SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
64103002006KC Lagerstatus: hos lev.
Subframe right dark galvano
3205:-
2
64103002005KC Lagerstatus: hos lev.
Subframe left dark galvano
3205:-
3
6410300200430 Lagerstatus: hos lev.
Cross member
1055:-
4
0025080186S Lagerstatus: hos lev.
HH collar screw M8x18 ISA40 SS, Åtgår 4st
40:-
5
83008000012 Lagerstatus: 10
special screw M6x12x3, Åtgår 3st
20:-
6
64103002010 Lagerstatus: hos lev.
cable holder
60:-
7
0035100309S Lagerstatus: 12
SHCS M10x30 TX45, Åtgår 4st
60:-
8
6410304800033 Lagerstatus: hos lev.
Footrest carrier rear/left
1325:-
9
0025080406S Lagerstatus: hos lev.
Collar screw M8x40 ISA40 SS, Åtgår 2st
40:-
10
0025080256S Lagerstatus: 20
HH COLLAR SCREW M8X25 TX40, Åtgår 2st
40:-
11
6410304900033 Lagerstatus: hos lev.
Footrest carrier rear/right
1325:-
12
61305068000 Lagerstatus: hos lev.
DAMPING RUBBER
90:-
15
0799060003 Lagerstatus: 1-3
retaining washer DIN 6799 - 6, Åtgår 2st
10:-
16
60003152000 Lagerstatus: hos lev.
ENGAGE PANEL FOOTREST L/S 03, Åtgår 2st
70:-
17
60003050000 Lagerstatus: hos lev.
FOOTREST CPL. L/S REAR 03
665:-
18
60003052000 Lagerstatus: 1-3
ENGAGE PANEL FOOTREST R/S 03, Åtgår 2st
70:-
19
60003044100 Lagerstatus: hos lev.
footrest bolt, rear, Åtgår 2st
125:-
20
60003051000 Lagerstatus: 1-3
FOOTREST CPL. R/S REAR 03
665:-
21
64103004000 Lagerstatus: hos lev.
Strut
445:-
22
64106041050 Lagerstatus: hos lev.
Cover inlet port right
215:-
23
64106040050 Lagerstatus: hos lev.
Cover inlet port left
215:-
24
64108019050 Lagerstatus: hos lev.
rear reinforcement
1015:-
25
0035080356S Lagerstatus: 4-6
SCREW M8X35 ISA45 SS, Åtgår 4st
40:-
26
83008000015 Lagerstatus: 4-6
SPECIAL SCREW M6X15X3, Åtgår 6st
20:-