85 SX 19/16 (2020) FRAMGAFFEL I DELAR
SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
43570818S1 2022-01-25
Axle clamp right + tube 85SX c
3060:-
2
43570817S1 2022-01-25
Axle clamp left + tube 85SX cp
3060:-
3
0025080206
HH collar screw M8x20, Åtgår 4st
35:-
4
48600141
Rubber cap 35x10 NBR80
15:-
5
00501020S1
AH SCREW M10X20 SET
50:-
7
43570935 2022-01-25
Fork outer tube 44x510 dt49 db, Åtgår 2st
1860:-
8
R14042T
GUIDE BUSHING SET
310:-
9
R516T
GASKET SET
710:-
10
43570928S 2022-01-25
Screw cap M46x1,5 cpl.
725:-
11
43570927S 2022-01-25
screw cap M46x1,5 Luft cpl.
725:-
12
RP10021 2022-01-25
Adjuster kit screw cap
145:-
13
43570023
O-ring 41x2 NBR70 siliconized, Åtgår 2st
20:-
15
48600430
Guide bushing 12x14x10
30:-
16
48601494S
VALVE M8X1 INCL. SCREW CAP
335:-
17
43570859 2022-01-25
Lock nut M12x1 h20 WAF22, Åtgår 2st
85:-
18
43570856 2022-01-25
Stop 12,2x25x115
335:-
19
48601811 2022-01-25
Piston rod 12x477,5
730:-
20
43570929 2022-01-25
adjustment tube 6x445,1
185:-
21
48600277S
Needle 4,5x43,6 cpl.
100:-
22
48600578S 2022-01-25
Spring (13,9) 37-32 rebound cp
225:-
23
48600299
O-ring 6x1,2 NBR70
15:-
24
48600576 2022-01-25
Tap 6x46 rebound
115:-
25
35480377 2022-01-25
Spring (11,7) 1,5-8 valve
45:-
26
48602002S
Midvalve piston assembly d23
225:-
27
40540486
Nut M6x0,5 h6,5 WAF10 rebound
45:-
28
43570936S 2022-01-25
Screwsleeve M27x0,8 cpl.
675:-
29
48600870S7 2022-01-25
Cartridge tube cpl.
2185:-
30
48600163 2022-01-25
Nut valve M6x0,5 h6,5 WAF17
45:-
31
48600202
Spring (8,5) l6,5 valve
45:-
32
48600061
Shim 8x24x0,40
25:-
33
48601934S 2022-01-25
Piston 6x27,3x9 compression cp
225:-
34
48600586S3
Tap compression cpl.
410:-
35
43570819 2022-01-25
Stop 12,2x25x78,5
335:-
36
48601501 2022-01-25
Piston rod 12x470
730:-
37
48601452S2 2022-01-25
Screw sleeve M35,5x0,8
560:-
38
48601820S1 2022-01-25
Spring (22) 60-30 rebound cpl.
225:-
39
43570844S 2022-01-25
Piston 3x34x31,5 mainpiston Fr
335:-
40
48601571S2 2022-01-25
Tube incl. mounting 410mm air
1115:-
41
43570845S
Adapter M10xM35,5x0,8x25 cpl.
225:-
42
52000158
Sticker warning 40x40
*SAKNAS
43
43570915
Fork protection ring 55,1mm, Åtgår 2st
85:-
44
43570926
Stroke indicator d43 red, Åtgår 2st
70:-
45
52000229SET 2022-01-25
Sticker XAXT AER OC 161x214
230:-
97
T14034
Fuchs grease IPR (250g)
380:-
98
00062010053 2022-01-25
spezial grease AER Fork 50g
435:-
99
48601166S1 2022-01-25
Fork Fluid Viscosity 4.0 5Lx4
1185:-
99
38-1304-1
FRAMGAFFEL OLJA RACING, Racingolja för Din framgaffel. Optimal fjädringsfunktion vid alla temperat... mer info



FRAMGAFFEL OLJA RACING, Racingolja för Din framgaffel.
Optimal fjädringsfunktion vid alla
temperaturer. Motverkar luftbildning
i oljan. Skyddar mot rost
och fukt. Passar såväl upside
down gafflar som standardframgafflar.
Ett antal olika viskositeter
finns för att passa just Din fjädringsinställning.
