SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
61508008000 2022-01-26
Windshield EU
1335:-
2
61508001000 2022-01-26
Headlight mask
735:-
3
61508008050 2022-01-26
Windshield holder
540:-
4
69008021160
special screw M5x12, Åtgår 13st
35:-
5
61514078033 2022-01-26
Storage compartment, right cmp
740:-
6
61508061000 2022-01-26
cooler spoiler right
325:-
7
61508026000 2022-02-02
Inside cover, right
540:-
8
61408063000 2022-01-26
LOWER TANKCOVER RIGHT
460:-
9
61514080033 2022-01-26
Storage compartment, left cmpl
835:-
10
61508027000 2022-01-26
Inside cover, left
540:-
11
61408062000 2022-01-26
LOWER TANKCOVER LEFT
460:-
12
61508060000 2022-05-18
Radiator spoiler, left
325:-
13
61508021000 2022-01-26
Front spoiler, bracket
460:-
14
6150802001033 2022-01-26
Front spoiler left
575:-
15
6150802002033 2022-01-26
Front spoiler right
575:-
16
0025060256 2022-01-26
HH collar screw M6x25 TX30, Åtgår 2st
20:-
17
0025050106
HH collar screw M5x10 TX30, Åtgår 4st
20:-
18
69008021080
clip nut M5, Åtgår 6st
30:-
19
69008021060
special screw M5x17, Åtgår 10st
35:-
20
61508010000CB 2022-01-26
Fender, front part Pitch black
2465:-
21
6130801100033 2022-01-26
REAR FENDER BLACK
1005:-
22
60008008050
blind plug nut M5 WN16A, Åtgår 2st
30:-
23
50307014000
TANK ROLLER 12X26X12 98, Åtgår 2st
90:-
24
0025060166
HH collar screw M6x16 TX30, Åtgår 2st
20:-
25
61508026010 2022-01-26
Spring loaded pressure piece D, Åtgår 4st
40:-
27
0025060126
HH collar screw M6x12 TX30, Åtgår 2st
20:-
28
60012080100
SIDE REFLECTOR YELLOW CEV, Åtgår 2st
90:-
29
60708008071
Special screw M5x14, Åtgår 4st
35:-
30
60708008070 2022-01-26
rubber bush windshield fixatio, Åtgår 4st
40:-
31
61508021070 2022-01-26
Retaining bracket front spoile
170:-
32
69007025014 2022-01-26
Special screw M5X14 ISA30, Åtgår 2st
40:-
33
61508002050 2022-01-26
Air inlet, left
270:-
34
61508003050 2022-01-26
Air inlet, right
270:-
35
0081050161
EJOT PT SCREW K50X16 1451, Åtgår 2st
20:-
41
61508008040 2022-01-26
Adapter, windshield bracket
280:-
42
61508008030 2022-01-26
Slide bars, windshield adjust.
280:-
43
61508008054 2022-01-26
Wheel spindle, windshield adju
75:-
44
06923050003 2022-01-26
flanged hex nut EN 1661 M5
15:-
45
61508008062 2022-01-26
Spring, windshield adjustment
75:-
46
61508008060 2022-01-26
Locking mechanism, windshield
150:-
47
61508008022 2022-01-26
Guide profile, windshield adju, Åtgår 2st
460:-
48
61508008023 2022-01-26
Bushing windshield fastening, Åtgår 4st
40:-
49
0738050202 2022-01-26
Lens head screw ISO 7380-M5X20, Åtgår 4st
15:-
50
61508008032 2022-01-26
Bump rubber, Åtgår 2st
40:-
51
61508008020 2022-01-26
Support, windshield adjustment
310:-
52
61511041000 2022-01-26
USB data cable
495:-
53
0081025101 2022-01-26
EJOT PT Screw K25X10 WN5452
20:-



1
61508008000, Lagerstatus: hos lev.
Windshield EU
Pris: 1335kr/st
Lägg i varukorgen
2
61508001000, Lagerstatus: hos lev.
Headlight mask
Pris: 735kr/st
Lägg i varukorgen
3
61508008050, Lagerstatus: hos lev.
