Vi använder cookies för att ge dig en bättre upplevelse av vår webbplats. Du kan välja att endast tillåta nödvändiga cookies eller tillåta alla cookies.
SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
5050300100033 2022-05-30
Frame 505S3 125/150 SX
17620:-
2
79103002100 2022-05-30
Subframe
3870:-
3
77303139000
BLIND RIVET NUT EM6-60LF/HX, Åtgår 2st
30:-
4
0019080206S
FLAT HEAD SCREW M. ISA45 M8X20, Åtgår 2st
40:-
5
79003003000
SPECIAL SCREW M8X18 TORX45 SS, Åtgår 2st
35:-
6
5050301300001S
Engine brace, left
510:-
7
5050301400001S
Engine brace, right
510:-
8
0035080206S
SHCS M8x20 TX45, Åtgår 2st
40:-
9
79607012000
TANK REST RUBBER
195:-
10
79111093000
wire holder le 19
40:-
11
0035080156S
AH-COLLAR SCREW M8X15 TORX45, Åtgår 4st
40:-
12
58111076000
CABLE SUPPORT KHS NR.150-47610
35:-
13
50303089000
ANGLE PIECE 97, Åtgår 2st
45:-
14
54310086100
SELF LOCKING NUT M10 CU WS=14, Åtgår 2st
25:-
15
77203014000
engine brac.scr. M10x115, Åtgår 2st
115:-
16
79107013010
wire holder / fuel ventilation
50:-
17
79103002010
Rear frame bit, Åtgår 2st
100:-
18
0025080306
HH collar screw M8x30, Åtgår 2st
35:-
19
0025060406
HH collar screw M6x40 TX30
20:-
20
0125060003
WASHER DIN0125-A 6,4
10:-
21
79003040000 2022-05-30
FOOTREST L/S 2016
395:-
22
79003041000
FOOTREST R/S 2016
395:-
23
0125100003
washer DIN 125 A 10.5, Åtgår 2st
10:-
24
79003044000 2022-05-30
FOOTREST SPRING R/S 2016
45:-
25
54803044000
PIN FOR FOOT PED 51.5X9.8 MM, Åtgår 2st
95:-
26
79003045000
FOOTREST SPRING L/S 2016
45:-
27
0094032253
PIN DIN0094-3,2X25 STEEL, Åtgår 2st
10:-
28
79003040033
FOOT PEGS SET CPL. 2016
985:-
29
0014050123 2022-05-30
HH COLLAR SCREW M 5X12 WS=6, Åtgår 4st
20:-
30
54803092060
BUSH F. FRAME PROTECTION 03, Åtgår 2st
50:-
31
44011076305
CABLE TIE 300/4,8MM BLACK, Åtgår 2st
10:-
32
44011076140
CABLE TIE 140/2,5MM BLACK
10:-
33
7910309410030 2022-05-30
Frame protection set
400:-
34
79003002080
BLIND RIVET NUT M6 KNURLED, Åtgår 2st
30:-
35
50335030001
PVC-HOSE 6X9
75:-
98
79003053010 2022-05-30
CHAIN SLIDING KIT BELOW CPL.16
120:-
99
50403096010
SPROCKET COVER KIT
200:-



1
5050300100033, Lagerstatus: hos lev.
Frame 505S3 125/150 SX
Pris: 17620kr/st
Lägg i varukorgen
2
79103002100, Lagerstatus: hos lev.
Subframe
Pris: 3870kr/st
Lägg i varukorgen
3
77303139000, Lagerstatus: 1-3
BLIND RIVET NUT EM6-60LF/HX, åtgår 2st
Pris: 30kr/st
Lägg 2st i varukorgen
4
0019080206S, Lagerstatus: 39
FLAT HEAD SCREW M. ISA45 M8X20, åtgår 2st
Pris: 40kr/st
Lägg 2st i varukorgen
4
0019080206S, Lagerstatus: 39
FLAT HEAD SCREW M. ISA45 M8X20, åtgår 2st
Pris: 40kr/st
Lägg 2st i varukorgen
5
79003003000, Lagerstatus: 20
SPECIAL SCREW M8X18 TORX45 SS, åtgår 2st
Pris: 35kr/st
Lägg 2st i varukorgen
5
79003003000, Lagerstatus: 20
SPECIAL SCREW M8X18 TORX45 SS, åtgår 2st
Pris: 35kr/st
Lägg 2st i varukorgen
6
5050301300001S, Lagerstatus: 1-3
Engine brace, left
Pris: 510kr/st
Lägg i varukorgen
7
5050301400001S, Lagerstatus: 1-3
Engine brace, right
Pris: 510kr/st
Lägg i varukorgen
8
0035080206S, Lagerstatus: 4-6
SHCS M8x20 TX45, åtgår 2st
Pris: 40kr/st
Lägg 2st i varukorgen
8
0035080206S, Lagerstatus: 4-6
SHCS M8x20 TX45, åtgår 2st
Pris: 40kr/st
Lägg 2st i varukorgen
9
79607012000, Lagerstatus: 1-3
TANK REST RUBBER
Pris: 195kr/st
Lägg i varukorgen
