65 SX (2020) CYLINDER TOPPLOCK
SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
50430079000 Lagerstatus: 1-3
CYLINDER HEAD SCREW, Åtgår 4st
30:-
2
0603070121 Lagerstatus: 13
CU-SEAL RING DIN7603- 7,3X12X1, Åtgår 4st
10:-
3
46230006000 Lagerstatus: hos lev.
CYLINDER HEAD
1260:-
4
45230036000 Lagerstatus: 15
CYLINDER HEAD GASKET
75:-
5
46030045000 Lagerstatus: 61
flanged nut M8 WS10, Åtgår 4st
35:-
6
0402040980 Lagerstatus: 8
NEEDLE ROL.DIN5402 NRB 4X9,8, Åtgår 2st
15:-
7
46230038000 Lagerstatus: hos lev.
CYLINDER + PISTON
5225:-
8
46230035020 Lagerstatus: 4-6
CYLINDER BASE GASKET 0,2 MM
75:-
8
46230035040 Lagerstatus: 4-6
CYLINDER BASE GASKET 0,4 MM
75:-
8
46230035050 Lagerstatus: 7
CYLINDER BASE GASKET 0,5 MM
75:-
8
46230035060 Lagerstatus: 4-6
CYLINDER BASE GASKET 0,6MM
75:-
9
46205004000 Lagerstatus: 9
EXHAUST PIPE FLANGE GASKET
50:-
10
46205003000 Lagerstatus: 1-3
EXHAUST FLANGE
115:-
11
46205003050 Lagerstatus: hos lev.
BRACKET FOR SPRINGHOLDER
135:-
12
0025060306 Lagerstatus: 21
HH collar screw M6x30 TX30, Åtgår 3st
15:-
13
0025050106 Lagerstatus: 8
HH collar screw M5x10 TX30
15:-
14
45001070000 Lagerstatus: 4-6
BRAKE CABLE CLAMP RSGU 9/12
30:-
15
46332060050 Lagerstatus: hos lev.
RETAINING PLATE CLUTCHHOSE
105:-
17
58336020190 Lagerstatus: 1-3
VACUUM CONECTION M6/3MM 97
30:-
18
59007017000 Lagerstatus: 10
CLAMP YDNAC 10096F (9,6MM), Åtgår 2st
10:-
19
46337014000 Lagerstatus: hos lev.
HOSE EXHAUST CONTROL
290:-
30
46237036044 Lagerstatus: 7
VENTILATION CPL.
70:-
31
0014050163 Lagerstatus: 11
HH COLLAR SCREW M 5X16 WS=6, Åtgår 3st
15:-
32
46237035000 Lagerstatus: hos lev.
CLOSING COVER
95:-
33
0985050003 Lagerstatus: 32
SELF LOCKING NUT DIN0985-M 5
10:-
34
46237013000 Lagerstatus: 4-6
MEMBRANE
265:-
35
46237011000 Lagerstatus: 1-3
FLANGE EXHAUST CONTROL
305:-
36
0770030015 Lagerstatus: 8
O-RING 3,00X1,50 NBR 70, Åtgår 2st
10:-
37
0770150151 Lagerstatus: 15
O-RING 15,00X1,50 VITON
25:-
38
46237074100 Lagerstatus: 10
ADJ. SPRING - EXHAUST CONTROL
10:-
40
46337020033 Lagerstatus: hos lev.
OUTLET VALVE CPL.
470:-
42
0912050083 Lagerstatus: 10
SHCS DIN 912 M5x8
10:-
43
0012060303 Lagerstatus: hos lev.
AH SCREW DIN6912 M6X30 8.8
10:-
44
0603061001 Lagerstatus: 13
CU-SEAL RING DIN7603-6X10X1
10:-
45
0603050901 Lagerstatus: 14
COPPERT GASKET 5X9X1
10:-
99
00050000202 Lagerstatus: hos lev.
PISTON KIT GR.I 65 SX/TC
1050:-
99
00050000203 Lagerstatus: hos lev.
PISTON KIT GR.II 65 SX/TC
1050:-



Klicka här för skärmanpassad bild
50430079000, Lagerstatus: 1-3
CYL. HEAD BOLT M 7X30 WS=10 , åtgår: 4
Pris 30:- Lägg 4st i varukorg
0603070121, Lagerstatus: 13
CU-SEAL RING 7,3 X 12 X 0,5 , åtgår: 4
Pris 10:- Lägg 4st i varukorg
46230006000, Lagerstatus: hos lev.
