SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
0912050163 Lagerstatus: 17
AH SCREW DIN0912-M 5X16
15:-
2
47232006000 Lagerstatus: 1-3
Spring disk
215:-
3
47232005000 Lagerstatus: 1-3
Clutch spring 58x97.1x1.5
135:-
4
47232013000 Lagerstatus: 1-3
Inner ring 94x99x1.5
75:-
5
47232003000 Lagerstatus: 1-3
coupling pressure plate
555:-
6
78132057144 Lagerstatus: 1-3
PRESSURE PIECE CPL.
270:-
8
47232011000 Lagerstatus: 18
lining disc 1,95mm, Åtgår 7st
155:-
9
47232010033 Lagerstatus: 1-3
disc pack
1545:-
10
50532004100 Lagerstatus: 1-3
Sleeve 7.95x32.2, Åtgår 6st
45:-
11
47232019000 Lagerstatus: 1-3
Hexagon nut M16x1,5
75:-
12
47232018000 Lagerstatus: 4-6
Lock washer
65:-
14
47232017000 Lagerstatus: 1-3
Support disk
100:-
15
47232001164 Lagerstatus: hos lev.
Clutch basket
2695:-
16
0405263017 Lagerstatus: 7
Needle cage K263017
80:-
17
47232015000 Lagerstatus: 1-3
Collar 20x26x19
200:-
18
47232054000 Lagerstatus: 1-3
Rod
185:-
19
0770300015 Lagerstatus: 10
O-RING 30,00X1,50 NBR 70
15:-
20
72132061044 Lagerstatus: 1-3
Output cylinder cpl.
1595:-
21
72032064000 Lagerstatus: 1-3
BLEEDER SCREW CPL.
230:-
22
47132066000 Lagerstatus: 19
PISTON CPL.
365:-
23
0025060166 Lagerstatus: 19
HH collar screw M6x16 TX30, Åtgår 4st
20:-
24
0025060256 Lagerstatus: 19
HH COLLAR SCREW M 6X25 WS=8, Åtgår 6st
20:-
25
50329050000 Lagerstatus: 8
VENT INJEKTION HYDR. CLUTCH
185:-
26
0603082121 Lagerstatus: 10
SEAL RING CU DIN7603- 8X12X1, Åtgår 2st
15:-
27
72032063000 Lagerstatus: 1-3
CLUTCH PIPE
950:-
28
47232023020 Lagerstatus: 1-3
Gear primary drive
880:-