50 SX (2020) HJUL FRAM
SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
45309001044 2022-02-09
Front wheel 12x1,5 cpl.
4225:-
2
45209010044 2022-01-26
FRONT WHEEL HUB CPL.
1820:-
3
45209012000
SPACER BUSHING LEFT
160:-
4
0625060037
GR.BALL BEAR. 6003-2RSH/C3HMTF, Åtgår 2st
125:-
4
12-6003-4
KULLAGER 6003 2RS1 17x35x10mm... mer info



KULLAGER 6003 2RS1 17x35x10mm

Dölj ytterligare info
71:-
5
45209013000
SPACER BUSHING RIGHT
160:-
7
45209071126 2022-01-26
SPOKE 3X126C.110°C.5 Zinc 2012, Åtgår 28st
25:-
8
46210072000
SPOKE NIPPLE ALU, Åtgår 28st
15:-
9
4520907040033 2022-01-26
Front rim 1,5x12
1115:-
15
45209060000 2022-01-26
BRAKE DISC FRONT JUN/SEN 09
550:-
16
59009062013
SPECIAL SCREW M6X13 WS=8 10.9, Åtgår 4st
20:-
17
45209081100 2022-01-26
AXLE FRONT
560:-
22
45109073100
RIM BAND 12
95:-
46
49032011000
HH COLLAR SCREW M10X20 WS=17
50:-
98
45209015000
FRONT WHEEL REP. KIT 50 SX
525:-
99
00050000964 2022-01-26
SPOKE KIT FRONT 12 12-14
610:-



1
45309001044, Lagerstatus: hos lev.
Front wheel 12x1,5 cpl.
Pris: 4225kr/st
Lägg i varukorgen
2
45209010044, Lagerstatus: hos lev.
FRONT WHEEL HUB CPL.
Pris: 1820kr/st
Lägg i varukorgen
3
45209012000, Lagerstatus: 1-3
SPACER BUSHING LEFT
Pris: 160kr/st
Lägg i varukorgen
4
0625060037, Lagerstatus: 16
GR.BALL BEAR. 6003-2RSH/C3HMTF, åtgår 2st
Pris: 125kr/st
Lägg 2st i varukorgen
12-6003-4, Lagerstatus: 34
KULLAGER 6003 2RS1 17x35x10mm
Pris: 71kr/st
Lägg i varukorgen
4
0625060037, Lagerstatus: 16
GR.BALL BEAR. 6003-2RSH/C3HMTF, åtgår 2st
Pris: 125kr/st
Lägg 2st i varukorgen
12-6003-4, Lagerstatus: 34
KULLAGER 6003 2RS1 17x35x10mm
Pris: 71kr/st
Lägg i varukorgen
5
45209013000, Lagerstatus: 1-3
SPACER BUSHING RIGHT
Pris: 160kr/st
Lägg i varukorgen
7
45209071126, Lagerstatus: hos lev.
SPOKE 3X126C.110°C.5 Zinc 2012, åtgår 28st
Pris: 25kr/st
Lägg 28st i varukorgen
8
46210072000, Lagerstatus: 10
SPOKE NIPPLE ALU, åtgår 28st
Pris: 15kr/st
Lägg 28st i varukorgen
9
4520907040033, Lagerstatus: hos lev.
Front rim 1,5x12
Pris: 1115kr/st
Lägg i varukorgen
15
45209060000, Lagerstatus: hos lev.
BRAKE DISC FRONT JUN/SEN 09
Pris: 550kr/st
Lägg i varukorgen
16
59009062013, Lagerstatus: 24
SPECIAL SCREW M6X13 WS=8 10.9, åtgår 4st
Pris: 20kr/st
Lägg 4st i varukorgen
17
45209081100, Lagerstatus: hos lev.
AXLE FRONT
Pris: 560kr/st
Lägg i varukorgen
22
45109073100, Lagerstatus: 1-3
RIM BAND 12
Pris: 95kr/st
Lägg i varukorgen
46
49032011000, Lagerstatus: 4-6
HH COLLAR SCREW M10X20 WS=17
Pris: 50kr/st
Lägg i varukorgen
98
45209015000, Lagerstatus: 1-3
FRONT WHEEL REP. KIT 50 SX
Pris: 525kr/st
Lägg i varukorgen
99
00050000964, Lagerstatus: hos lev.
SPOKE KIT FRONT 12 12-14
Pris: 610kr/st
Lägg i varukorgen