Viskositeterna
kan även blandas med varandra.

Dölj ytterligare info
209:-



1
43570818S1, Lagerstatus: hos lev.
Axle clamp right + tube 85SX c
Pris: 3060kr/st
Lägg i varukorgen
2
43570817S1, Lagerstatus: hos lev.
Axle clamp left + tube 85SX cp
Pris: 3060kr/st
Lägg i varukorgen
3
0025080206, Lagerstatus: 15
HH collar screw M8x20, åtgår 4st
Pris: 35kr/st
Lägg 4st i varukorgen
3
0025080206, Lagerstatus: 15
HH collar screw M8x20, åtgår 4st
Pris: 35kr/st
Lägg 4st i varukorgen
4
48600141, Lagerstatus: 4-6
Rubber cap 35x10 NBR80
Pris: 15kr/st
Lägg i varukorgen
5
00501020S1, Lagerstatus: 1-3
AH SCREW M10X20 SET
Pris: 50kr/st
Lägg i varukorgen
7
43570935, Lagerstatus: hos lev.
Fork outer tube 44x510 dt49 db, åtgår 2st
Pris: 1860kr/st
Lägg 2st i varukorgen
7
43570935, Lagerstatus: hos lev.
Fork outer tube 44x510 dt49 db, åtgår 2st
Pris: 1860kr/st
Lägg 2st i varukorgen
8
R14042T, Lagerstatus: 1-3
GUIDE BUSHING SET
Pris: 310kr/st
Lägg i varukorgen
9
R516T, Lagerstatus: 1-3
GASKET SET
Pris: 710kr/st
Lägg i varukorgen
10
43570928S, Lagerstatus: hos lev.
Screw cap M46x1,5 cpl.
Pris: 725kr/st
Lägg i varukorgen
11
43570927S, Lagerstatus: hos lev.
screw cap M46x1,5 Luft cpl.
Pris: 725kr/st
Lägg i varukorgen
12
RP10021, Lagerstatus: hos lev.
Adjuster kit screw cap
Pris: 145kr/st
Lägg i varukorgen
13
43570023, Lagerstatus: 1-3
O-ring 41x2 NBR70 siliconized, åtgår 2st
Pris: 20kr/st
Lägg 2st i varukorgen
13
43570023, Lagerstatus: 1-3
O-ring 41x2 NBR70 siliconized, åtgår 2st
Pris: 20kr/st
Lägg 2st i varukorgen
16
48601494S, Lagerstatus: 1-3
VALVE M8X1 INCL. SCREW CAP
Pris: 335kr/st
Lägg i varukorgen
17
43570859, Lagerstatus: hos lev.
Lock nut M12x1 h20 WAF22, åtgår 2st
Pris: 85kr/st
Lägg 2st i varukorgen
17
43570859, Lagerstatus: hos lev.
Lock nut M12x1 h20 WAF22, åtgår 2st
Pris: 85kr/st
Lägg 2st i varukorgen
18
43570856, Lagerstatus: hos lev.
Stop 12,2x25x115
Pris: 335kr/st
Lägg i varukorgen
19
48601811, Lagerstatus: hos lev.
Piston rod 12x477,5
Pris: 730kr/st
Lägg i varukorgen
20
43570929, Lagerstatus: hos lev.
adjustment tube 6x445,1
Pris: 185kr/st
Lägg i varukorgen
21
48600277S, Lagerstatus: 1-3
Needle 4,5x43,6 cpl.
Pris: 100kr/st
Lägg i varukorgen
22
48600578S, Lagerstatus: hos lev.
Spring (13,9) 37-32 rebound cp
Pris: 225kr/st
Lägg i varukorgen
23
48600299, Lagerstatus: 1-3
O-ring 6x1,2 NBR70
Pris: 15kr/st
Lägg i varukorgen
24
48600576, Lagerstatus: hos lev.
Tap 6x46 rebound
Pris: 115kr/st
Lägg i varukorgen
25
35480377, Lagerstatus: hos lev.
