SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
94130002233 2022-01-25
COVER ASSEMBLY MAGNETO
1230:-
2
93530040100 2022-02-11
Ignition cover gasket
145:-
3
93639004000 2022-01-25
Stator lose
1945:-
4
90539005000 2022-01-25
ROTOR CPL.
2915:-
5
90130002010 2022-01-27
PLUG INCL. O-RING
110:-
6
J770015824
O-RING 15,8X2,4
15:-
7
90130024000 2022-01-25
PIN DOWEL 8X6,4X14MM, Åtgår 2st
25:-
8
J025050081 2022-01-25
Hex collar screw M5X8
15:-
9
90139004002 2022-01-25
BRACKET F. STATORCABLE
105:-
11
90139090001 2022-01-25
GASKET SPARK PLUG CONNECT.
35:-
12
93839091000 2022-01-25
Sealing boot spark plug
35:-
13
43-LKAR8A-9 2022-01-25
SPARK PLUG M12X1,25
260:-
14
90103096000 2022-01-25
CHAIN SPROCKET GUARD
160:-
15
J025060451 2022-01-25
HH COLLAR SCREW M6X45, Åtgår 3st
15:-
16
J025060301 2022-01-25
HH COLLAR SCREW M6X30, Åtgår 9st
15:-
17
90530002010 2022-01-25
SOCKET HEAD BOLT M5X0,8X40, Åtgår 3st
20:-
18
90130018044 2022-01-25
SCREW DRIVE GEAR KIT
110:-
20
90104060010 2022-01-25
special screw M6x24 WS6
40:-
21
90130001000 2022-01-25
SUPPORT FREEWHEEL CLUTCH
315:-
22
J797060003 2022-01-25
TOOTHED WASHER M6, Åtgår 4st
15:-
23
90130001001 2022-01-25
SOCKET HEAD SCREW M6X20, Åtgår 4st
20:-
24
90140026000 2022-02-11
FREEWHEEL CLUTCH
1025:-
25
J025060209 2022-01-25
HH COLLAR SCREW M6X20, Åtgår 2st
15:-
26
90130164000 2022-01-25
OIL NOZZLE
55:-
27
93039006033 2022-01-25
Coil Assembly Ignition
610:-
28
90508047000 2022-01-25
COVER HT COIL
75:-



1
94130002233, Lagerstatus: hos lev.
COVER ASSEMBLY MAGNETO
Pris: 1230kr/st
Lägg i varukorgen
2
93530040100, Lagerstatus: hos lev.
Ignition cover gasket
Pris: 145kr/st
Lägg i varukorgen
3
93639004000, Lagerstatus: hos lev.
Stator lose
Pris: 1945kr/st
Lägg i varukorgen
4
90539005000, Lagerstatus: hos lev.
ROTOR CPL.
Pris: 2915kr/st
Lägg i varukorgen
5
90130002010, Lagerstatus: hos lev.
PLUG INCL. O-RING
Pris: 110kr/st
Lägg i varukorgen
6
J770015824, Lagerstatus: 1-3
O-RING 15,8X2,4
Pris: 15kr/st
Lägg i varukorgen
7
90130024000, Lagerstatus: hos lev.
PIN DOWEL 8X6,4X14MM, åtgår 2st
Pris: 25kr/st
Lägg 2st i varukorgen
7
90130024000, Lagerstatus: hos lev.
PIN DOWEL 8X6,4X14MM, åtgår 2st
Pris: 25kr/st
Lägg 2st i varukorgen
8
J025050081, Lagerstatus: hos lev.
Hex collar screw M5X8
Pris: 15kr/st
Lägg i varukorgen
9
90139004002, Lagerstatus: hos lev.
BRACKET F. STATORCABLE
Pris: 105kr/st
Lägg i varukorgen
11
90139090001, Lagerstatus: hos lev.
GASKET SPARK PLUG CONNECT.
Pris: 35kr/st
Lägg i varukorgen
12
93839091000, Lagerstatus: hos lev.
Sealing boot spark plug
Pris: 35kr/st
Lägg i varukorgen
13
43-LKAR8A-9, Lagerstatus: hos lev.
SPARK PLUG M12X1,25
Pris: 260kr/st
Lägg i varukorgen
14
90103096000, Lagerstatus: hos lev.
CHAIN SPROCKET GUARD
Pris: 160kr/st
Lägg i varukorgen
15
J025060451, Lagerstatus: hos lev.
HH COLLAR SCREW M6X45, åtgår 3st
Pris: 15kr/st
Lägg 3st i varukorgen
16
J025060301, Lagerstatus: hos lev.
HH COLLAR SCREW M6X30, åtgår 9st
Pris: 15kr/st
Lägg 9st i varukorgen
17
90530002010, Lagerstatus: hos lev.
SOCKET HEAD BOLT M5X0,8X40, åtgår 3st
Pris: 20kr/st
Lägg 3st i varukorgen
18
90130018044, Lagerstatus: hos lev.
SCREW DRIVE GEAR KIT
Pris: 110kr/st
Lägg i varukorgen
20
90104060010, Lagerstatus: hos lev.
special screw M6x24 WS6
Pris: 40kr/st
Lägg i varukorgen
21
90130001000, Lagerstatus: hos lev.
SUPPORT FREEWHEEL CLUTCH
Pris: 315kr/st
Lägg i varukorgen
22
J797060003, Lagerstatus: hos lev.
TOOTHED WASHER M6, åtgår 4st
Pris: 15kr/st
Lägg 4st i varukorgen
23
90130001001, Lagerstatus: hos lev.
SOCKET HEAD SCREW M6X20, åtgår 4st
Pris: 20kr/st
Lägg 4st i varukorgen
24
90140026000, Lagerstatus: hos lev.
FREEWHEEL CLUTCH
Pris: 1025kr/st
Lägg i varukorgen
25
J025060209, Lagerstatus: hos lev.
HH COLLAR SCREW M6X20, åtgår 2st
Pris: 15kr/st
Lägg 2st i varukorgen
26
90130164000, Lagerstatus: hos lev.
OIL NOZZLE
Pris: 55kr/st
Lägg i varukorgen
27
93039006033, Lagerstatus: hos lev.
Coil Assembly Ignition
Pris: 610kr/st
Lägg i varukorgen
28
90508047000, Lagerstatus: hos lev.
COVER HT COIL
Pris: 75kr/st
Lägg i varukorgen