SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
6140403014433A Lagerstatus: hos lev.
Swingarm cmpl. SD-GT
15195:-
2
61304050100 Lagerstatus: hos lev.
REARFENDER
400:-
3
61304051000 Lagerstatus: hos lev.
BRACKET SPLASH PROTECTOR
160:-
4
61304060000 Lagerstatus: 1-3
CHAIN SLIDING GUARD FRONT
315:-
5
61304070000 Lagerstatus: 1-3
CHAIN SLIDING GUARD REAR
255:-
6
69004037244 Lagerstatus: hos lev.
Swingarm pivot
945:-
7
60004038200 Lagerstatus: hos lev.
COLLAR NUT M19X1,5 SW=27MM
160:-
8
60004017000 Lagerstatus: 1-3
SCREW M14X1,5 L=73MM 03
95:-
9
83008000012 Lagerstatus: 10
special screw M6x12x3
20:-
10
76004142000 Lagerstatus: hos lev.
BOLT BRAKE SADDLE BRACKET
255:-
11
61304042000 Lagerstatus: hos lev.
CABLE SUPPORT
30:-
12
69008021060 Lagerstatus: 1-3
special screw M5x17, Åtgår 2st
20:-
13
61310021000 Lagerstatus: hos lev.
HH COLLAR SCREW M16X1,5X55
70:-
14
0025050126 Lagerstatus: 27
HH collar screw M5x12 TX30, Åtgår 4st
20:-
15
46104066050 Lagerstatus: 4-6
BUSH FOR CHAINSLIDER GUARD 02, Åtgår 4st
30:-
16
0081050141 Lagerstatus: 8
EJOT PT screw K50x14, Åtgår 4st
20:-
17
0760304073 Lagerstatus: 15
SHAFT SEAL RING 30X40X7, Åtgår 4st
55:-
18
60004034000 Lagerstatus: hos lev.
BUCKET F. SHAFT SEAL RING 03, Åtgår 4st
140:-
19
69004032000 Lagerstatus: hos lev.
INNER RING JR 20X25X56,5
180:-
20
60004032000 Lagerstatus: hos lev.
INNER RING JR20X25X38,5 03
160:-
21
60004031000 Lagerstatus: hos lev.
NEEDLE BUSH HK2526B 03, Åtgår 2st
100:-
22
60004033000 Lagerstatus: hos lev.
STOP DISK 03, Åtgår 2st
55:-
23
61304041100 Lagerstatus: hos lev.
CLOSING COVER SWINGARM, Åtgår 2st
60:-
24
61604041040 Lagerstatus: hos lev.
Plug
60:-
30
61604030010 Lagerstatus: hos lev.
Swing protective foil sw.
140:-
99
69004230010 Lagerstatus: hos lev.
swingarm rep. kit
805:-