Windshield holder
Pris: 540kr/st
Lägg i varukorgen
4
69008021160, Lagerstatus: 9
special screw M5x12, åtgår 13st
Pris: 35kr/st
Lägg 13st i varukorgen
4
69008021160, Lagerstatus: 9
special screw M5x12, åtgår 13st
Pris: 35kr/st
Lägg 13st i varukorgen
4
69008021160, Lagerstatus: 9
special screw M5x12, åtgår 13st
Pris: 35kr/st
Lägg 13st i varukorgen
4
69008021160, Lagerstatus: 9
special screw M5x12, åtgår 13st
Pris: 35kr/st
Lägg 13st i varukorgen
4
69008021160, Lagerstatus: 9
special screw M5x12, åtgår 13st
Pris: 35kr/st
Lägg 13st i varukorgen
4
69008021160, Lagerstatus: 9
special screw M5x12, åtgår 13st
Pris: 35kr/st
Lägg 13st i varukorgen
4
69008021160, Lagerstatus: 9
special screw M5x12, åtgår 13st
Pris: 35kr/st
Lägg 13st i varukorgen
5
61514078033, Lagerstatus: hos lev.
Storage compartment, right cmp
Pris: 740kr/st
Lägg i varukorgen
6
61508061000, Lagerstatus: hos lev.
cooler spoiler right
Pris: 325kr/st
Lägg i varukorgen
7
61508026000, Lagerstatus: hos lev.
Inside cover, right
Pris: 540kr/st
Lägg i varukorgen
8
61408063000, Lagerstatus: hos lev.
LOWER TANKCOVER RIGHT
Pris: 460kr/st
Lägg i varukorgen
9
61514080033, Lagerstatus: hos lev.
Storage compartment, left cmpl
Pris: 835kr/st
Lägg i varukorgen
10
61508027000, Lagerstatus: hos lev.
Inside cover, left
Pris: 540kr/st
Lägg i varukorgen
11
61408062000, Lagerstatus: hos lev.
LOWER TANKCOVER LEFT
Pris: 460kr/st
Lägg i varukorgen
12
61508060000, Lagerstatus: hos lev.
Radiator spoiler, left
Pris: 325kr/st
Lägg i varukorgen
13
61508021000, Lagerstatus: hos lev.
Front spoiler, bracket
Pris: 460kr/st
Lägg i varukorgen
14
6150802001033, Lagerstatus: hos lev.
Front spoiler left
Pris: 575kr/st
Lägg i varukorgen
15
6150802002033, Lagerstatus: hos lev.
Front spoiler right
Pris: 575kr/st
Lägg i varukorgen
16
0025060256, Lagerstatus: hos lev.
HH collar screw M6x25 TX30, åtgår 2st
Pris: 20kr/st
Lägg 2st i varukorgen
17
0025050106, Lagerstatus: 11
HH collar screw M5x10 TX30, åtgår 4st
Pris: 20kr/st
Lägg 4st i varukorgen
18
69008021080, Lagerstatus: 1-3
clip nut M5, åtgår 6st
Pris: 30kr/st
Lägg 6st i varukorgen
18
69008021080, Lagerstatus: 1-3
clip nut M5, åtgår 6st
Pris: 30kr/st
Lägg 6st i varukorgen
19
69008021060, Lagerstatus: 1-3
special screw M5x17, åtgår 10st
Pris: 35kr/st
Lägg 10st i varukorgen
19
69008021060, Lagerstatus: 1-3
special screw M5x17, åtgår 10st
Pris: 35kr/st
Lägg 10st i varukorgen
19
69008021060, Lagerstatus: 1-3
special screw M5x17, åtgår 10st
Pris: 35kr/st
Lägg 10st i varukorgen
20
61508010000CB, Lagerstatus: hos lev.
Fender, front part Pitch black
Pris: 2465kr/st
Lägg i varukorgen
21
6130801100033, Lagerstatus: hos lev.
REAR FENDER BLACK
Pris: 1005kr/st
Lägg i varukorgen
22
60008008050, Lagerstatus: 1-3
blind plug nut M5 WN16A, åtgår 2st
Pris: 30kr/st
Lägg 2st i varukorgen
23
50307014000, Lagerstatus: 8
TANK ROLLER 12X26X12 98, åtgår 2st
Pris: 90kr/st
Lägg 2st i varukorgen
23
50307014000, Lagerstatus: 8
TANK ROLLER 12X26X12 98, åtgår 2st
Pris: 90kr/st
Lägg 2st i varukorgen
24
0025060166, Lagerstatus: 68
HH collar screw M6x16 TX30, åtgår 2st
Pris: 20kr/st
Lägg 2st i varukorgen
24
0025060166, Lagerstatus: 68
HH collar screw M6x16 TX30, åtgår 2st
Pris: 20kr/st
Lägg 2st i varukorgen
25
61508026010, Lagerstatus: hos lev.
