SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
61614001000 Lagerstatus: hos lev.
Headlight LED
10395:-
2
61614020100 Lagerstatus: hos lev.
Ballhead holder
160:-
3
61412032010 Lagerstatus: hos lev.
BUSH 13X7X3,3, Åtgår 2st
125:-
4
61614018100 Lagerstatus: hos lev.
EJOT ALTRACS 50X12, Åtgår 2st
15:-
5
61314140300 Lagerstatus: hos lev.
Rear light Superduke SAE
2005:-
6
0522040003 Lagerstatus: hos lev.
WASHER DIN522 A2K 4.3X20X1.25, Åtgår 2st
10:-
7
0081050141 Lagerstatus: 8
EJOT PT screw K50x14, Åtgår 2st
20:-
8
60314047000 Lagerstatus: 1-3
license plate lighting
350:-
9
58412080400 Lagerstatus: 12
REFLECTOR RED
60:-
10
60408061060 Lagerstatus: hos lev.
LOCK WASHER D5, Åtgår 2st
10:-
11
60314025000 Lagerstatus: 4-6
FLASHER CPL. FR.LS/REAR R/S, Åtgår 2st
505:-
12
60314026000 Lagerstatus: 4-6
FLASHER CPL. FR.RS/REAR L/S, Åtgår 2st
505:-
13
61414007100 Lagerstatus: hos lev.
CORNERING LIGHT L/S
2755:-
14
61414008100 Lagerstatus: hos lev.
CORNERING LIGHT R/S
2755:-
15
61514007010 Lagerstatus: hos lev.
Bracket, cornering light left
145:-
16
61514008010 Lagerstatus: hos lev.
Bracket, cornering light right
145:-
18
0433100003 Lagerstatus: 1-3
WASHER 18x10,5x1,6, Åtgår 4st
10:-
19
0797100003 Lagerstatus: 10
LOCK WASHER DIN6797-J10,5 ZI, Åtgår 4st
10:-
20
58414030000 Lagerstatus: 48
HH COLLAR NUT M10X1,25 WS=13, MINI ADV.
19:-
21
69008021080 Lagerstatus: 14
clip nut M5, Åtgår 2st
25:-
22
69008021160 Lagerstatus: 1-3
special screw M5x12, Åtgår 5st
25:-
23
61614013050 Lagerstatus: 1-3
Rubber bushing, Åtgår 2st
45:-
24
61514021000 Lagerstatus: hos lev.
Special screw M6x18, Åtgår 2st
50:-
25
61514019000 Lagerstatus: hos lev.
Ball-head screw shaft
75:-
26
61514020010 Lagerstatus: hos lev.
Ball-head screw
75:-