SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
93530000044 Lagerstatus: hos lev.
Engine case cpl. (125/200cc), 36xxx
9645:-
2
90230022000 Lagerstatus: hos lev.
Pipe breather
45:-
3
J625062040 Lagerstatus: hos lev.
GROOVED BALL BEARING 6204
125:-
4
90130004002 Lagerstatus: hos lev.
LOCK WASHER F.BEARING DRIVE
20:-
6
J760122455 Lagerstatus: 1-3
SHAFT SEALING RING 12X24X5,5, Åtgår 2st
45:-
7
0760122406 Lagerstatus: hos lev.
Shaft seal ring 12x24x6
45:-
8
90130004003 Lagerstatus: hos lev.
BALL BEARING 15X35X11
105:-
9
J618131912 Lagerstatus: hos lev.
NEEDLE ROLLER BEARING HK1312
55:-
10
90130004004 Lagerstatus: hos lev.
Bearing ball
155:-
11
90130078000 Lagerstatus: hos lev.
LOCK WASHER
10:-
12
90130078001 Lagerstatus: hos lev.
FLANGED BOLT 6X12, Åtgår 2st
15:-
13
90130082000 Lagerstatus: hos lev.
BALL BEARING 63/2/8 HN3CNP
215:-
14
90230079000 Lagerstatus: hos lev.
STOPPER BALANCER SHAFT BEARING
20:-
15
J618152114 Lagerstatus: hos lev.
NEEDLE BEAR. HK1514RS 15X21X14
80:-
16
90130164000 Lagerstatus: hos lev.
OIL NOZZLE
65:-
17
J625062041 Lagerstatus: hos lev.
BALL BEARING 6204-Z/HN3
125:-
18
90230077000 Lagerstatus: hos lev.
OIL SEAL OUTPUT SHAFT
20:-
19
J472037150 Lagerstatus: hos lev.
CIRCLIP 37X1,5
15:-
21
90130003004 Lagerstatus: hos lev.
Seal - oil
25:-
22
90130058000 Lagerstatus: hos lev.
OILJET
55:-
23
90130003007 Lagerstatus: hos lev.
DOWEL D14, Åtgår 4st
20:-
24
90130047000 Lagerstatus: hos lev.
CHAIN GUARD
95:-
25
J005060123S Lagerstatus: hos lev.
SCREW PAN CROSS M6X12 PH SS, Åtgår 4st
15:-
26
90130003005 Lagerstatus: hos lev.
CABLE SUPPORT BELOW
20:-
27
J011050133 Lagerstatus: hos lev.
HH COLLAR SCREW M5X13 SW8, Åtgår 2st
15:-
28
90530003001 Lagerstatus: hos lev.
Bracket harness upper
20:-
29
J025050166 Lagerstatus: 1-3
HH COLLAR SCREW M5X16 SW8, Åtgår 2st
15:-
30
93311023000 Lagerstatus: hos lev.
gear sensor
935:-
31
90140020002 Lagerstatus: hos lev.
BRACKET F. FREE WHEEL GEAR
35:-
33
90130096000 Lagerstatus: hos lev.
Bolt flanged M6X60, Åtgår 4st
15:-
34
J025060401 Lagerstatus: hos lev.
HH COLLAR SCREW M6X40, Åtgår 10st
15:-
35
90630042000 Lagerstatus: hos lev.
BREATHER PLATE
15:-
36
90130042010 Lagerstatus: hos lev.
Screw M5X10, Åtgår 3st
10:-
37
90630039000 Lagerstatus: hos lev.
ENGINE CASE GASKET
205:-