CYLINDER HEAD
Pris 1260:- Lägg i varukorg
45230036000, Lagerstatus: 15
CYLINDER HEAD GASKET
Pris 75:- Lägg i varukorg
46030045000, Lagerstatus: 61
flanged nut M8 WS10 , åtgår: 4
Pris 35:- Lägg 4st i varukorg
0402040980, Lagerstatus: 8
NEEDLE ROL.DIN5402 NRB 4X9,8 , åtgår: 2
Pris 15:- Lägg 2st i varukorg
46230038000, Lagerstatus: hos lev.
CYLINDER + PISTON
Pris 5225:- Lägg i varukorg
46230035020, Lagerstatus: 4-6
CYLINDER BASE GASKET 0,2 MM
Pris 75:- Lägg i varukorg
46230035040, Lagerstatus: 4-6
CYLINDER BASE GASKET 0,4 MM
Pris 75:- Lägg i varukorg
46230035050, Lagerstatus: 7
CYLINDER BASE GASKET 0,5 MM
Pris 75:- Lägg i varukorg
46230035060, Lagerstatus: 4-6
CYLINDER BASE GASKET 0,6MM
Pris 75:- Lägg i varukorg
46205004000, Lagerstatus: 9
EXHAUST PIPE FLANGE GASKET
Pris 50:- Lägg i varukorg
46205003000, Lagerstatus: 1-3
EXHAUST FLANGE
Pris 115:- Lägg i varukorg
46205003050, Lagerstatus: hos lev.
BRACKET FOR SPRINGHOLDER
Pris 135:- Lägg i varukorg
0025060306, Lagerstatus: 21
HH COLLAR SCREW M 6X30 SW=8 , åtgår: 3
Pris 15:- Lägg 3st i varukorg
0025050106, Lagerstatus: 8
HH collar screw M5x10 TX30
Pris 15:- Lägg i varukorg
45001070000, Lagerstatus: 4-6
BRAKE CABLE CLAMP RSGU 9/12
Pris 30:- Lägg i varukorg
46332060050, Lagerstatus: hos lev.
RETAINING PLATE CLUTCHHOSE
Pris 105:- Lägg i varukorg
58336020190, Lagerstatus: 1-3
VACUUM CONECTION M6/3MM 97
Pris 30:- Lägg i varukorg
59007017000, Lagerstatus: 10
CLAMP YDNAC 10096F (9,6MM) , åtgår: 2
Pris 10:- Lägg 2st i varukorg
59007017000, Lagerstatus: 10
CLAMP YDNAC 10096F (9,6MM) , åtgår: 2
Pris 10:- Lägg 2st i varukorg
46337014000, Lagerstatus: hos lev.
HOSE EXHAUST CONTROL
Pris 290:- Lägg i varukorg
46237036044, Lagerstatus: 7
VENTILATION CPL.
Pris 70:- Lägg i varukorg
0014050163, Lagerstatus: 11
HH COLLAR SCREW M 5X16 WS=6 , åtgår: 3
Pris 15:- Lägg 3st i varukorg
46237035000, Lagerstatus: hos lev.
CLOSING COVER
Pris 95:- Lägg i varukorg
0985050003, Lagerstatus: 32
SELF LOCKING NUT DIN0985-M 5
Pris 10:- Lägg i varukorg
46237013000, Lagerstatus: 4-6
MEMBRANE
Pris 265:- Lägg i varukorg
46237011000, Lagerstatus: 1-3
FLANGE EXHAUST CONTROL
Pris 305:- Lägg i varukorg
0770030015, Lagerstatus: 8
O-RING 3,00X1,50 NBR 70 , åtgår: 2
Pris 10:- Lägg 2st i varukorg
0770150151, Lagerstatus: 15
O-RING 15,00X1,50 VITON
Pris 25:- Lägg i varukorg
46237074100, Lagerstatus: 10
ADJ. SPRING - EXHAUST CONTROL
Pris 10:- Lägg i varukorg
46337020033, Lagerstatus: hos lev.
CONTROL SLIDE SHAFT
Pris 470:- Lägg i varukorg
0912050083, Lagerstatus: 10
SHCS DIN 912 M5x8
Pris 10:- Lägg i varukorg
0012060303, Lagerstatus: hos lev.
AH SCREW DIN6912 M6X30 8.8
Pris 10:- Lägg i varukorg
0603061001, Lagerstatus: 13
CU-SEAL RING DIN7603-6X10X1
Pris 10:- Lägg i varukorg
0603050901, Lagerstatus: 14
COPPERT GASKET 5X9X1
Pris 10:- Lägg i varukorg
00050000202, Lagerstatus: hos lev.
Piston kit size I
Pris 1050:- Lägg i varukorg
00050000203, Lagerstatus: hos lev.
Piston kit size II
Pris 1050:- Lägg i varukorg