Spring loaded pressure piece D, åtgår 4st
Pris: 40kr/st
Lägg 4st i varukorgen
25
61508026010, Lagerstatus: hos lev.
Spring loaded pressure piece D, åtgår 4st
Pris: 40kr/st
Lägg 4st i varukorgen
27
0025060126, Lagerstatus: 1-3
HH collar screw M6x12 TX30, åtgår 2st
Pris: 20kr/st
Lägg 2st i varukorgen
27
0025060126, Lagerstatus: 1-3
HH collar screw M6x12 TX30, åtgår 2st
Pris: 20kr/st
Lägg 2st i varukorgen
28
60012080100, Lagerstatus: 1-3
SIDE REFLECTOR YELLOW CEV, åtgår 2st
Pris: 90kr/st
Lägg 2st i varukorgen
29
60708008071, Lagerstatus: 4-6
Special screw M5x14, åtgår 4st
Pris: 35kr/st
Lägg 4st i varukorgen
30
60708008070, Lagerstatus: hos lev.
rubber bush windshield fixatio, åtgår 4st
Pris: 40kr/st
Lägg 4st i varukorgen
31
61508021070, Lagerstatus: hos lev.
Retaining bracket front spoile
Pris: 170kr/st
Lägg i varukorgen
32
69007025014, Lagerstatus: hos lev.
Special screw M5X14 ISA30, åtgår 2st
Pris: 40kr/st
Lägg 2st i varukorgen
33
61508002050, Lagerstatus: hos lev.
Air inlet, left
Pris: 270kr/st
Lägg i varukorgen
34
61508003050, Lagerstatus: hos lev.
Air inlet, right
Pris: 270kr/st
Lägg i varukorgen
35
0081050161, Lagerstatus: 4-6
EJOT PT SCREW K50X16 1451, åtgår 2st
Pris: 20kr/st
Lägg 2st i varukorgen
41
61508008040, Lagerstatus: hos lev.
Adapter, windshield bracket
Pris: 280kr/st
Lägg i varukorgen
42
61508008030, Lagerstatus: hos lev.
Slide bars, windshield adjust.
Pris: 280kr/st
Lägg i varukorgen
43
61508008054, Lagerstatus: hos lev.
Wheel spindle, windshield adju
Pris: 75kr/st
Lägg i varukorgen
44
06923050003, Lagerstatus: hos lev.
flanged hex nut EN 1661 M5
Pris: 15kr/st
Lägg i varukorgen
45
61508008062, Lagerstatus: hos lev.
Spring, windshield adjustment
Pris: 75kr/st
Lägg i varukorgen
46
61508008060, Lagerstatus: hos lev.
Locking mechanism, windshield
Pris: 150kr/st
Lägg i varukorgen
47
61508008022, Lagerstatus: hos lev.
Guide profile, windshield adju, åtgår 2st
Pris: 460kr/st
Lägg 2st i varukorgen
48
61508008023, Lagerstatus: hos lev.
Bushing windshield fastening, åtgår 4st
Pris: 40kr/st
Lägg 4st i varukorgen
49
0738050202, Lagerstatus: hos lev.
Lens head screw ISO 7380-M5X20, åtgår 4st
Pris: 15kr/st
Lägg 4st i varukorgen
50
61508008032, Lagerstatus: hos lev.
Bump rubber, åtgår 2st
Pris: 40kr/st
Lägg 2st i varukorgen
51
61508008020, Lagerstatus: hos lev.
Support, windshield adjustment
Pris: 310kr/st
Lägg i varukorgen
52
61511041000, Lagerstatus: hos lev.
USB data cable
Pris: 495kr/st
Lägg i varukorgen
53
0081025101, Lagerstatus: hos lev.
EJOT PT Screw K25X10 WN5452
Pris: 20kr/st
Lägg i varukorgen