SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
4530403014491 Lagerstatus: hos lev.
SWING ARM CPL. 50 SX MINI 16
3775:-
2
46004030070 Lagerstatus: 4-6
SPACER BUSHING 20X26X30X9,7, Åtgår 4st
35:-
3
54603097000 Lagerstatus: 14
NEEDLE BUSH HK 2016, Åtgår 2st
100:-
4
0770160021 Lagerstatus: 16
O-RING 16,00X2,00 VITON, Åtgår 4st
30:-
5
46004030071 Lagerstatus: 1-3
BUSHING BOX 12X20X36,5, Åtgår 2st
95:-
6
55003139900 Lagerstatus: 9
BLIND RIVET THREAD M6 STE. 4MM
30:-
7
45404037000 Lagerstatus: hos lev.
Swingarm pivot
455:-
9
45404038000 Lagerstatus: 4-6
Nut with anti-rotation lock
110:-
11
54611076100 Lagerstatus: hos lev.
RETAIN.CLAMP FOR BRAKE HOSE96, Åtgår 2st
45:-
12
0009050106 Lagerstatus: 8
EJOT SPIRAL SCREW SF M5X10-K, Åtgår 2st
20:-
14
46304070000 Lagerstatus: 4-6
CHAIN GUIDE
320:-
15
56509064100 Lagerstatus: 15
SELF LOCKING NUT M6 10.9
10:-
16
0025060406 Lagerstatus: 8
HH collar screw M6x40 TX30
20:-
17
0024060136 Lagerstatus: 15
HH collar screw M6x13 TX30
20:-
18
45010083000 Lagerstatus: 4-6
CHAIN ADJUSTER, Åtgår 2st
115:-
19
45010083060 Lagerstatus: 4-6
SUPPORTING BRACKET, Åtgår 2st
50:-
20
0926080003 Lagerstatus: hos lev.
STOP NUT DIN6926 M8 SS, Åtgår 2st
15:-
22
0991060202 Lagerstatus: 16
FLAT HEAD DIN7991-M 6X20
15:-
23
0125060003 Lagerstatus: 8
WASHER DIN0125-A 6,4
10:-
97
46304070044 Lagerstatus: 1-3
CHAIN GUIDE KIT MINI
325:-
98
45204066010 Lagerstatus: 10
CHAIN GUARD KIT 50 SX
180:-
99
45204230010 Lagerstatus: 19
SWINGARM REP. KIT 50/65 SX
360:-