SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
61305007200 2022-01-20
Manifold front
8620:-
2
61405050100 2022-01-20
Premuffler
9730:-
3
60405008100 2022-01-20
Header with integral isulation
2740:-
4
61305083000 2022-01-20
SILENCER CPL.
7055:-
5
6140501100033 2022-01-20
HEAT PROTECTOR BLACK
1075:-
6
51010086100 2022-01-20
self-locking nut M8 Cu, Åtgår 6st
20:-
7
69005005100 2022-01-20
EXHAUST PIPE FLANGE GASKET, Åtgår 2st
160:-
8
61305105005 2022-01-20
MANIFOLD GASKET 60MM, Åtgår 2st
160:-
9
75041090200 2022-01-20
LAMBDA SENSOR, Åtgår 2st
2130:-
10
69005005005
MANIFOLD GASKET
160:-
11
69005050000
CLAMP CPL.
195:-
12
61405095050 2022-01-20
COVER FLUE GAS DAMPER
215:-
13
60402052010 2022-01-20
EJOT SPIRAL SCREW SF M4X6-K, Åtgår 2st
30:-
14
61005013000
RUBBER SILENCER SUPPORT 05, Åtgår 2st
90:-
15
61005014000 2022-01-20
SLEEVE SILENCER SUPPORT 05, Åtgår 2st
80:-
16
78105081010
SCREW TORX M5X10, Åtgår 3st
20:-
17
69008021080
clip nut M5, Åtgår 3st
30:-
18
61305090000 2022-01-20
EXHAUST CLAMP CPL. 60MM, Åtgår 2st
225:-
19
0024060256
HH COLLAR SCREW M6X25 TX30, Åtgår 3st
20:-
20
0025080506
HH collar screw M8x50 TX40
40:-
21
61305069000
BUSHING 8,5X11X29, Åtgår 2st
80:-
22
61305068000 2022-01-20
DAMPING RUBBER
90:-
23
0025060106
HH collar screw M6x10 TX30
20:-
24
61441070050 2022-01-20
COVER EXHAUST FLAP CONTROL MOT
260:-
25
61441070100 2022-01-20
Exhaust flap controll motor
3450:-
26
61441071000 2022-01-20
BOWDEN CABELS EXHAUST FLAP
1170:-
27
61441070060 2022-01-20
HEAT PROTECTION CAP SERVOMOTOR
220:-
28
0025060306
HH collar screw M6x30 TX30, Åtgår 3st
20:-



1
61305007200, Lagerstatus: hos lev.
Manifold front
Pris: 8620kr/st
Lägg i varukorgen
2
61405050100, Lagerstatus: hos lev.
Premuffler
Pris: 9730kr/st
Lägg i varukorgen
3
60405008100, Lagerstatus: hos lev.
Header with integral isulation
Pris: 2740kr/st
Lägg i varukorgen
4
61305083000, Lagerstatus: hos lev.
SILENCER CPL.
Pris: 7055kr/st
Lägg i varukorgen
5
6140501100033, Lagerstatus: hos lev.
HEAT PROTECTOR BLACK
Pris: 1075kr/st
Lägg i varukorgen
6
51010086100, Lagerstatus: hos lev.
self-locking nut M8 Cu, åtgår 6st
Pris: 20kr/st
Lägg 6st i varukorgen
6
51010086100, Lagerstatus: hos lev.
self-locking nut M8 Cu, åtgår 6st
Pris: 20kr/st
Lägg 6st i varukorgen
7
69005005100, Lagerstatus: hos lev.
EXHAUST PIPE FLANGE GASKET, åtgår 2st
Pris: 160kr/st
Lägg 2st i varukorgen
7
69005005100, Lagerstatus: hos lev.
EXHAUST PIPE FLANGE GASKET, åtgår 2st
Pris: 160kr/st
Lägg 2st i varukorgen
8
61305105005, Lagerstatus: hos lev.
MANIFOLD GASKET 60MM, åtgår 2st
Pris: 160kr/st
Lägg 2st i varukorgen
8
61305105005, Lagerstatus: hos lev.
MANIFOLD GASKET 60MM, åtgår 2st
Pris: 160kr/st
Lägg 2st i varukorgen
9
75041090200, Lagerstatus: hos lev.
LAMBDA SENSOR, åtgår 2st
Pris: 2130kr/st
Lägg 2st i varukorgen
9
75041090200, Lagerstatus: hos lev.
