SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
61610001000EB Lagerstatus: hos lev.
rear wheel 6x17 elec. or.
9095:-
2
61310385100 Lagerstatus: hos lev.
Rear wheel axle
4145:-
3
76010160000 Lagerstatus: hos lev.
BRAKE DISC 240MM
1375:-
4
76042121000 Lagerstatus: hos lev.
SENSOR GEAR REAR
425:-
5
0025080256S Lagerstatus: 20
HH COLLAR SCREW M8X25 TX40, Åtgår 5st
40:-
6
61310187000 Lagerstatus: hos lev.
SAFETY WIRE R/S
30:-
7
61310186100 Lagerstatus: hos lev.
AXLE NUT M50X1.5
405:-
8
61310016000 Lagerstatus: hos lev.
WASHER 69X1
65:-
10
61310010044 Lagerstatus: hos lev.
CLUTCH HUB HOUSING CPL.
4145:-
11
61310021000 Lagerstatus: hos lev.
HH COLLAR SCREW M16X1,5X55
70:-
12
0760526880 Lagerstatus: hos lev.
SHAFT SEAL RING 52X68X8, Åtgår 2st
55:-
13
61310019000 Lagerstatus: hos lev.
WASHER 94X1, Åtgår 2st
65:-
14
0770840035 Lagerstatus: hos lev.
O-RING 84,00X3.5 NBR70, Åtgår 2st
15:-
15
0471078250 Lagerstatus: hos lev.
CIRCLIP DIN471-78X2.5
20:-
16
0472068250 Lagerstatus: hos lev.
CIRCLIP DIN472-68X2.5, Åtgår 2st
20:-
17
0617456822 Lagerstatus: hos lev.
NEEDLE BEARING RNA4909-2RSR-XL
430:-
18
0625061909 Lagerstatus: hos lev.
DEEP GROOVE BALL BEARING 61909, Åtgår 2st
430:-
19
61310014100 Lagerstatus: hos lev.
SPACER RING
315:-
20
6131005404433S Lagerstatus: hos lev.
SPROCKET SUPPORT CPL.
2325:-
21
61310059100 Lagerstatus: hos lev.
Shock absorber, Åtgår 6st
195:-
22
61310151038 Lagerstatus: hos lev.
SPROCKET STEEL DUKE 1290 Z38
665:-
23
06923080003 Lagerstatus: 27
hex nut EN 1661 M8 WS13, Åtgår 6st
10:-
24
6131005000033S Lagerstatus: hos lev.
JAR DAMPER CARRIER
855:-
25
76010116000 Lagerstatus: hos lev.
SHIM 50X1
35:-
26
06923100003 Lagerstatus: 4-6
HEX. NUT DIN 6923 M10X1.25-10, Åtgår 6st
20:-
27
61310086000 Lagerstatus: hos lev.
AXLE NUT M35X1.5
270:-
28
76010187000 Lagerstatus: hos lev.
SAFETY WIRE L/S
35:-
29
76010052000 Lagerstatus: hos lev.
IGUS BEARING D=50, Åtgår 2st
220:-
30
61412033060 Lagerstatus: 1-3
VALVE 8,5MM 90° F. TPMS SMALL
360:-
31
6131307500033S Lagerstatus: hos lev.
BRAKE CALIPER ADAPTER BLACK
1795:-
32
61310010011 Lagerstatus: hos lev.
SAFE ARMING WIRE
65:-
33
61310213000 Lagerstatus: hos lev.
Centering bolt M8, Åtgår 5st
110:-
34
61310052100 Lagerstatus: hos lev.
Rear sprocket screw M8x18 S, Åtgår 6st
55:-
35
61412033000 Lagerstatus: 1-3
TIRE PRESSURE SENSOR SMALL
1335:-
36
61412033050 Lagerstatus: 1-3
NUT F. TYRE-PRESSURE SENSOR SM
360:-
40
60033129017 Lagerstatus: 1-3
CHAIN SPROCKET 17-T DAMPED 03
475:-
40
09-1904-17 Lagerstatus: 1-3
FRAMDREV KTM 17T... mer info



FRAMDREV KTM 17T

Dölj ytterligare info
270:-
41
61310165118 Lagerstatus: 1-3
CHAIN DID525 VAZ & MASTER LINK
1875:-
42
61310066000 Lagerstatus: hos lev.
MASTER LINK FOR CHAIN DID VAZ
115:-
99
00050002029 Lagerstatus: hos lev.
DRIVETRAIN KIT 1290 SD 17T/38T
2705:-