10
79111093000, Lagerstatus: 1-3
wire holder le 19
Pris: 40kr/st
Lägg i varukorgen
11
0035080156S, Lagerstatus: 14
AH-COLLAR SCREW M8X15 TORX45, åtgår 4st
Pris: 40kr/st
Lägg 4st i varukorgen
11
0035080156S, Lagerstatus: 14
AH-COLLAR SCREW M8X15 TORX45, åtgår 4st
Pris: 40kr/st
Lägg 4st i varukorgen
12
58111076000, Lagerstatus: 21
CABLE SUPPORT KHS NR.150-47610
Pris: 35kr/st
Lägg i varukorgen
13
50303089000, Lagerstatus: 4-6
ANGLE PIECE 97, åtgår 2st
Pris: 45kr/st
Lägg 2st i varukorgen
14
54310086100, Lagerstatus: 4-6
SELF LOCKING NUT M10 CU WS=14, åtgår 2st
Pris: 25kr/st
Lägg 2st i varukorgen
15
77203014000, Lagerstatus: 4-6
engine brac.scr. M10x115, åtgår 2st
Pris: 115kr/st
Lägg 2st i varukorgen
16
79107013010, Lagerstatus: 4-6
wire holder / fuel ventilation
Pris: 50kr/st
Lägg i varukorgen
17
79103002010, Lagerstatus: 1-3
Rear frame bit, åtgår 2st
Pris: 100kr/st
Lägg 2st i varukorgen
18
0025080306, Lagerstatus: 26
HH collar screw M8x30, åtgår 2st
Pris: 35kr/st
Lägg 2st i varukorgen
18
0025080306, Lagerstatus: 26
HH collar screw M8x30, åtgår 2st
Pris: 35kr/st
Lägg 2st i varukorgen
19
0025060406, Lagerstatus: 15
HH collar screw M6x40 TX30
Pris: 20kr/st
Lägg i varukorgen
20
0125060003, Lagerstatus: 4-6
WASHER DIN0125-A 6,4
Pris: 10kr/st
Lägg i varukorgen
21
79003040000, Lagerstatus: hos lev.
FOOTREST L/S 2016
Pris: 395kr/st
Lägg i varukorgen
22
79003041000, Lagerstatus: 1-3
FOOTREST R/S 2016
Pris: 395kr/st
Lägg i varukorgen
23
0125100003, Lagerstatus: 14
washer DIN 125 A 10.5, åtgår 2st
Pris: 10kr/st
Lägg 2st i varukorgen
24
79003044000, Lagerstatus: hos lev.
FOOTREST SPRING R/S 2016
Pris: 45kr/st
Lägg i varukorgen
25
54803044000, Lagerstatus: 8
PIN FOR FOOT PED 51.5X9.8 MM, åtgår 2st
Pris: 95kr/st
Lägg 2st i varukorgen
26
79003045000, Lagerstatus: 4-6
FOOTREST SPRING L/S 2016
Pris: 45kr/st
Lägg i varukorgen
27
0094032253, Lagerstatus: 39
PIN DIN0094-3,2X25 STEEL, åtgår 2st
Pris: 10kr/st
Lägg 2st i varukorgen
28
79003040033, Lagerstatus: 4-6
FOOT PEGS SET CPL. 2016
Pris: 985kr/st
Lägg i varukorgen
29
0014050123, Lagerstatus: hos lev.
HH COLLAR SCREW M 5X12 WS=6, åtgår 4st
Pris: 20kr/st
Lägg 4st i varukorgen
29
0014050123, Lagerstatus: hos lev.
HH COLLAR SCREW M 5X12 WS=6, åtgår 4st
Pris: 20kr/st
Lägg 4st i varukorgen
29
0014050123, Lagerstatus: hos lev.
HH COLLAR SCREW M 5X12 WS=6, åtgår 4st
Pris: 20kr/st
Lägg 4st i varukorgen
30
54803092060, Lagerstatus: 4-6
BUSH F. FRAME PROTECTION 03, åtgår 2st
Pris: 50kr/st
Lägg 2st i varukorgen
30
54803092060, Lagerstatus: 4-6
BUSH F. FRAME PROTECTION 03, åtgår 2st
Pris: 50kr/st
Lägg 2st i varukorgen
31
44011076305, Lagerstatus: 1-3
CABLE TIE 300/4,8MM BLACK, åtgår 2st
Pris: 10kr/st
Lägg 2st i varukorgen
32
44011076140, Lagerstatus: 82
CABLE TIE 140/2,5MM BLACK
Pris: 10kr/st
Lägg i varukorgen
33
7910309410030, Lagerstatus: hos lev.
Frame protection set
Pris: 400kr/st
Lägg i varukorgen
34
79003002080, Lagerstatus: 4-6
BLIND RIVET NUT M6 KNURLED, åtgår 2st
Pris: 30kr/st
Lägg 2st i varukorgen
35
50335030001, Lagerstatus: 7
PVC-HOSE 6X9
Pris: 75kr/st
Lägg i varukorgen
98
79003053010, Lagerstatus: hos lev.
CHAIN SLIDING KIT BELOW CPL.16
Pris: 120kr/st
Lägg i varukorgen
99
50403096010, Lagerstatus: 1-3
SPROCKET COVER KIT
Pris: 200kr/st
Lägg i varukorgen