SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
0912060255
AH SCREW DIN0912-M 6X25 10.9, Åtgår 3st
15:-
2
61236099100
VALVE COVER GASKET SET
445:-
3
60736065000 2022-01-26
RESONATOR KPL.
550:-
4
78003123070
SPACER BUSH. SPRING BRACKET, Åtgår 3st
50:-
5
0770110021
O-RING 11X2 VITON, Åtgår 2st
30:-
6
6123605210033 2022-01-26
VALVE COVER FRONT 09
970:-
7
60036052020
collar screw M 6 WS=10 03, Åtgår 4st
45:-
8
61336075100 2022-01-26
SPARK PLUG SHAFT
240:-
9
0770298178
O-RING 29,87X1,78 VITON, Åtgår 2st
30:-
10
61236079000 2022-01-26
CYLINDER HEAD SCREW 08, Åtgår 4st
130:-
11
61236079050 2022-01-26
WASHER 11,1X20X3 08, Åtgår 4st
40:-
12
61336044000 2022-01-26
INTAKE BOOT
390:-
13
61336048000 2022-02-08
HOSE CLAMP GEMI 75, Åtgår 2st
60:-
14
0025050166
HH collar screw M5x16 TX30, Åtgår 3st
20:-
15
60030063050
oil jet 50 M5, Åtgår 4st
90:-
16
61238091144 2022-01-26
oil pressure switch BITRON
300:-
18
60036023200 2022-01-26
VACUUM CONNECTION M6/0.75MM
85:-
19
61330036085 2022-01-26
CYLINDER HEAD GASKET 0,85
510:-
20
07700900151
O-RING 9x1,5 V80 SH
15:-
21
0835080165 2022-01-26
STUD M 8X16 10.9, Åtgår 3st
25:-
22
6073602000024 Obekräftad
Cylinder head front
9850:-
23
0402050980
needle roller DIN 5402 5x9.8, Åtgår 2st
20:-
24
0984080305
AH SCREW DIN7984-M 8X30 10.9, Åtgår 6st
25:-
25
61236026001
VALVE GUIDE EXHAUST 08, Åtgår 2st
390:-
26
61236025001 2022-01-26
VALVE GIUDE INTAKE 6MM, Åtgår 2st
390:-
28
60011252000
TEMPERAT.-SENSOR WATER LC8 02
445:-
29
0125060003
WASHER DIN0125-A 6,4, Åtgår 2st
15:-
30
61230045000
CAP NUT M6 STAINLESS STEEL, Åtgår 2st
25:-
31
0770100020
o-ring 10.00x2.00 silicone
15:-
32
07700900151
O-RING 9x1,5 V80 SH, Åtgår 2st
15:-
33
61235019100 2022-01-26
WATER CONNECTION CPL.
220:-
34
0025060206
HH collar screw M6x20 TX30, Åtgår 2st
20:-
35
69005005100 2022-01-26
EXHAUST PIPE FLANGE GASKET
160:-
36
77336056095
SCREW PLUG, Åtgår 2st
70:-
42
59036006090
VENT SCREW M6X10 CPL.
30:-
43
0770050012
O-RING 5,0X1,2 NBR 70
15:-
45
61336074100 2022-01-26
INSERT SPARK-PLUG SHAFT
240:-
99
61330097000 2022-01-26
GASKET SET CYLINDER+HEAD F+R
2500:-



1
0912060255, Lagerstatus: 9
AH SCREW DIN0912-M 6X25 10.9, åtgår 3st
Pris: 15kr/st
Lägg 3st i varukorgen
1
0912060255, Lagerstatus: 9
AH SCREW DIN0912-M 6X25 10.9, åtgår 3st
Pris: 15kr/st
Lägg 3st i varukorgen
1
0912060255, Lagerstatus: 9
AH SCREW DIN0912-M 6X25 10.9, åtgår 3st
Pris: 15kr/st
Lägg 3st i varukorgen
2
61236099100, Lagerstatus: 1-3
VALVE COVER GASKET SET
Pris: 445kr/st
Lägg i varukorgen
3
60736065000, Lagerstatus: hos lev.
RESONATOR KPL.
Pris: 550kr/st
Lägg i varukorgen
4
78003123070, Lagerstatus: 1-3
SPACER BUSH. SPRING BRACKET, åtgår 3st
Pris: 50kr/st
Lägg 3st i varukorgen
4
78003123070, Lagerstatus: 1-3
SPACER BUSH. SPRING BRACKET, åtgår 3st
Pris: 50kr/st
Lägg 3st i varukorgen
5
0770110021, Lagerstatus: 1-3
O-RING 11X2 VITON, åtgår 2st
Pris: 30kr/st
Lägg 2st i varukorgen
6
6123605210033, Lagerstatus: hos lev.
VALVE COVER FRONT 09
Pris: 970kr/st
Lägg i varukorgen
7
60036052020, Lagerstatus: 4-6
collar screw M 6 WS=10 03, åtgår 4st
Pris: 45kr/st
Lägg 4st i varukorgen
8
61336075100, Lagerstatus: hos lev.
SPARK PLUG SHAFT
Pris: 240kr/st
Lägg i varukorgen
9
0770298178, Lagerstatus: 4-6
O-RING 29,87X1,78 VITON, åtgår 2st
Pris: 30kr/st
Lägg 2st i varukorgen
10
61236079000, Lagerstatus: hos lev.
CYLINDER HEAD SCREW 08, åtgår 4st
Pris: 130kr/st
Lägg 4st i varukorgen
11
61236079050, Lagerstatus: hos lev.
WASHER 11,1X20X3 08, åtgår 4st
Pris: 40kr/st
Lägg 4st i varukorgen
12
61336044000, Lagerstatus: hos lev.