Spring (11,7) 1,5-8 valve
Pris: 45kr/st
Lägg i varukorgen
26
48602002S, Lagerstatus: 1-3
Midvalve piston assembly d23
Pris: 225kr/st
Lägg i varukorgen
27
40540486, Lagerstatus: 1-3
Nut M6x0,5 h6,5 WAF10 rebound
Pris: 45kr/st
Lägg i varukorgen
28
43570936S, Lagerstatus: hos lev.
Screwsleeve M27x0,8 cpl.
Pris: 675kr/st
Lägg i varukorgen
29
48600870S7, Lagerstatus: hos lev.
Cartridge tube cpl.
Pris: 2185kr/st
Lägg i varukorgen
30
48600163, Lagerstatus: hos lev.
Nut valve M6x0,5 h6,5 WAF17
Pris: 45kr/st
Lägg i varukorgen
31
48600202, Lagerstatus: 1-3
Spring (8,5) l6,5 valve
Pris: 45kr/st
Lägg i varukorgen
32
48600061, Lagerstatus: 1-3
Shim 8x24x0,40
Pris: 25kr/st
Lägg i varukorgen
33
48601934S, Lagerstatus: hos lev.
Piston 6x27,3x9 compression cp
Pris: 225kr/st
Lägg i varukorgen
34
48600586S3, Lagerstatus: 1-3
Tap compression cpl.
Pris: 410kr/st
Lägg i varukorgen
35
43570819, Lagerstatus: hos lev.
Stop 12,2x25x78,5
Pris: 335kr/st
Lägg i varukorgen
36
48601501, Lagerstatus: hos lev.
Piston rod 12x470
Pris: 730kr/st
Lägg i varukorgen
37
48601452S2, Lagerstatus: hos lev.
Screw sleeve M35,5x0,8
Pris: 560kr/st
Lägg i varukorgen
38
48601820S1, Lagerstatus: hos lev.
Spring (22) 60-30 rebound cpl.
Pris: 225kr/st
Lägg i varukorgen
39
43570844S, Lagerstatus: hos lev.
Piston 3x34x31,5 mainpiston Fr
Pris: 335kr/st
Lägg i varukorgen
40
48601571S2, Lagerstatus: hos lev.
Tube incl. mounting 410mm air
Pris: 1115kr/st
Lägg i varukorgen
41
43570845S, Lagerstatus: 1-3
Adapter M10xM35,5x0,8x25 cpl.
Pris: 225kr/st
Lägg i varukorgen
42
52000158, Lagerstatus: hos lev.
Sticker warning 40x40
97
T14034, Lagerstatus: 1-3
Fuchs grease IPR (250g)
Pris: 380kr/st
Lägg i varukorgen
98
00062010053, Lagerstatus: hos lev.
spezial grease AER Fork 50g
Pris: 435kr/st
Lägg i varukorgen
99
48601166S1, Lagerstatus: hos lev.
Fork Fluid Viscosity 4.0 5Lx4
Pris: 1185kr/st
Lägg i varukorgen
38-1304-1, Lagerstatus: 8
FRAMGAFFEL OLJA RACING, Racingolja för Din framgaffel.
Optimal fjädringsfunktion vid alla
temperaturer. Motverkar luftbildning
i oljan. Skyddar mot rost
och fukt. Passar såväl upside
down gafflar som standardframgafflar.
Ett antal olika viskositeter
finns för att passa just Din fjädringsinställning.
Viskositeterna
kan även blandas med varandra.
Pris: 209kr/st
Lägg i varukorgen
43
43570915, Lagerstatus: 1-3
Fork protection ring 55,1mm, åtgår 2st
Pris: 85kr/st
Lägg 2st i varukorgen
43
43570915, Lagerstatus: 1-3
Fork protection ring 55,1mm, åtgår 2st
Pris: 85kr/st
Lägg 2st i varukorgen
44
43570926, Lagerstatus: 1-3
Stroke indicator d43 red, åtgår 2st
Pris: 70kr/st
Lägg 2st i varukorgen
44
43570926, Lagerstatus: 1-3
Stroke indicator d43 red, åtgår 2st
Pris: 70kr/st
Lägg 2st i varukorgen
45
52000229SET, Lagerstatus: hos lev.
Sticker XAXT AER OC 161x214
Pris: 230kr/st
Lägg i varukorgen
15
48600430, Lagerstatus: 4-6
Guide bushing 12x14x10
Pris: 30kr/st
Lägg i varukorgen