SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
90514036100 Lagerstatus: hos lev.
FLASHER REAR R/S
325:-
2
90514035100 Lagerstatus: hos lev.
FLASHER REAR L/S
325:-
3
90103038002 Lagerstatus: hos lev.
FLANGED NUT M10X1.25 WS14, Åtgår 2st
30:-
4
90114047000 Lagerstatus: hos lev.
LICENSE PLATE ILLUMINATION
290:-
5
J981420133 Lagerstatus: hos lev.
SHEET MET.SCR. DIN 7981 4,2X13, Åtgår 2st
10:-
6
J926060000 Lagerstatus: hos lev.
FLANGED NUT M6 WS10 SELF LOCK., Åtgår 2st
10:-
7
90814044000 Lagerstatus: hos lev.
PLAIN WASHER, Åtgår 2st
15:-
8
90107013004 Lagerstatus: hos lev.
GROMMET TOP COVER, Åtgår 2st
15:-
9
90514040001 Lagerstatus: hos lev.
REAR LIGHT LED
1115:-
10
90514026000 Lagerstatus: hos lev.
FLASHER FRONT R/S
325:-
11
90514025000 Lagerstatus: hos lev.
FLASHER FRONT L/S
325:-
13
J981350133 Lagerstatus: hos lev.
SHEET MET.SCR. DIN 7981 3,5X13, Åtgår 4st
10:-
14
90514007000 Lagerstatus: hos lev.
COVER POSITION LAMP
60:-
15
90514003100 Lagerstatus: hos lev.
HEADLIGHT HIGH BEAM
1555:-
16
90514001100 Lagerstatus: hos lev.
HEADLIGHT LOW BEAM
1555:-
17
90514003060 Lagerstatus: hos lev.
BULB H9 65W
135:-
18
90514003050 Lagerstatus: hos lev.
BULB H11 55W
135:-
19
J031050083 Lagerstatus: hos lev.
CHEESE-HEAD SCREW M5X8, Åtgår 2st
10:-
20
90514013010 Lagerstatus: hos lev.
FASTENING BOLT HEADLAMP, Åtgår 2st
30:-
21
90514013020 Lagerstatus: hos lev.
ADJUSTING BOLT HEADLAMP, Åtgår 4st
45:-
22
90514013030 Lagerstatus: hos lev.
CIRCLIP D=6, Åtgår 4st
10:-
23
90514004000 Lagerstatus: hos lev.
LAMP PARKING LIGHT
885:-
25
J125100003 Lagerstatus: hos lev.
WASHER PLAIN 10,5, Åtgår 2st
10:-
26
J797100003 Lagerstatus: hos lev.
TOOTHED WASHER M10, Åtgår 2st
10:-