SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
6353505200041 2021-05-19
water pump cover
690:-
2
63535053000 2021-05-19
water pump cover gasket
105:-
3
0024060136S 2021-05-19
HH Collar screw M6x13 TX30 SL
20:-
4
63535055000 2021-05-19
water pump wheel cpl.
145:-
5
60035055150
double-d washer 16x1 SST
65:-
6
0760153459
radial shaft seal 34.5x15x9 Du
65:-
7
77236072120
water pump wear bushing
185:-
8
07700900151
O-RING 9x1,5 V80 SH
15:-
9
0025060306S
HH collar screw M6x30 TX30, Åtgår 5st
20:-
10
59030023000
dowel sleeve 6x8x11.5, Åtgår 2st
40:-
11
60335061000 2021-05-19
Ejot Altracs Plus 60x14
35:-
12
0603061001
CU-SEAL RING DIN7603-6X10X1
15:-



1
6353505200041, Lagerstatus: hos lev.
water pump cover
Pris: 690kr/st
Lägg i varukorgen
2
63535053000, Lagerstatus: hos lev.
water pump cover gasket
Pris: 105kr/st
Lägg i varukorgen
3
0024060136S, Lagerstatus: hos lev.
HH Collar screw M6x13 TX30 SL
Pris: 20kr/st
Lägg i varukorgen
4
63535055000, Lagerstatus: hos lev.
water pump wheel cpl.
Pris: 145kr/st
Lägg i varukorgen
5
60035055150, Lagerstatus: 1-3
double-d washer 16x1 SST
Pris: 65kr/st
Lägg i varukorgen
6
0760153459, Lagerstatus: 9
radial shaft seal 34.5x15x9 Du
Pris: 65kr/st
Lägg i varukorgen
7
77236072120, Lagerstatus: 1-3
water pump wear bushing
Pris: 185kr/st
Lägg i varukorgen
8
07700900151, Lagerstatus: 18
O-RING 9x1,5 V80 SH
Pris: 15kr/st
Lägg i varukorgen
9
0025060306S, Lagerstatus: 1-3
HH collar screw M6x30 TX30, åtgår 5st
Pris: 20kr/st
Lägg 5st i varukorgen
10
59030023000, Lagerstatus: 4-6
dowel sleeve 6x8x11.5, åtgår 2st
Pris: 40kr/st
Lägg 2st i varukorgen
11
60335061000, Lagerstatus: hos lev.
Ejot Altracs Plus 60x14
Pris: 35kr/st
Lägg i varukorgen
12
0603061001, Lagerstatus: 41
CU-SEAL RING DIN7603-6X10X1
Pris: 15kr/st
Lägg i varukorgen
7
77236072120, Lagerstatus: 1-3
water pump wear bushing
Pris: 185kr/st
Lägg i varukorgen