85 SX 17/14 (2020) FRAMGAFFEL I DELAR
SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
43570818S1 Lagerstatus: hos lev.
Axle clamp right + tube 85SX c
3015:-
2
43570817S1 Lagerstatus: hos lev.
Axle clamp left + tube 85SX cp
3015:-
3
0025080206 Lagerstatus: 18
HH collar screw M8x20
35:-
4
48600141 Lagerstatus: 4-6
Rubber cap 35x10 NBR80, Åtgår 2st
15:-
5
00501020S1 Lagerstatus: 1-3
AH SCREW M10X20 SET, Åtgår 2st
50:-
7
43570935 Lagerstatus: hos lev.
Fork outer tube 44x510 dt49 db, Åtgår 2st
1835:-
8
R14042 Lagerstatus: hos lev.
GUIDE BUSHING SET, Åtgår 2st
*SAKNAS
9
R516T Lagerstatus: 1-3
GASKET SET
700:-
10
43570928S Lagerstatus: hos lev.
Screw cap M46x1,5 cpl.
720:-
11
43570927S Lagerstatus: hos lev.
screw cap M46x1,5 Luft cpl.
720:-
12
RP10021 Lagerstatus: 1-3
Adjuster kit screw cap
145:-
13
43570023 Lagerstatus: 1-3
O-ring 41x2 NBR70 siliconized, Åtgår 2st
20:-
15
48600430 Lagerstatus: 1-3
Guide bushing 12x14x10, Åtgår 2st
35:-
16
48601494S Lagerstatus: 4-6
VALVE M8X1 INCL. SCREW CAP
330:-
17
43570859 Lagerstatus: hos lev.
Lock nut M12x1 h20 WAF22, Åtgår 2st
85:-
18
43570856 Lagerstatus: hos lev.
Stop 12,2x25x115
335:-
19
48601811 Lagerstatus: hos lev.
Piston rod 12x477,5
725:-
20
43570929 Lagerstatus: hos lev.
adjustment tube 6x445,1
185:-
21
48600277S Lagerstatus: 1-3
Needle 4,5x43,6 cpl., Åtgår 2st
100:-
22
48600578S Lagerstatus: hos lev.
Spring (13,9) 37-32 rebound cp
220:-
23
48600299 Lagerstatus: 1-3
O-ring 6x1,2 NBR70, Åtgår 2st
15:-
24
48600576 Lagerstatus: 4-6
Tap 6x46 rebound, Åtgår 2st
110:-
25
35480377 Lagerstatus: hos lev.
Spring (11,7) 1,5-8 valve, Åtgår 2st
45:-
26
48602002S Lagerstatus: 1-3
Midvalve piston assembly d23
220:-
27
40540486 Lagerstatus: 1-3
Nut M6x0,5 h6,5 WAF10 rebound, Åtgår 2st
45:-
28
43570936S Lagerstatus: hos lev.
Screwsleeve M27x0,8 cpl.
670:-
29
48600870S7 Lagerstatus: hos lev.
Cartridge tube cpl.
2155:-
30
48600163 Lagerstatus: 1-3
Nut valve M6x0,5 h6,5 WAF17, Åtgår 2st
45:-
31
48600202 Lagerstatus: 1-3
Spring (8,5) l6,5 valve, Åtgår 2st
45:-
32
48600061 Lagerstatus: 1-3
Shim 8x24x0,40
25:-
33
48601934S Lagerstatus: hos lev.
Piston 6x27,3x9 compression cp, Åtgår 2st
220:-
34
48600586S3 Lagerstatus: hos lev.
Tap compression cpl., Åtgår 2st
405:-
35
43570819 Lagerstatus: hos lev.
Stop 12,2x25x78,5
335:-
36
48601501 Lagerstatus: hos lev.
Piston rod 12x470
725:-
37
48601452S2 Lagerstatus: hos lev.
Screw sleeve M35,5x0,8
555:-
38
48601820S1 Lagerstatus: hos lev.
Spring (22) 60-30 rebound cpl.
220:-
39
43570844S Lagerstatus: hos lev.
Piston 3x34x31,5 mainpiston Fr
335:-
40
48601571S2 Lagerstatus: hos lev.
Tube incl. mounting 410mm air
1095:-
41
43570845S Lagerstatus: 1-3
Adapter M10xM35,5x0,8x25 cpl.
225:-
42
52000158 Lagerstatus: hos lev.
Sticker warning 40x40
*SAKNAS
43
43570915 Lagerstatus: 1-3
Fork protection ring 55,1mm, Åtgår 2st
85:-
44
43570926 Lagerstatus: hos lev.
Stroke indicator d43 red, Åtgår 2st
70:-
45
52000229SET Lagerstatus: hos lev.
Sticker XAXT AER OC 161x214
230:-
97
T14034 Lagerstatus: 8
SILICONE GREASE F. DUST STRI
430:-
98
00062010053 Lagerstatus: hos lev.
spezial grease AER Fork 50g
430:-
99
48601166S1 Lagerstatus: hos lev.
FORK OIL SAE5
1165:-
99
38-1304-1 Lagerstatus: 1-3
FRAMGAFFEL OLJA RACING, Racingolja för Din framgaffel. Optimal fjädringsfunktion vid alla temperat... mer info



FRAMGAFFEL OLJA RACING, Racingolja för Din framgaffel.
Optimal fjädringsfunktion vid alla
temperaturer. Motverkar luftbildning
i oljan. Skyddar mot rost
och fukt. Passar såväl upside
down gafflar som standardframgafflar.
Ett antal olika viskositeter
finns för att passa just Din fjädringsinställning.
Viskositeterna
kan även blandas med varandra.

Dölj ytterligare info
209:-



* Kontakta kundtjänst för prisuppgift: 018-15 60 00