HEAD SCREW M. ISA45 M8X20, Åtgår 2st
35:-
5
79003003000
SPECIAL SCREW M8X18 TORX45 SS, Åtgår 2st
35:-
6
5550301300001S 2021-05-19
Engine brace, left KTM 250 SX
480:-
7
5550301400001S 2021-05-19
Engine brace, right KTM 250 SX
480:-
8
0035080156S
AH-COLLAR SCREW M8X15 TORX45, Åtgår 4st
40:-
9
79607012000
TANK REST RUBBER
70:-
10
79111093000
wire holder le 19
35:-
11
79107013010
wire holder / fuel ventilation
60:-
12
50335030001
PVC-HOSE 6X9
70:-
13
50303089000
ANGLE PIECE 97, Åtgår 2st
45:-
14
54310086100
SELF LOCKING NUT M10 CU WS=14, Åtgår 2st
10:-
15
77203014000 2021-05-19
engine brac.scr. M10x115, Åtgår 2st
110:-
17
79103002010
Rear frame bit, Åtgår 2st
95:-
18
0025080306
HH collar screw M8x30, Åtgår 2st
35:-
19
0025060406
HH collar screw M6x40 TX30
20:-
20
0125060003
WASHER DIN0125-A 6,4
10:-
21
79003040000
FOOTREST L/S 2016
385:-
22
79003041000
FOOTREST R/S 2016
385:-
23
0125100003
washer DIN 125 A 10.5, Åtgår 2st
10:-
24
79003044000
FOOTREST SPRING R/S 2016
45:-
25
54803044000
PIN FOR FOOT PED 51.5X9.8 MM, Åtgår 2st
90:-
26
79003045000
FOOTREST SPRING L/S 2016
45:-
27
0094032253
PIN DIN0094-3,2X25 STEEL, Åtgår 2st
10:-
28
79003040033
FOOT PEGS SET CPL. 2016
900:-
29
0014050123
HH COLLAR SCREW M 5X12 WS=6, Åtgår 4st
20:-
30
54803092060
BUSH F. FRAME PROTECTION 03, Åtgår 2st
50:-
31
44011076305
CABLE TIE 300/4,8MM BLACK, Åtgår 3st
10:-
32
44011076140
CABLE TIE 140/2,5MM BLACK
10:-
33
7910309410030
Frame protection set
385:-
34
79003002080
BLIND RIVET NUT M6 KNURLED, Åtgår 2st
30:-
35
0035080206S
SHCS M8x20 TX45, Åtgår 2st
40:-
98
79003053010
CHAIN SLIDING KIT BELOW CPL.16
115:-
99
55403096010
SPROCKET COVER KIT
190:-



1
5550300100033, Lagerstatus: hos lev.
Frame 555S3
Pris: 17095kr/st
Lägg i varukorgen
2
79103002100, Lagerstatus: 1-3
Subframe
Pris: 3695kr/st
Lägg i varukorgen
3
77303139000, Lagerstatus: 8
BLIND RIVET NUT EM6-60LF/HX, åtgår 2st
Pris: 30kr/st
Lägg 2st i varukorgen
4
0019080206S, Lagerstatus: 35
FLAT HEAD SCREW M. ISA45 M8X20, åtgår 2st
Pris: 35kr/st
Lägg 2st i varukorgen
4
0019080206S, Lagerstatus: 35
FLAT HEAD SCREW M. ISA45 M8X20, åtgår 2st
Pris: 35kr/st
Lägg 2st i varukorgen
5
79003003000, Lagerstatus: 21
SPECIAL SCREW M8X18 TORX45 SS, åtgår 2st
Pris: 35kr/st
Lägg 2st i varukorgen
5
79003003000, Lagerstatus: 21
SPECIAL SCREW M8X18 TORX45 SS, åtgår 2st
Pris: 35kr/st
Lägg 2st i varukorgen
6
5550301300001S, Lagerstatus: hos lev.
Engine brace, left KTM 250 SX
Pris: 480kr/st
Lägg i varukorgen
7
5550301400001S, Lagerstatus: hos lev.
Engine brace, right KTM 250 SX
Pris: 480kr/st
Lägg i varukorgen
8
0035080156S, Lagerstatus: 8
AH-COLLAR SCREW M8X15 TORX45, åtgår 4st
Pris: 40kr/st
Lägg 4st i varukorgen
8
0035080156S, Lagerstatus: 8
AH-COLLAR SCREW M8X15 TORX45, åtgår 4st
Pris: 40kr/st
Lägg 4st i varukorgen
9
79607012000, Lagerstatus: 1-3
TANK REST RUBBER
Pris: 70kr/st
Lägg i varukorgen
10
79111093000, Lagerstatus: 1-3
wire holder le 19
Pris: 35kr/st
Lägg i varukorgen
11
79107013010, Lagerstatus: 4-6
wire holder / fuel ventilation
Pris: 60kr/st
Lägg i varukorgen
12
50335030001, Lagerstatus: 1-3
PVC-HOSE 6X9
Pris: 70kr/st
Lägg i varukorgen
13
50303089000, Lagerstatus: 1-3
ANGLE PIECE 97, åtgår 2st
Pris: 45kr/st
Lägg 2st i varukorgen
14
54310086100, Lagerstatus: 4-6
SELF LOCKING NUT M10 CU WS=14, åtgår 2st
Pris: 10kr/st
Lägg 2st i varukorgen
15
77203014000, Lagerstatus: hos lev.
