150 SX (2020) FRAMGAFFEL I DELAR
SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
48601408S2 Lagerstatus: hos lev.
FORK LEG R/S + TUBE CPL.
3310:-
2
48601407S2 Lagerstatus: hos lev.
FORK LEG L/S + TUBE CPL.
3310:-
3
0025080256 Lagerstatus: 43
HH collar screw M8x25, Åtgår 4st
35:-
5
48600692 Lagerstatus: 13
Rubber cap 26,4x11, Åtgår 2st
27:-
6
48601484S Lagerstatus: hos lev.
Adjustment screw slot M20x1 cp
430:-
7
48601533S Lagerstatus: hos lev.
HH collar screw M20x1x18 cpl.
230:-
8
48601574S4 Lagerstatus: hos lev.
Pistonrod D12 M9x1 L385 cpl.
2805:-
9
48601501S1 Lagerstatus: hos lev.
Piston Rod left kpl. M12x1
2805:-
10
48601462S1 Lagerstatus: hos lev.
SCREW SLEEVE OIL CPL.
780:-
11
48601452S1 Lagerstatus: 1-3
Screw sleeve M35,5x0,8
620:-
12
48600578S Lagerstatus: hos lev.
Spring (13,9) 37-32 rebound cp
98:-
13
48601820S Lagerstatus: hos lev.
Spring (22) 60-30 rebound cpl.
230:-
14
RP10024 Lagerstatus: hos lev.
Repair kit piston air fork
690:-
15
48602049S Lagerstatus: hos lev.
Basevalve cpl.
1840:-
16
RP10029 Lagerstatus: hos lev.
adjuster kit screw cap compres
91:-
17
48602048S1 Lagerstatus: hos lev.
screw cap M51x1,5 cpl.
2345:-
18
48602047S1 Lagerstatus: hos lev.
screw cap M51x1,5 cpl.
2345:-
19
00600003 Lagerstatus: hos lev.
ISA countersunk head screw M4x
11:-
20
48601494S Lagerstatus: 1-3
VALVE M8X1 INCL. SCREW CAP
430:-
21
48601671 Lagerstatus: hos lev.
Fork outer tube 49,13x577 dt54, Åtgår 2st
3875:-
22
R14047 Lagerstatus: 4-6
Guide bushing set fork 48mm
300:-
23
RP10012 Lagerstatus: 4-6
Sealkit 48mm SKF black
690:-
24
04100002 Lagerstatus: 8
X-ring 26,57x3,53 FKM80
67:-
25
50180222 Lagerstatus: 9
O-ring 4x1,5 NBR70
11:-
26
48601628S Lagerstatus: hos lev.
Piston 34x35,4 mainpiston Freu
405:-
27
48601948 Lagerstatus: 4-6
Fork protection ring 60,1mm, Åtgår 2st
65:-
28
52000158 Lagerstatus: hos lev.
Sticker warning 40x40
*SAKNAS
29
48602007 Lagerstatus: hos lev.
Stroke indicator 48mm red, Åtgår 2st
56:-
30
52000235SET Lagerstatus: hos lev.
Sticker set XACT 5 AER CC 182.
310:-
96
T14034 Lagerstatus: 8
Fuchs grease IPR (250g)
420:-
97
00062010053 Lagerstatus: hos lev.
spezial grease AER Fork 50g
420:-
98
48601166S1 Lagerstatus: hos lev.
FORK OIL SAE4 5L
1300:-
98
38-1304-1 Lagerstatus: 66
MOTOREX FORK OIL 4W 1L RACING, Racingolja för Din framgaffel. Optimal fjädringsfunktion vid alla t... mer info



MOTOREX FORK OIL 4W 1L RACING, Racingolja för Din framgaffel. Optimal fjädringsfunktion vid alla temperaturer. Motverkar luftbildning i oljan. Skyddar mot rost och fukt. Passar såväl upside down gafflar som standardframgafflar. Ett antal olika viskositeter finns för att passa just Din fjädringsinställning. Viskositeterna kan även blandas med varandra.

