SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
6131305004433S Lagerstatus: hos lev.
FOOT BRAKE LEVER CPL.
1125:-
2
61313052000 Lagerstatus: hos lev.
SPRING
95:-
3
61013069000 Lagerstatus: 1-3
reservoir, rear cpl.
255:-
4
6031306000030 Lagerstatus: hos lev.
REAR BRAKE CONTROL
2325:-
5
0625006087 Lagerstatus: 21
GROOVED BALL BEAR. 608 2RS C3, Åtgår 2st
75:-
6
62113020100 Lagerstatus: hos lev.
banjo bolt M10x1x19.5
115:-
7
57313072001 Lagerstatus: 1-3
HOSE FOR RESERVOIR 6X1,5
160:-
8
0603100141 Lagerstatus: 12
sealing ring DIN 7603 10x14x1
15:-
9
58303060051 Lagerstatus: 1-3
BRAKE LEVER PEDAL DUKE94
160:-
10
0025060206S Lagerstatus: 10
HH collar screw M6x20 TX30
20:-
11
0025060166S Lagerstatus: 14
HH collar screw M6x16 TX30 SL
20:-
12
0035080306S Lagerstatus: 11
AH-COLLAR SCREW M8X30 ISA45
40:-
13
61334041000 Lagerstatus: 1-3
SPECIAL WASHER D=23X7,2MM
70:-
14
0125080003 Lagerstatus: 15
washer DIN 125 A -8.4, Åtgår 2st
10:-
15
69013099050 Lagerstatus: 4-6
SCREW F. EXPANSION TANK, Åtgår 2st
40:-
16
54603069000 Lagerstatus: 1-3
SWIVEL HEAD M6 FOOT BRAKE LEV.
200:-
16
04-1281 Lagerstatus: 4-6
RENOVERINGSSATS BROMSPEDAL KTM... mer info



RENOVERINGSSATS BROMSPEDAL KTM

Dölj ytterligare info
455:-
17
0934060003 Lagerstatus: 11
hex nut DIN 934 M6
10:-
19
58007017000 Lagerstatus: 4-6
YDNAC CLAMP 10101 (10,4MM), Åtgår 2st
10:-
20
54513155000 Lagerstatus: 1-3
ANGLE PIECE
95:-
21
54513151000 Lagerstatus: 1-3
RUBBER SLEEVE
95:-
22
60313056044 Lagerstatus: hos lev.
PUSH ROD CPL.
245:-
23
61713069020 Lagerstatus: hos lev.
Lock washer, brake fluid reser
95:-
99
38-1471 Lagerstatus: 17
BRAKE FLUID DOT5.1 0,25L
129:-