150 SX (2020) TÄNDSYSTEM
SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
0017060305 Lagerstatus: 10
SPECIAL SCREW K60X30 WS=6, Åtgår 2st
20:-
2
51739031000 Lagerstatus: hos lev.
CDI control unit 150 19
2985:-
3
0017060206 Lagerstatus: 27
SCREW F. PLASTIC K60X20AL SW6
20:-
4
79111055000 Lagerstatus: hos lev.
Battery box
320:-
5
54839032200 Lagerstatus: 1-3
WIRING HARNESS FOR CDI 2-ST.07
915:-
6
47039090000 Lagerstatus: 4-6
SPARK PLUG CAP NGK REINFORC.04
125:-
7
51539093000 Lagerstatus: 84
SPARK PLUG BR9ECMVX
220:-
7
43-BR9ECMIX Lagerstatus: 39
NGK TÄNDSTIFT BR9ECMIX IRIDIUM
NGK TÄNDSTIFT BR9ECMIX IRIDIUM

Dölj ytterligare info
235:-
8
51739091000 Lagerstatus: hos lev.
Sealing boot
120:-
9
0026060186 Lagerstatus: 8
COLLAR SCREW M6X18 ISA30, Åtgår 2st
20:-
10
59039006000 Lagerstatus: 9
IGNITIONCOIL IG5128
670:-
11
50439013000 Lagerstatus: 1-3
DISTANCE UNIT
120:-
12
50439004000 Lagerstatus: 4-6
STATOR
2515:-
13
50439004010 Lagerstatus: hos lev.
PICKUP BRACKET
120:-
14
0000140501200S Lagerstatus: hos lev.
Hex collar screw M 5x12 SW=6, Åtgår 2st
20:-
15
0012050253S Lagerstatus: hos lev.
Bolt DIN 6912 - M5x25 SS, Åtgår 2st
15:-
16
50439005000 Lagerstatus: 1-3
ROTOR
3205:-
17
50430002000 Lagerstatus: 1-3
IGNITION COVER SX
770:-
18
0025060206 Lagerstatus: 33
HH collar screw M6x20 TX30, Åtgår 6st
20:-
19
0021050003 Lagerstatus: 24
washer DIN 9021 A - 5.3, Åtgår 2st
10:-
20
60308006000 Lagerstatus: hos lev.
COLLAR BUSHING 6,2X9,2X15X12,5, Åtgår 2st
25:-