Vi använder cookies för att ge dig en bättre upplevelse av vår webbplats. Du kan välja att endast tillåta nödvändiga cookies eller tillåta alla cookies.
SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
kopiera artikelnummer
6353602014424
2023-12-15
6353602010024 ersätts av: 6353602014424
Cylinder head cmpl.
8650:-
3
kopiera artikelnummer
0402050980
needle roller DIN 5402 5x9.8, Åtgår 2st
20:-
4
kopiera artikelnummer
60030063050
oil jet 50 M5, Åtgår 8st
90:-
5
kopiera artikelnummer
75036052010
decoupling element
35:-
6
kopiera artikelnummer
75036055000
valve mechanism cover screw
70:-
7
kopiera artikelnummer
0025060556
HH collar screw M6x55 TX30, Åtgår 2st
25:-
8
kopiera artikelnummer
0025060405
2023-12-14
HH collar screw M6x40 ISA30, Åtgår 16st
20:-
9
kopiera artikelnummer
0906100100
pipe plug DIN 906 M10x1
35:-
10
kopiera artikelnummer
61238091144
61238091100 ersätts av: 61238091144
oil pressure switch BITRON
310:-
11
kopiera artikelnummer
07700900151
O-RING 9x1,5 V80 SH
20:-
12
kopiera artikelnummer
79435047000
water temperature sensor
315:-
13
kopiera artikelnummer
0770100020
o-ring 10.00x2.00 silicone
20:-
14
kopiera artikelnummer
0908120153
threaded plug DIN 908 M12x1.5
35:-
15
kopiera artikelnummer
63530036400
2023-12-14
Cylinder head gasket
580:-
16
kopiera artikelnummer
58530014100
dowl sleeve 10.2x12.5x10, Åtgår 2st
35:-
17
kopiera artikelnummer
63535017000
Thermostat 75°
410:-
18
kopiera artikelnummer
63535019200
63535019100 ersätts av: 63535019200
Water connection
500:-
19
kopiera artikelnummer
0025050166S
HH Collar Screw M5x16 ISA30 SS, Åtgår 3st
25:-
20
kopiera artikelnummer
78630044000
cylinder head bolt M10x1.25 L=, Åtgår 6st
95:-
21
kopiera artikelnummer
77336089010
washer 19x10.5x2.5, Åtgår 6st
30:-
22
kopiera artikelnummer
63536044000
2023-12-14
Intake Sleeve, Åtgår 2st
355:-
23
kopiera artikelnummer
61236048000
hose clamp Gemi 66, Åtgår 4st
60:-
24
kopiera artikelnummer
0770298178
O-RING 29,87X1,78 VITON, Åtgår 4st
30:-
25
kopiera artikelnummer
63536075000
2023-12-14
spark plug shaft insert, Åtgår 2st
215:-
26
kopiera artikelnummer
61136175050
2023-12-14
61136075050 ersätts av: 61136175050
Spark plug shaft seal, Åtgår 2st
75:-
27
kopiera artikelnummer
63536053100
63536053000 ersätts av: 63536053100
Valve Cover Gasket
225:-
28
kopiera artikelnummer
63536052100C1
2023-12-14
6353605200033 ersätts av: 63536052100C1
Valve mechanism cover
1000:-
29
kopiera artikelnummer
77036054250
77036054150 ersätts av: 77036054250
Sealing element, Åtgår 2st
65:-
30
kopiera artikelnummer
77336054150
VALVE COVER SCREW, Åtgår 4st
55:-
31
kopiera artikelnummer
0770012030
O-RING 12,00X3,0 VITON 75
30:-
32
kopiera artikelnummer
63536081000
2023-12-14
bleeder connector
105:-
33
kopiera artikelnummer
61236082150
connecting angle retaining pla
40:-
34
kopiera artikelnummer
0080060123
EJOT ALtracs 60x12 TX30
20:-
35
kopiera artikelnummer
00050198706
VARIABLE ONE-EAR CLAMP 19,8MM
30:-
36
kopiera artikelnummer
63530087000
2023-12-14
Pre-formed hose engine breathe
305:-
37
kopiera artikelnummer
61738016000
Oil screen
135:-



1
6353602010024, Lagerstatus: hos lev.
Cylinder head cmpl.
3
0402050980, Lagerstatus: 4-6
needle roller DIN 5402 5x9.8, åtgår 2st
Pris: 20kr/st
Lägg 2st i varukorgen
4
60030063050, Lagerstatus: 7
oil jet 50 M5, åtgår 8st
Pris: 90kr/st
Lägg 8st i varukorgen
5
75036052010, Lagerstatus: 10
decoupling element
Pris: 35kr/st
Lägg i varukorgen
6
75036055000, Lagerstatus: 1-3
valve mechanism cover screw
Pris: 70kr/st
Lägg i varukorgen
7
0025060556, Lagerstatus: 13
HH collar screw M6x55 TX30, åtgår 2st
Pris: 25kr/st
Lägg 2st i varukorgen
8
0025060405, Lagerstatus: hos lev.
