SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
6173000004424 Lagerstatus: hos lev.
Crankcase cmpl.
23095:-
2
0019050106S Lagerstatus: 10
hex lobe countersunc screw M5x, Åtgår 7st
20:-
3
61230084000 Lagerstatus: hos lev.
BRACKET FOR BEARING INSERT 08, Åtgår 2st
65:-
4
61730066000 Lagerstatus: hos lev.
Damper for oil line
100:-
8
62638084044 Lagerstatus: hos lev.
OIL SIGHT GLASS CPL.
425:-
9
0025050166 Lagerstatus: 31
HH collar screw M5x16 TX30, Åtgår 2st
20:-
10
75038041200 Lagerstatus: 1-3
oil filter cover
230:-
11
07700390261 Lagerstatus: 98
O-RING 39,34X2,62
15:-
12
0025060256 Lagerstatus: 28
HH collar screw M6x25 TX30, Åtgår 3st
20:-
13
61703096033 Lagerstatus: hos lev.
Front sprocket cover
205:-
14
61730047033 Lagerstatus: hos lev.
Chain guard cmpl.
280:-
15
61330157050 Lagerstatus: hos lev.
SLIDE BEARING
160:-
16
60030010000 Lagerstatus: hos lev.
SWING BEARING OUTSIDE LC8 03, Åtgår 2st
120:-
17
60030023000 Lagerstatus: hos lev.
DOWEL 20,1X24X12 03
65:-
18
49030090100 Lagerstatus: 4-6
DOWEL 9,8 X 7 X 10, Åtgår 3st
25:-
19
61230044000 Lagerstatus: hos lev.
STUD M6X110 08, Åtgår 4st
30:-
20
0025060556 Lagerstatus: 14
HH collar screw M6x55 TX30, Åtgår 12st
20:-
21
61230043100 Lagerstatus: hos lev.
Case screw M8x125, Åtgår 5st
55:-
22
0025060906 Lagerstatus: 4-6
HH COLLAR SCREW M6X90 TX30, Åtgår 6st
20:-
23
0025060706 Lagerstatus: 7
HH COLLAR SCREW M6X70 TX30, Åtgår 2st
20:-
24
60038029200 Lagerstatus: 1-3
REDUCING JET 30 M6X0,75
130:-
25
07700900151 Lagerstatus: 24
O-RING 9x1,5 V80 SH, Åtgår 3st
15:-
26
77336056095 Lagerstatus: 4-6
SCREW PLUG, Åtgår 2st
60:-
27
77236080100 Lagerstatus: hos lev.
threaded plug
55:-
28
0018050103S Lagerstatus: hos lev.
Oval head screw DIN 7985-M5x10, Åtgår 2st
15:-
29
57031523100 Lagerstatus: hos lev.
MAIN JET 100 DELLORTO
105:-
30
60005026000 Lagerstatus: 4-6
reed valve
160:-
31
45038017000 Lagerstatus: 1-3
SEAL RING 8X14X1 AI
15:-
32
0025080166 Lagerstatus: 14
HH COLLAR SCREW M8X16 TX40
35:-
99
61730099000 Lagerstatus: hos lev.
Engine gasket kit 1290 SD
4195:-