Dölj ytterligare info
195:-
99
R14060 Lagerstatus: 1-3
SEALING KIT
690:-



Klicka här för skärmanpassad bild
48601408S2, Lagerstatus: hos lev.
FORK LEG R/S + TUBE CPL.
Pris 3310:- Lägg i varukorg
48601407S2, Lagerstatus: hos lev.
FORK LEG L/S + TUBE CPL.
Pris 3310:- Lägg i varukorg
0025080256, Lagerstatus: 43
HH COLLAR SCREW M 8X25 WS=10 , åtgår: 4
Pris 35:- Lägg 4st i varukorg
48600692, Lagerstatus: 13
Rubber cap 26,4x11 , åtgår: 2
Pris 27:- Lägg 2st i varukorg
48601484S, Lagerstatus: hos lev.
Adjustment screw slot M20x1 cp
Pris 430:- Lägg i varukorg
48601533S, Lagerstatus: hos lev.
HH collar screw M20x1x18 cpl.
Pris 230:- Lägg i varukorg
48601574S4, Lagerstatus: hos lev.
Pistonrod D12 M9x1 L385 cpl.
Pris 2805:- Lägg i varukorg
48601501S1, Lagerstatus: hos lev.
Piston Rod left kpl. M12x1
Pris 2805:- Lägg i varukorg
48601462S1, Lagerstatus: hos lev.
SCREW SLEEVE OIL CPL.
Pris 780:- Lägg i varukorg
48601452S1, Lagerstatus: 1-3
Screw sleeve M35,5x0,8
Pris 620:- Lägg i varukorg
48600578S, Lagerstatus: hos lev.
Spring (13,9) 37-32 rebound cp
Pris 98:- Lägg i varukorg
48601820S, Lagerstatus: hos lev.
Spring (21) 60-30 cpl.
Pris 230:- Lägg i varukorg
RP10024, Lagerstatus: hos lev.
Repair kit piston air fork
Pris 690:- Lägg i varukorg
48602049S, Lagerstatus: hos lev.
Basevalve cpl.
Pris 1840:- Lägg i varukorg
RP10025, Lagerstatus: hos lev.
Adjuster kit screw cap compres
Pris :-
48602048S1, Lagerstatus: hos lev.
screw cap M51x1,5 cpl.
Pris 2345:- Lägg i varukorg
48602047S1, Lagerstatus: hos lev.
screw cap M51x1,5 cpl.
Pris 2345:- Lägg i varukorg
00600003, Lagerstatus: hos lev.
ISA countersunk head screw M4x
Pris 11:- Lägg i varukorg
48601494S, Lagerstatus: 1-3
VALVE M8X1 INCL. SCREW CAP
Pris 430:- Lägg i varukorg
48601671, Lagerstatus: hos lev.
Fork outer tube 49,13x577 dt54 , åtgår: 2
Pris 3875:- Lägg 2st i varukorg
R14047, Lagerstatus: 4-6
Guide bushing set fork 48mm
Pris 300:- Lägg i varukorg
RP10012, Lagerstatus: 4-6
Sealkit 48mm SKF black
Pris 690:- Lägg i varukorg
04100002, Lagerstatus: 8
X-ring 26,57x3,53 FKM80
Pris 67:- Lägg i varukorg
50180222, Lagerstatus: 9
O-ring 4x1,5 NBR70
Pris 11:- Lägg i varukorg
48601628S, Lagerstatus: hos lev.
Piston 34x35,4 mainpiston Freu
Pris 405:- Lägg i varukorg
48601948, Lagerstatus: 4-6
Fork protection ring 60,1mm , åtgår: 2
Pris 65:- Lägg 2st i varukorg
52000158, Lagerstatus: hos lev.
Sticker warning 40x40
Pris 123456:- Lägg i varukorg
48602007, Lagerstatus: hos lev.
Stroke indicator 48mm red , åtgår: 2
Pris 56:- Lägg 2st i varukorg
52000235SET, Lagerstatus: hos lev.
Sticker set XACT 5 AER CC 182.
Pris 310:- Lägg i varukorg
T14034, Lagerstatus: 8
Fuchs grease IPR (250g)
Pris 420:- Lägg i varukorg
00062010053, Lagerstatus: hos lev.
spezial grease AER Fork 50g
Pris 420:- Lägg i varukorg
48601166S1, Lagerstatus: hos lev.
FORK OIL SAE5
Pris 1300:- Lägg i varukorg
R14060, Lagerstatus: 1-3
SEALING KIT
Pris 690:- Lägg i varukorg
RP10029, Lagerstatus: hos lev.
adjuster kit screw cap compres
Pris 91:- Lägg i varukorg