Vi använder cookies för att ge dig en bättre upplevelse av vår webbplats. Du kan välja att endast tillåta nödvändiga cookies eller tillåta alla cookies.
85 SX 19/16 (2020) EXHAUST CONTROL
SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
kopiera artikelnummer
0014050123
HH COLLAR SCREW M 5X12 WS=6, Åtgår 6st
21:-
2
kopiera artikelnummer
47237068000
Bearing bush
65:-
3
kopiera artikelnummer
47237077000
adjusting lever
360:-
4
kopiera artikelnummer
47237036000
Attachment plate
100:-
5
kopiera artikelnummer
47237066000
2024-05-27
Overload spring
35:-
6
kopiera artikelnummer
47237076000
Distance bush
75:-
7
kopiera artikelnummer
47237067000
Gear segment, Åtgår 2st
120:-
8
kopiera artikelnummer
47237023000
Eshaust flap bushing, Åtgår 2st
75:-
9
kopiera artikelnummer
0770080201
O-RING 8,00X2,0 VITON, Åtgår 2st
31:-
10
kopiera artikelnummer
47237020000
Exhaust valve
835:-
11
kopiera artikelnummer
47237085000
Limit plate
85:-
12
kopiera artikelnummer
50237195055
2024-05-27
SECURING DIN-71805-S-8, Åtgår 2st
34:-
14
kopiera artikelnummer
47237065033
Control valve, right cmpl.
735:-
15
kopiera artikelnummer
47237064033
Control valve, left cmpl.
735:-
17
kopiera artikelnummer
47237079000
guide piece, Åtgår 2st
155:-
18
kopiera artikelnummer
79235055044
WATER PUMP WHEEL CPL.
150:-
19
kopiera artikelnummer
50435049000
PREFORMED WASHER
50:-
20
kopiera artikelnummer
0760082472
SHAFT SEAL RING 8X24X7 A DUO
50:-
21
kopiera artikelnummer
0625160020
BALL BEARING 16002 C3
130:-
22
kopiera artikelnummer
47237050144
2024-05-27
Centrifugal force governor cmp
1665:-
23
kopiera artikelnummer
0625006065
Ball bearing 696 DDM1 C3
80:-
24
kopiera artikelnummer
0349000050
WASHER DIN7349-5X15X2
15:-
25
kopiera artikelnummer
47237056100
angle lever
300:-
26
kopiera artikelnummer
0988101605
2024-05-27
SHIM WASHER DIN988 10x16x0,5
15:-
27
kopiera artikelnummer
0618101410
needle sleeve HK 1010 10x14x10, Åtgår 2st
55:-
28
kopiera artikelnummer
55537058000
2024-07-24
BEARING SUPPORT
145:-
29
kopiera artikelnummer
0025050256S
HH collar screw M5x25 TX30, Åtgår 2st
24:-
30
kopiera artikelnummer
47237057000
2024-05-27
Adjusting lever 85/105
300:-
31
kopiera artikelnummer
47237095044
Linkage cpl.
300:-
32
kopiera artikelnummer
54637071200
2024-05-27
SPRING INSERT
42:-
33
kopiera artikelnummer
50437069050
SUPPORT SPRING
37:-
34
kopiera artikelnummer
47237072000
2024-05-27
Setting spring
60:-
35
kopiera artikelnummer
0770021120
O-RING 12,37X2,62 NBR70
15:-
36
kopiera artikelnummer
54837075200
SPRING GUIDE 250/300
145:-
kopiera artikelnummer
35-89
AVGASPORTSVERKTYG, För inställning av avgasporten. Med detta verktyg är det busenkelt att göra s... mer info



AVGASPORTSVERKTYG, För inställning av avgasporten. Med detta verktyg är det busenkelt att göra snabba inställningar och ställa avgasporten för bäst effekt beroende på bana. För KTM, Gasgas och Husqvarna tvåtaktare. (ej för modeller med insprutning)

Dölj ytterligare info
149:-
kopiera artikelnummer
54837075100-1
2024-05-27
AVGASPORT JUSTERING, Snabbjustering av avgasporten (power valve). Enkel montering och enkel justerin... mer info



AVGASPORT JUSTERING, Snabbjustering av avgasporten (power valve). Enkel montering och enkel justering. Busenkelt att göra snabba inställningar och ställa avgasporten för bäst effekt beroende på bana utan verktyg. För KTM, Gasgas och Husqvarna tvåtaktare. (ej för modeller med insprutning)