INTAKE BOOT
Pris: 390kr/st
Lägg i varukorgen
13
61336048000, Lagerstatus: hos lev.
HOSE CLAMP GEMI 75, åtgår 2st
Pris: 60kr/st
Lägg 2st i varukorgen
13
61336048000, Lagerstatus: hos lev.
HOSE CLAMP GEMI 75, åtgår 2st
Pris: 60kr/st
Lägg 2st i varukorgen
14
0025050166, Lagerstatus: 10
HH collar screw M5x16 TX30, åtgår 3st
Pris: 20kr/st
Lägg 3st i varukorgen
14
0025050166, Lagerstatus: 10
HH collar screw M5x16 TX30, åtgår 3st
Pris: 20kr/st
Lägg 3st i varukorgen
14
0025050166, Lagerstatus: 10
HH collar screw M5x16 TX30, åtgår 3st
Pris: 20kr/st
Lägg 3st i varukorgen
15
60030063050, Lagerstatus: 1-3
oil jet 50 M5, åtgår 4st
Pris: 90kr/st
Lägg 4st i varukorgen
15
60030063050, Lagerstatus: 1-3
oil jet 50 M5, åtgår 4st
Pris: 90kr/st
Lägg 4st i varukorgen
16
61238091144, Lagerstatus: hos lev.
oil pressure switch BITRON
Pris: 300kr/st
Lägg i varukorgen
18
60036023200, Lagerstatus: hos lev.
VACUUM CONNECTION M6/0.75MM
Pris: 85kr/st
Lägg i varukorgen
19
61330036085, Lagerstatus: hos lev.
CYLINDER HEAD GASKET 0,85
Pris: 510kr/st
Lägg i varukorgen
20
07700900151, Lagerstatus: 11
O-RING 9x1,5 V80 SH
Pris: 15kr/st
Lägg i varukorgen
21
0835080165, Lagerstatus: hos lev.
STUD M 8X16 10.9, åtgår 3st
Pris: 25kr/st
Lägg 3st i varukorgen
22
6073602000024, Lagerstatus: hos lev.
Cylinder head front
Pris: 9850kr/st
Lägg i varukorgen
23
0402050980, Lagerstatus: 7
needle roller DIN 5402 5x9.8, åtgår 2st
Pris: 20kr/st
Lägg 2st i varukorgen
24
0984080305, Lagerstatus: 18
AH SCREW DIN7984-M 8X30 10.9, åtgår 6st
Pris: 25kr/st
Lägg 6st i varukorgen
24
0984080305, Lagerstatus: 18
AH SCREW DIN7984-M 8X30 10.9, åtgår 6st
Pris: 25kr/st
Lägg 6st i varukorgen
24
0984080305, Lagerstatus: 18
AH SCREW DIN7984-M 8X30 10.9, åtgår 6st
Pris: 25kr/st
Lägg 6st i varukorgen
24
0984080305, Lagerstatus: 18
AH SCREW DIN7984-M 8X30 10.9, åtgår 6st
Pris: 25kr/st
Lägg 6st i varukorgen
24
0984080305, Lagerstatus: 18
AH SCREW DIN7984-M 8X30 10.9, åtgår 6st
Pris: 25kr/st
Lägg 6st i varukorgen
25
61236026001, Lagerstatus: 1-3
VALVE GUIDE EXHAUST 08, åtgår 2st
Pris: 390kr/st
Lägg 2st i varukorgen
26
61236025001, Lagerstatus: hos lev.
VALVE GIUDE INTAKE 6MM, åtgår 2st
Pris: 390kr/st
Lägg 2st i varukorgen
28
60011252000, Lagerstatus: 1-3
TEMPERAT.-SENSOR WATER LC8 02
Pris: 445kr/st
Lägg i varukorgen
29
0125060003, Lagerstatus: 7
WASHER DIN0125-A 6,4, åtgår 2st
Pris: 15kr/st
Lägg 2st i varukorgen
30
61230045000, Lagerstatus: 1-3
CAP NUT M6 STAINLESS STEEL, åtgår 2st
Pris: 25kr/st
Lägg 2st i varukorgen
31
0770100020, Lagerstatus: 4-6
o-ring 10.00x2.00 silicone
Pris: 15kr/st
Lägg i varukorgen
20
07700900151, Lagerstatus: 11
O-RING 9x1,5 V80 SH
Pris: 15kr/st
Lägg i varukorgen
33
61235019100, Lagerstatus: hos lev.
WATER CONNECTION CPL.
Pris: 220kr/st
Lägg i varukorgen
34
0025060206, Lagerstatus: 18
HH collar screw M6x20 TX30, åtgår 2st
Pris: 20kr/st
Lägg 2st i varukorgen
35
69005005100, Lagerstatus: hos lev.
EXHAUST PIPE FLANGE GASKET
Pris: 160kr/st
Lägg i varukorgen
36
77336056095, Lagerstatus: 4-6
SCREW PLUG, åtgår 2st
Pris: 70kr/st
Lägg 2st i varukorgen
42
59036006090, Lagerstatus: 1-3
VENT SCREW M6X10 CPL.
Pris: 30kr/st
Lägg i varukorgen
43
0770050012, Lagerstatus: 11
O-RING 5,0X1,2 NBR 70
Pris: 15kr/st
Lägg i varukorgen
45
61336074100, Lagerstatus: hos lev.
INSERT SPARK-PLUG SHAFT
Pris: 240kr/st
Lägg i varukorgen
99
61330097000, Lagerstatus: hos lev.
GASKET SET CYLINDER+HEAD F+R
Pris: 2500kr/st
Lägg i varukorgen