SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
47203001200EB Lagerstatus: hos lev.
Frame 472T3
12095:-
2
47203002000 Lagerstatus: hos lev.
Subframe
3035:-
3
50335030001 Lagerstatus: 1-3
PVC-HOSE 6X9
70:-
4
51030022000 Lagerstatus: 16
ANGLE PIECE 90 DEGREE M10X1
40:-
5
47203014000 Lagerstatus: 1-3
MOTORSTREBE RECHTS
285:-
6
47203013000 Lagerstatus: 1-3
Motorbracket left
285:-
7
0035080156S Lagerstatus: 10
AH-COLLAR SCREW M8X15 TORX45, Åtgår 4st
40:-
8
54310086200 Lagerstatus: 37
SELF LOCKING NUT M8 10.9
15:-
9
0025080506 Lagerstatus: 10
HH collar screw M8x50 TX40
40:-
10
47211095000 Lagerstatus: 1-3
Cable compartment
190:-
11
54310086100 Lagerstatus: 4-6
SELF LOCKING NUT M10 CU WS=14, Åtgår 2st
10:-
12
0019080206S Lagerstatus: 29
FLAT HEAD SCREW M. ISA45 M8X20, Åtgår 2st
35:-
13
47003013000 Lagerstatus: 1-3
ENGINE BRACKET SCREW 85 SX, Åtgår 2st
90:-
14
57013072100 Lagerstatus: 1-3
WIRING HOLDER 16MM, Åtgår 2st
30:-
15
79003040033 Lagerstatus: 4-6
FOOT PEGS SET CPL. 2016
900:-
16
79003040000 Lagerstatus: 1-3
FOOTREST L/S 2016
385:-
17
79003041000 Lagerstatus: 1-3
FOOTREST R/S 2016
385:-
18
79003044000 Lagerstatus: 4-6
FOOTREST SPRING R/S 2016
45:-
19
54803044000 Lagerstatus: 9
PIN FOR FOOT PED 51.5X9.8 MM, Åtgår 2st
90:-
20
0125100003 Lagerstatus: 23
washer DIN 125 A 10.5, Åtgår 2st
10:-
21
0094032253 Lagerstatus: 29
PIN DIN0094-3,2X25 STEEL, Åtgår 2st
10:-
22
47203096000 Lagerstatus: 1-3
Sprocket cover 85
145:-
23
79003003000 Lagerstatus: 16
SPECIAL SCREW M8X18 TORX45 SS, Åtgår 2st
35:-
24
0025080306 Lagerstatus: 31
HH collar screw M8x30
35:-
25
77303139000 Lagerstatus: hos lev.
BLIND RIVET NUT EM6-60LF/HX, Åtgår 2st
30:-
26
50307012000 Lagerstatus: 1-3
ADH. FOIL TRANSP. 80X80 MM 04
65:-
27
79003045000 Lagerstatus: 4-6
FOOTREST SPRING L/S 2016
45:-
29
0025060406 Lagerstatus: 8
HH collar screw M6x40 TX30
20:-
30
0025080256 Lagerstatus: 34
HH collar screw M8x25
40:-
31
79003002080 Lagerstatus: 1-3
BLIND RIVET NUT M6 KNURLED, Åtgår 2st
30:-
32
47203094000EB Lagerstatus: 1-3
Frame protector set
320:-
33
54803092060 Lagerstatus: 12
BUSH F. FRAME PROTECTION 03, Åtgår 2st
50:-
34
0014050123 Lagerstatus: 4-6
HH COLLAR SCREW M 5X12 WS=6, Åtgår 2st
20:-
35
44011076305 Lagerstatus: 4-6
CABLE TIE 300/4,8MM BLACK, Åtgår 3st
10:-
99
79003053010 Lagerstatus: 26
CHAIN SLIDING KIT BELOW CPL.16
115:-