Dölj ytterligare info
583:-
37
kopiera artikelnummer
0770240020
O-RING 24,00X2,00 NBR70
15:-
38
kopiera artikelnummer
55537035000
Closing cover 250-360
370:-
39
kopiera artikelnummer
0014050203
HH COLLAR SCREW M 5X20 WS=6, Åtgår 2st
21:-
40
kopiera artikelnummer
47237091000
Sealing element
75:-
41
kopiera artikelnummer
0603061001
2024-05-27
CU-SEAL RING DIN7603-6X10X1
16:-
42
kopiera artikelnummer
0913060203
THREAD PIN DIN0913-M 6X20
15:-
43
kopiera artikelnummer
77336088106
COLLAR NUT M6X1 SW8
29:-
99
kopiera artikelnummer
50435055015
2024-05-27
WATER PUMP REP. KIT
365:-



1
0014050123, Lagerstatus: 8
HH COLLAR SCREW M 5X12 WS=6, åtgår 6st
Pris: 21kr/st
Lägg 6st i varukorgen
1
0014050123, Lagerstatus: 8
HH COLLAR SCREW M 5X12 WS=6, åtgår 6st
Pris: 21kr/st
Lägg 6st i varukorgen
1
0014050123, Lagerstatus: 8
HH COLLAR SCREW M 5X12 WS=6, åtgår 6st
Pris: 21kr/st
Lägg 6st i varukorgen
1
0014050123, Lagerstatus: 8
HH COLLAR SCREW M 5X12 WS=6, åtgår 6st
Pris: 21kr/st
Lägg 6st i varukorgen
1
0014050123, Lagerstatus: 8
HH COLLAR SCREW M 5X12 WS=6, åtgår 6st
Pris: 21kr/st
Lägg 6st i varukorgen
1
0014050123, Lagerstatus: 8
HH COLLAR SCREW M 5X12 WS=6, åtgår 6st
Pris: 21kr/st
Lägg 6st i varukorgen
2
47237068000, Lagerstatus: 1-3
Bearing bush
Pris: 65kr/st
Lägg i varukorgen
3
47237077000, Lagerstatus: 1-3
adjusting lever
Pris: 360kr/st
Lägg i varukorgen
4
47237036000, Lagerstatus: 1-3
Attachment plate
Pris: 100kr/st
Lägg i varukorgen
5
47237066000, Lagerstatus: hos lev.
Overload spring
Pris: 35kr/st
Lägg i varukorgen
6
47237076000, Lagerstatus: 1-3
Distance bush
Pris: 75kr/st
Lägg i varukorgen
7
47237067000, Lagerstatus: 1-3
Gear segment, åtgår 2st
Pris: 120kr/st
Lägg 2st i varukorgen
7
47237067000, Lagerstatus: 1-3
Gear segment, åtgår 2st
Pris: 120kr/st
Lägg 2st i varukorgen
8
47237023000, Lagerstatus: 1-3
Eshaust flap bushing, åtgår 2st
Pris: 75kr/st
Lägg 2st i varukorgen
8
47237023000, Lagerstatus: 1-3
Eshaust flap bushing, åtgår 2st
Pris: 75kr/st
Lägg 2st i varukorgen
9
0770080201, Lagerstatus: 7
O-RING 8,00X2,0 VITON, åtgår 2st
Pris: 31kr/st
Lägg 2st i varukorgen
9
0770080201, Lagerstatus: 7
O-RING 8,00X2,0 VITON, åtgår 2st
Pris: 31kr/st
Lägg 2st i varukorgen
10
47237020000, Lagerstatus: 1-3
Exhaust valve
Pris: 835kr/st
Lägg i varukorgen
11
47237085000, Lagerstatus: 1-3
Limit plate
Pris: 85kr/st
Lägg i varukorgen
12
50237195055, Lagerstatus: hos lev.
SECURING DIN-71805-S-8, åtgår 2st
Pris: 34kr/st
Lägg 2st i varukorgen
14
47237065033, Lagerstatus: 1-3
Control valve, right cmpl.
Pris: 735kr/st
Lägg i varukorgen
15
47237064033, Lagerstatus: 1-3
Control valve, left cmpl.
Pris: 735kr/st
Lägg i varukorgen
17
47237079000, Lagerstatus: 1-3
guide piece, åtgår 2st
Pris: 155kr/st
Lägg 2st i varukorgen
17
47237079000, Lagerstatus: 1-3
guide piece, åtgår 2st
Pris: 155kr/st
Lägg 2st i varukorgen
18
79235055044, Lagerstatus: 1-3
WATER PUMP WHEEL CPL.
Pris: 150kr/st
Lägg i varukorgen
19
50435049000, Lagerstatus: 1-3
PREFORMED WASHER
