SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
07181T0101 Lagerstatus: hos lev.
Fork 50 SX/TC Mini 20
10910:-
5
0025080306 Lagerstatus: 75
HH collar screw M8x30, Åtgår 11st
32:-
6
0032100256S Lagerstatus: 11
AH-COLLAR SCREW M10X25 ISA45, Åtgår 2st
55:-
31
45201132022 Lagerstatus: hos lev.
BOT.FORK PLATE CPL.
2050:-
34
45201034022 Lagerstatus: hos lev.
TOP TRIPLE CLAMP
1605:-
38
50301038000 Lagerstatus: 4-6
HANDLEBAR CLAMP D=22MM 2001, Åtgår 2st
185:-
39
45201039000 Lagerstatus: 1-3
HANDLEBAR SUPPORT 50SX D=22MM
400:-
42
59030029000 Lagerstatus: 1-3
HH NUT M20X1,5 WS=27 RIGHT
145:-
43
49001086000 Lagerstatus: 1-3
COVERING CAP
34:-
44
0770049025 Lagerstatus: 12
O-RING 49,00X2,50 NBR
14:-
45
49001081000 Lagerstatus: 1-3
TAPERED ROLLER BEARING 32004X, Åtgår 2st
170:-
46
46001086000 Lagerstatus: 1-3
PROTECTION RING 20,1X39X5
70:-
47
0770360030 Lagerstatus: 1-3
O-RING 36,00X3,00 NBR
14:-
91
59001092050 Lagerstatus: 47
SPECIAL SCREW M6X12,5 WS=8, Åtgår 6st
13:-
92
46301094000ABA Lagerstatus: hos lev.
Fork protection kit 50 65 20
415:-
94
46301085000AB Lagerstatus: hos lev.
Clamp brake hose
70:-
95
0017060206 Lagerstatus: 24
SCREW F. PLASTIC K60X20AL SW6, Åtgår 2st
16:-
96
0985050003 Lagerstatus: 25
SELF LOCKING NUT DIN0985-M 5, Åtgår 2st
11:-
98
00050000931 Lagerstatus: 4-6
STEARING HEAD REP. KIT MINI
415:-
99
00050000925 Lagerstatus: hos lev.
HANDLEBAR SUPPORT KIT 50SX 12
780:-



Klicka här för skärmanpassad bild
07181T0101, Lagerstatus: hos lev.
Fork 50 SX/TC Mini 20
Pris 10910:- Lägg i varukorg
0025080306, Lagerstatus: 75
HH COLLAR SCREW M 8X30 WS=10 , åtgår: 11
Pris 32:- Lägg 11st i varukorg
0032100256S, Lagerstatus: 11
AH SCREW DIN6912-M10X25,10.9 , åtgår: 2
Pris 55:- Lägg 2st i varukorg
45201132022, Lagerstatus: hos lev.
BOT.FORK PLATE CPL.
Pris 2050:- Lägg i varukorg
45201034022, Lagerstatus: hos lev.
TOP TRIPLE CLAMP
Pris 1605:- Lägg i varukorg
50301038000, Lagerstatus: 4-6
HANDLEBAR CLAMP D=22MM 2001 , åtgår: 2
Pris 185:- Lägg 2st i varukorg
45201039000, Lagerstatus: 1-3
HANDLEBAR SUPPORT 50SX D=22MM
Pris 400:- Lägg i varukorg
59030029000, Lagerstatus: 1-3
HH NUT M20X1,5 WS=27 RIGHT
Pris 145:- Lägg i varukorg
49001086000, Lagerstatus: 1-3
COVERING CAP
Pris 34:- Lägg i varukorg
0770049025, Lagerstatus: 12
O-RING 49,00X2,50 NBR
Pris 14:- Lägg i varukorg
49001081000, Lagerstatus: 1-3
TAPERED ROLLER BEARING 32004X , åtgår: 2
Pris 170:- Lägg 2st i varukorg
46001086000, Lagerstatus: 1-3
PROTECTION RING 20,1X39X5
Pris 70:- Lägg i varukorg
0770360030, Lagerstatus: 1-3
O-RING 36,00X3,00 NBR
Pris 14:- Lägg i varukorg
59001092050, Lagerstatus: 47
SPECIAL SCREW M6X12,5 WS=8 , åtgår: 6
Pris 13:- Lägg 6st i varukorg
46301094000ABA, Lagerstatus: hos lev.
Fork protection kit 50 65 20
Pris 415:- Lägg i varukorg
46301085000AB, Lagerstatus: hos lev.
Clamp brake hose
Pris 70:- Lägg i varukorg
0017060206, Lagerstatus: 24
EJOT PT SCREW K60X20 ALU WS=6 , åtgår: 2
Pris 16:- Lägg 2st i varukorg
0985050003, Lagerstatus: 25
SELF LOCKING NUT DIN0985-M 5 , åtgår: 2
Pris 11:- Lägg 2st i varukorg
00050000931, Lagerstatus: 4-6
STEARING HEAD REP. KIT MINI
Pris 415:- Lägg i varukorg
00050000925, Lagerstatus: hos lev.
HANDLEBAR SUPPORT KIT 50SX 12
Pris 780:- Lägg i varukorg