150 SX (2020) AVGASPORT MEKANISM
SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
0912060203 Lagerstatus: 17
AH SCREW DIN0912-M 6X20
10:-
2
54637067000 Lagerstatus: 1-3
SPRING SLEEVE
25:-
3
54637066000 Lagerstatus: 1-3
OVERLOAD SPRING
25:-
4
54637065000 Lagerstatus: 1-3
CONTROL LEVER WITH BALL TYPE
185:-
5
54637068100 Lagerstatus: 1-3
BUSHING SLEEVE
55:-
6
50437065044 Lagerstatus: hos lev.
SLOTTED LEVER R/S
285:-
7
50437064044 Lagerstatus: hos lev.
SLOTTED LEVER L/S
285:-
8
0019050106S Lagerstatus: 8
hex lobe countersunc screw M5x, Åtgår 2st
15:-
9
50437079100 Lagerstatus: 1-3
LOCK PLATE, Åtgår 2st
95:-
10
50437023100 Lagerstatus: 12
exaust flap bushing, Åtgår 2st
55:-
11
51737061044 Lagerstatus: hos lev.
Power valve cmpl., Åtgår 2st
415:-
12
0770140201 Lagerstatus: 10
O-RING 14X2 FPM 75SH, Åtgår 4st
25:-
14
51637020000 Lagerstatus: hos lev.
EXHAUST FLAP
595:-
16
50437085000 Lagerstatus: 1-3
STOP PLATE
55:-
17
0912060163 Lagerstatus: 13
AH SCREW DIN0912-M 6X16
10:-
18
0014050123 Lagerstatus: 12
HH COLLAR SCREW M 5X12 WS=6
15:-
22
0760082472 Lagerstatus: 11
SHAFT SEAL RING 8X24X7 A DUO
40:-
23
0625160020 Lagerstatus: 4-6
BALL BEARING 16002 C3
120:-
24
50537050144 Lagerstatus: 1-3
Centrifugal force unit
1545:-
25
54637098100 Lagerstatus: 1-3
BALL BEARING 626LLBC3/5K
80:-
26
50437057100 Lagerstatus: 1-3
ADJUSTING LEVER 125/150 2016
335:-
27
0618101410 Lagerstatus: 1-3
needle sleeve HK 1010 10x14x10, Åtgår 2st
45:-
28
0988101610 Lagerstatus: 1-3
SHIM WASHER DIN988 10X16X1
10:-
29
47237056100 Lagerstatus: 1-3
angle lever
340:-
30
0349000050 Lagerstatus: 4-6
WASHER DIN7349-5X15X2
10:-
31
50437095044 Lagerstatus: 1-3
CONNECTING ROD CPL.
140:-
32
54637071200 Lagerstatus: hos lev.
SPRING INSERT
95:-
33
50437069050 Lagerstatus: 1-3
SUPPORT SPRING
20:-
34
54637072000 Lagerstatus: hos lev.
ADJUST.SPRING L=65MM D=1,8MM
60:-
35
0770021120 Lagerstatus: 1-3
O-RING 12,37X2,62 NBR70
10:-
36
54837075000 Lagerstatus: 1-3
SPRING GUIDE 250/300
110:-
36
35-89 Lagerstatus: hos lev.
EMX EE Avgasportsnyckel KTM 25, För inställning av avgasporten. Med detta verktyg är det busenkel... mer info



EMX EE Avgasportsnyckel KTM 25, För inställning av avgasporten. Med detta verktyg är det busenkelt att göra snabba inställningar och ställa porten för bäst effekt och bana. För KTM och Husqvarna tvåtaktare.

Dölj ytterligare info
125:-
37
0770240020 Lagerstatus: 7
O-RING 24,00X2,00 NBR70
10:-
38
54637070300 Lagerstatus: hos lev.
Closing cover 250-360
300:-
39
0014050203 Lagerstatus: 15
HH COLLAR SCREW M 5X20 WS=6, Åtgår 2st
15:-
40
50237195055 Lagerstatus: 8
SECURING DIN-71805-S-8
10:-