LAMBDA SENSOR, åtgår 2st
Pris: 2130kr/st
Lägg 2st i varukorgen
10
69005005005, Lagerstatus: 1-3
MANIFOLD GASKET
Pris: 160kr/st
Lägg i varukorgen
11
69005050000, Lagerstatus: 1-3
CLAMP CPL.
Pris: 195kr/st
Lägg i varukorgen
12
61405095050, Lagerstatus: hos lev.
COVER FLUE GAS DAMPER
Pris: 215kr/st
Lägg i varukorgen
13
60402052010, Lagerstatus: hos lev.
EJOT SPIRAL SCREW SF M4X6-K, åtgår 2st
Pris: 30kr/st
Lägg 2st i varukorgen
14
61005013000, Lagerstatus: 1-3
RUBBER SILENCER SUPPORT 05, åtgår 2st
Pris: 90kr/st
Lägg 2st i varukorgen
15
61005014000, Lagerstatus: hos lev.
SLEEVE SILENCER SUPPORT 05, åtgår 2st
Pris: 80kr/st
Lägg 2st i varukorgen
16
78105081010, Lagerstatus: 14
SCREW TORX M5X10, åtgår 3st
Pris: 20kr/st
Lägg 3st i varukorgen
16
78105081010, Lagerstatus: 14
SCREW TORX M5X10, åtgår 3st
Pris: 20kr/st
Lägg 3st i varukorgen
17
69008021080, Lagerstatus: 1-3
clip nut M5, åtgår 3st
Pris: 30kr/st
Lägg 3st i varukorgen
17
69008021080, Lagerstatus: 1-3
clip nut M5, åtgår 3st
Pris: 30kr/st
Lägg 3st i varukorgen
18
61305090000, Lagerstatus: hos lev.
EXHAUST CLAMP CPL. 60MM, åtgår 2st
Pris: 225kr/st
Lägg 2st i varukorgen
18
61305090000, Lagerstatus: hos lev.
EXHAUST CLAMP CPL. 60MM, åtgår 2st
Pris: 225kr/st
Lägg 2st i varukorgen
19
0024060256, Lagerstatus: 17
HH COLLAR SCREW M6X25 TX30, åtgår 3st
Pris: 20kr/st
Lägg 3st i varukorgen
19
0024060256, Lagerstatus: 17
HH COLLAR SCREW M6X25 TX30, åtgår 3st
Pris: 20kr/st
Lägg 3st i varukorgen
19
0024060256, Lagerstatus: 17
HH COLLAR SCREW M6X25 TX30, åtgår 3st
Pris: 20kr/st
Lägg 3st i varukorgen
20
0025080506, Lagerstatus: 10
HH collar screw M8x50 TX40
Pris: 40kr/st
Lägg i varukorgen
21
61305069000, Lagerstatus: 1-3
BUSHING 8,5X11X29, åtgår 2st
Pris: 80kr/st
Lägg 2st i varukorgen
21
61305069000, Lagerstatus: 1-3
BUSHING 8,5X11X29, åtgår 2st
Pris: 80kr/st
Lägg 2st i varukorgen
22
61305068000, Lagerstatus: hos lev.
DAMPING RUBBER
Pris: 90kr/st
Lägg i varukorgen
23
0025060106, Lagerstatus: 4-6
HH collar screw M6x10 TX30
Pris: 20kr/st
Lägg i varukorgen
24
61441070050, Lagerstatus: hos lev.
COVER EXHAUST FLAP CONTROL MOT
Pris: 260kr/st
Lägg i varukorgen
25
61441070100, Lagerstatus: hos lev.
Exhaust flap controll motor
Pris: 3450kr/st
Lägg i varukorgen
26
61441071000, Lagerstatus: hos lev.
BOWDEN CABELS EXHAUST FLAP
Pris: 1170kr/st
Lägg i varukorgen
27
61441070060, Lagerstatus: hos lev.
HEAT PROTECTION CAP SERVOMOTOR
Pris: 220kr/st
Lägg i varukorgen
28
0025060306, Lagerstatus: 32
HH collar screw M6x30 TX30, åtgår 3st
Pris: 20kr/st
Lägg 3st i varukorgen
8
61305105005, Lagerstatus: hos lev.
MANIFOLD GASKET 60MM, åtgår 2st
Pris: 160kr/st
Lägg 2st i varukorgen
8
61305105005, Lagerstatus: hos lev.
MANIFOLD GASKET 60MM, åtgår 2st
Pris: 160kr/st
Lägg 2st i varukorgen