engine brac.scr. M10x115, åtgår 2st
Pris: 110kr/st
Lägg 2st i varukorgen
17
79103002010, Lagerstatus: 1-3
Rear frame bit, åtgår 2st
Pris: 95kr/st
Lägg 2st i varukorgen
18
0025080306, Lagerstatus: 45
HH collar screw M8x30, åtgår 2st
Pris: 35kr/st
Lägg 2st i varukorgen
18
0025080306, Lagerstatus: 45
HH collar screw M8x30, åtgår 2st
Pris: 35kr/st
Lägg 2st i varukorgen
19
0025060406, Lagerstatus: 9
HH collar screw M6x40 TX30
Pris: 20kr/st
Lägg i varukorgen
20
0125060003, Lagerstatus: 4-6
WASHER DIN0125-A 6,4
Pris: 10kr/st
Lägg i varukorgen
21
79003040000, Lagerstatus: 1-3
FOOTREST L/S 2016
Pris: 385kr/st
Lägg i varukorgen
22
79003041000, Lagerstatus: 1-3
FOOTREST R/S 2016
Pris: 385kr/st
Lägg i varukorgen
23
0125100003, Lagerstatus: 12
washer DIN 125 A 10.5, åtgår 2st
Pris: 10kr/st
Lägg 2st i varukorgen
24
79003044000, Lagerstatus: 4-6
FOOTREST SPRING R/S 2016
Pris: 45kr/st
Lägg i varukorgen
25
54803044000, Lagerstatus: 4-6
PIN FOR FOOT PED 51.5X9.8 MM, åtgår 2st
Pris: 90kr/st
Lägg 2st i varukorgen
26
79003045000, Lagerstatus: 1-3
FOOTREST SPRING L/S 2016
Pris: 45kr/st
Lägg i varukorgen
27
0094032253, Lagerstatus: 36
PIN DIN0094-3,2X25 STEEL, åtgår 2st
Pris: 10kr/st
Lägg 2st i varukorgen
28
79003040033, Lagerstatus: 4-6
FOOT PEGS SET CPL. 2016
Pris: 900kr/st
Lägg i varukorgen
29
0014050123, Lagerstatus: 17
HH COLLAR SCREW M 5X12 WS=6, åtgår 4st
Pris: 20kr/st
Lägg 4st i varukorgen
29
0014050123, Lagerstatus: 17
HH COLLAR SCREW M 5X12 WS=6, åtgår 4st
Pris: 20kr/st
Lägg 4st i varukorgen
29
0014050123, Lagerstatus: 17
HH COLLAR SCREW M 5X12 WS=6, åtgår 4st
Pris: 20kr/st
Lägg 4st i varukorgen
30
54803092060, Lagerstatus: 7
BUSH F. FRAME PROTECTION 03, åtgår 2st
Pris: 50kr/st
Lägg 2st i varukorgen
30
54803092060, Lagerstatus: 7
BUSH F. FRAME PROTECTION 03, åtgår 2st
Pris: 50kr/st
Lägg 2st i varukorgen
31
44011076305, Lagerstatus: 1-3
CABLE TIE 300/4,8MM BLACK, åtgår 3st
Pris: 10kr/st
Lägg 3st i varukorgen
32
44011076140, Lagerstatus: 85
CABLE TIE 140/2,5MM BLACK
Pris: 10kr/st
Lägg i varukorgen
33
7910309410030, Lagerstatus: 1-3
Frame protection set
Pris: 385kr/st
Lägg i varukorgen
34
79003002080, Lagerstatus: 4-6
BLIND RIVET NUT M6 KNURLED, åtgår 2st
Pris: 30kr/st
Lägg 2st i varukorgen
35
0035080206S, Lagerstatus: 10
SHCS M8x20 TX45, åtgår 2st
Pris: 40kr/st
Lägg 2st i varukorgen
35
0035080206S, Lagerstatus: 10
SHCS M8x20 TX45, åtgår 2st
Pris: 40kr/st
Lägg 2st i varukorgen
98
79003053010, Lagerstatus: 34
CHAIN SLIDING KIT BELOW CPL.16
Pris: 115kr/st
Lägg i varukorgen
99
55403096010, Lagerstatus: 1-3
SPROCKET COVER KIT
Pris: 190kr/st
Lägg i varukorgen