Klicka här för skärmanpassad bild
0912060203, Lagerstatus: 17
AH SCREW DIN0912-M 6X20
Pris 10:- Lägg i varukorg
54637067000, Lagerstatus: 1-3
SPRING SLEEVE
Pris 25:- Lägg i varukorg
54637066000, Lagerstatus: 1-3
OVERLOAD SPRING
Pris 25:- Lägg i varukorg
54637065000, Lagerstatus: 1-3
CONTROL LEVER WITH BALL TYPE
Pris 185:- Lägg i varukorg
54637068100, Lagerstatus: 1-3
BUSHING SLEEVE
Pris 55:- Lägg i varukorg
50437065044, Lagerstatus: hos lev.
SLOTTED LEVER R/S
Pris 285:- Lägg i varukorg
50437064044, Lagerstatus: hos lev.
SLOTTED LEVER L/S
Pris 285:- Lägg i varukorg
0019050106S, Lagerstatus: 8
INT TORX FLAT HEAD M 5X10 8.8 , åtgår: 2
Pris 15:- Lägg 2st i varukorg
0019050106S, Lagerstatus: 8
INT TORX FLAT HEAD M 5X10 8.8 , åtgår: 2
Pris 15:- Lägg 2st i varukorg
50437079100, Lagerstatus: 1-3
LOCK PLATE , åtgår: 2
Pris 95:- Lägg 2st i varukorg
50437079100, Lagerstatus: 1-3
LOCK PLATE , åtgår: 2
Pris 95:- Lägg 2st i varukorg
50437023100, Lagerstatus: 12
BEARING SLEEVE F. CONTROL FLAP , åtgår: 2
Pris 55:- Lägg 2st i varukorg
50437023100, Lagerstatus: 12
BEARING SLEEVE F. CONTROL FLAP , åtgår: 2
Pris 55:- Lägg 2st i varukorg
51737061044, Lagerstatus: hos lev.
CONTROLLER DRUM CPL. , åtgår: 2
Pris 415:- Lägg 2st i varukorg
51737061044, Lagerstatus: hos lev.
CONTROLLER DRUM CPL. , åtgår: 2
Pris 415:- Lägg 2st i varukorg
0770140201, Lagerstatus: 10
O-RING 14X2 FPM 75SH , åtgår: 4
Pris 25:- Lägg 4st i varukorg
0770140201, Lagerstatus: 10
O-RING 14X2 FPM 75SH , åtgår: 4
Pris 25:- Lägg 4st i varukorg
0770140201, Lagerstatus: 10
O-RING 14X2 FPM 75SH , åtgår: 4
Pris 25:- Lägg 4st i varukorg
51637020000, Lagerstatus: hos lev.
EXHAUST FLAP
Pris 595:- Lägg i varukorg
50437085000, Lagerstatus: 1-3
STOP PLATE
Pris 55:- Lägg i varukorg
0912060163, Lagerstatus: 13
AH SCREW DIN0912-M 6X16
Pris 10:- Lägg i varukorg
0014050123, Lagerstatus: 12
HH COLLAR SCREW M 5X12 WS=6
Pris 15:- Lägg i varukorg
0760082472, Lagerstatus: 11
SHAFT SEAL RING 8X24X7 A DUO
Pris 40:- Lägg i varukorg
0625160020, Lagerstatus: 4-6
BALL BEARING 16002 C3
Pris 120:- Lägg i varukorg
50537050144, Lagerstatus: 1-3
CENTRIFUGAL UNIT
Pris 1545:- Lägg i varukorg
54637098100, Lagerstatus: 1-3
BALL BEARING 626LLBC3/5K
Pris 80:- Lägg i varukorg
50437057100, Lagerstatus: 1-3
ADJUSTING LEVER 125/150 2016
Pris 335:- Lägg i varukorg
0618101410, Lagerstatus: 1-3
needle sleeve HK 1010 10x14x10 , åtgår: 2
Pris 45:- Lägg 2st i varukorg
0988101610, Lagerstatus: 1-3
SHIM WASHER DIN988 10X16X1
Pris 10:- Lägg i varukorg
47237056100, Lagerstatus: 1-3
ANGLE LEVER CPL. 91
Pris 340:- Lägg i varukorg
0349000050, Lagerstatus: 4-6
WASHER DIN7349-5X15X2
Pris 10:- Lägg i varukorg
50437095044, Lagerstatus: 1-3
CONNECTING ROD CPL.
Pris 140:- Lägg i varukorg
54637071200, Lagerstatus: hos lev.
SPRING INSERT
Pris 95:- Lägg i varukorg
50437069050, Lagerstatus: 1-3
SUPPORT SPRING
Pris 20:- Lägg i varukorg
54637072000, Lagerstatus: hos lev.
ADJUST.SPRING L=65MM D=1,8MM
Pris 60:- Lägg i varukorg
0770021120, Lagerstatus: 1-3
O-RING 12,37X2,62 NBR70
Pris 10:- Lägg i varukorg
54837075000, Lagerstatus: 1-3
SPRING GUIDE 250/300
Pris 110:- Lägg i varukorg
0770240020, Lagerstatus: 7
O-RING 24,00X2,00 NBR70
Pris 10:- Lägg i varukorg
54637070300, Lagerstatus: hos lev.
COVER LID 250-38098
Pris 300:- Lägg i varukorg
0014050203, Lagerstatus: 15
HH COLLAR SCREW M 5X20 WS=6 , åtgår: 2
Pris 15:- Lägg 2st i varukorg
50237195055, Lagerstatus: 8
SECURING DIN-71805-S-8
Pris 10:- Lägg i varukorg