Pris: 50kr/st
Lägg i varukorgen
20
0760082472, Lagerstatus: 9
SHAFT SEAL RING 8X24X7 A DUO
Pris: 50kr/st
Lägg i varukorgen
21
0625160020, Lagerstatus: 1-3
BALL BEARING 16002 C3
Pris: 130kr/st
Lägg i varukorgen
22
47237050144, Lagerstatus: hos lev.
Centrifugal force governor cmp
Pris: 1665kr/st
Lägg i varukorgen
23
0625006065, Lagerstatus: 1-3
Ball bearing 696 DDM1 C3
Pris: 80kr/st
Lägg i varukorgen
24
0349000050, Lagerstatus: 1-3
WASHER DIN7349-5X15X2
Pris: 15kr/st
Lägg i varukorgen
25
47237056100, Lagerstatus: 1-3
angle lever
Pris: 300kr/st
Lägg i varukorgen
26
0988101605, Lagerstatus: hos lev.
SHIM WASHER DIN988 10x16x0,5
Pris: 15kr/st
Lägg i varukorgen
27
0618101410, Lagerstatus: 1-3
needle sleeve HK 1010 10x14x10, åtgår 2st
Pris: 55kr/st
Lägg 2st i varukorgen
28
55537058000, Lagerstatus: hos lev.
BEARING SUPPORT
Pris: 145kr/st
Lägg i varukorgen
29
0025050256S, Lagerstatus: 18
HH collar screw M5x25 TX30, åtgår 2st
Pris: 24kr/st
Lägg 2st i varukorgen
30
47237057000, Lagerstatus: hos lev.
Adjusting lever 85/105
Pris: 300kr/st
Lägg i varukorgen
31
47237095044, Lagerstatus: 1-3
Linkage cpl.
Pris: 300kr/st
Lägg i varukorgen
32
54637071200, Lagerstatus: hos lev.
SPRING INSERT
Pris: 42kr/st
Lägg i varukorgen
33
50437069050, Lagerstatus: 1-3
SUPPORT SPRING
Pris: 37kr/st
Lägg i varukorgen
34
47237072000, Lagerstatus: hos lev.
Setting spring
Pris: 60kr/st
Lägg i varukorgen
35
0770021120, Lagerstatus: 15
O-RING 12,37X2,62 NBR70
Pris: 15kr/st
Lägg i varukorgen
36
54837075200, Lagerstatus: 1-3
SPRING GUIDE 250/300
Pris: 145kr/st
Lägg i varukorgen
35-89, Lagerstatus: 1-3
AVGASPORTSVERKTYG, För inställning av avgasporten. Med detta verktyg är det busenkelt att göra snabba inställningar och ställa avgasporten för bäst effekt beroende på bana. För KTM, Gasgas och Husqvarna tvåtaktare. (ej för modeller med insprutning)
Pris: 149kr/st
Lägg i varukorgen
54837075100-1, Lagerstatus: hos lev.
AVGASPORT JUSTERING, Snabbjustering av avgasporten (power valve). Enkel montering och enkel justering. Busenkelt att göra snabba inställningar och ställa avgasporten för bäst effekt beroende på bana utan verktyg. För KTM, Gasgas och Husqvarna tvåtaktare. (ej för modeller med insprutning)
Pris: 583kr/st
Lägg i varukorgen
37
0770240020, Lagerstatus: 15
O-RING 24,00X2,00 NBR70
Pris: 15kr/st
Lägg i varukorgen
38
55537035000, Lagerstatus: 1-3
Closing cover 250-360
Pris: 370kr/st
Lägg i varukorgen
39
0014050203, Lagerstatus: 1-3
HH COLLAR SCREW M 5X20 WS=6, åtgår 2st
Pris: 21kr/st
Lägg 2st i varukorgen
40
47237091000, Lagerstatus: 8
Sealing element
Pris: 75kr/st
Lägg i varukorgen
41
0603061001, Lagerstatus: hos lev.
CU-SEAL RING DIN7603-6X10X1
Pris: 16kr/st
Lägg i varukorgen
42
0913060203, Lagerstatus: 1-3
THREAD PIN DIN0913-M 6X20
Pris: 15kr/st
Lägg i varukorgen
43
77336088106, Lagerstatus: 1-3
COLLAR NUT M6X1 SW8
Pris: 29kr/st
Lägg i varukorgen
99
50435055015, Lagerstatus: hos lev.
WATER PUMP REP. KIT
Pris: 365kr/st
Lägg i varukorgen