HH collar screw M6x40 ISA30, åtgår 16st
Pris: 20kr/st
Lägg 16st i varukorgen
9
0906100100, Lagerstatus: 1-3
pipe plug DIN 906 M10x1
Pris: 35kr/st
Lägg i varukorgen
10
61238091100, Lagerstatus: hos lev.
oil pressure switch BITRON
11
07700900151, Lagerstatus: 13
O-RING 9x1,5 V80 SH
Pris: 20kr/st
Lägg i varukorgen
12
79435047000, Lagerstatus: 4-6
water temperature sensor
Pris: 315kr/st
Lägg i varukorgen
13
0770100020, Lagerstatus: 9
o-ring 10.00x2.00 silicone
Pris: 20kr/st
Lägg i varukorgen
14
0908120153, Lagerstatus: 1-3
threaded plug DIN 908 M12x1.5
Pris: 35kr/st
Lägg i varukorgen
15
63530036400, Lagerstatus: hos lev.
Cylinder head gasket
Pris: 580kr/st
Lägg i varukorgen
16
58530014100, Lagerstatus: 4-6
dowl sleeve 10.2x12.5x10, åtgår 2st
Pris: 35kr/st
Lägg 2st i varukorgen
16
58530014100, Lagerstatus: 4-6
dowl sleeve 10.2x12.5x10, åtgår 2st
Pris: 35kr/st
Lägg 2st i varukorgen
17
63535017000, Lagerstatus: 4-6
Thermostat 75°
Pris: 410kr/st
Lägg i varukorgen
18
63535019100, Lagerstatus: hos lev.
Water connection
19
0025050166S, Lagerstatus: 19
HH Collar Screw M5x16 ISA30 SS, åtgår 3st
Pris: 25kr/st
Lägg 3st i varukorgen
20
78630044000, Lagerstatus: 12
cylinder head bolt M10x1.25 L=, åtgår 6st
Pris: 95kr/st
Lägg 6st i varukorgen
21
77336089010, Lagerstatus: 1-3
washer 19x10.5x2.5, åtgår 6st
Pris: 30kr/st
Lägg 6st i varukorgen
22
63536044000, Lagerstatus: hos lev.
Intake Sleeve, åtgår 2st
Pris: 355kr/st
Lägg 2st i varukorgen
23
61236048000, Lagerstatus: 1-3
hose clamp Gemi 66, åtgår 4st
Pris: 60kr/st
Lägg 4st i varukorgen
23
61236048000, Lagerstatus: 1-3
hose clamp Gemi 66, åtgår 4st
Pris: 60kr/st
Lägg 4st i varukorgen
24
0770298178, Lagerstatus: 4-6
O-RING 29,87X1,78 VITON, åtgår 4st
Pris: 30kr/st
Lägg 4st i varukorgen
25
63536075000, Lagerstatus: hos lev.
spark plug shaft insert, åtgår 2st
Pris: 215kr/st
Lägg 2st i varukorgen
26
61136075050, Lagerstatus: 1-3
spark plug shaft gasket, åtgår 2st
Pris: 123456kr/st
Lägg 2st i varukorgen
27
63536053000, Lagerstatus: hos lev.
Valve Cover Gasket
28
6353605200033, Lagerstatus: hos lev.
valve cover
29
77036054150, Lagerstatus: hos lev.
RUBBER GASKET FOR SCREW, åtgår 4st
30
77336054150, Lagerstatus: 4-6
VALVE COVER SCREW, åtgår 4st
Pris: 55kr/st
Lägg 4st i varukorgen
31
0770012030, Lagerstatus: 11
O-RING 12,00X3,0 VITON 75
Pris: 30kr/st
Lägg i varukorgen
32
63536081000, Lagerstatus: hos lev.
bleeder connector
Pris: 105kr/st
Lägg i varukorgen
33
61236082150, Lagerstatus: 1-3
connecting angle retaining pla
Pris: 40kr/st
Lägg i varukorgen
34
0080060123, Lagerstatus: 1-3
EJOT ALtracs 60x12 TX30
Pris: 20kr/st
Lägg i varukorgen
35
00050198706, Lagerstatus: 4-6
VARIABLE ONE-EAR CLAMP 19,8MM
Pris: 30kr/st
Lägg i varukorgen
36
63530087000, Lagerstatus: hos lev.
Pre-formed hose engine breathe
Pris: 305kr/st
Lägg i varukorgen
37
61738016000, Lagerstatus: 1-3
Oil screen
Pris: 135kr/st
Lägg i varukorgen