SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
2
J011050133 Lagerstatus: hos lev.
HH COLLAR SCREW M5X13 SW8, Åtgår 2st
15:-
3
90113047000 Lagerstatus: hos lev.
brake hose guide, Åtgår 2st
40:-
4
93004060100 Lagerstatus: hos lev.
Chain cover
255:-
5
90104037000 Lagerstatus: hos lev.
Shaft swing arm L=299mm
505:-
6
90104038000 Lagerstatus: hos lev.
FLANGED NUT M14X1,5
55:-
7
J025060081 Lagerstatus: hos lev.
Hex collar screw M6X8, Åtgår 2st
15:-
8
93004051000 Lagerstatus: hos lev.
Supporting shell, Åtgår 2st
35:-
11
93004042000 Lagerstatus: hos lev.
hex thrust washer, Åtgår 2st
35:-
12
90104046000 Lagerstatus: hos lev.
swingarm adjusting ring, Åtgår 2st
90:-
13
90104034001 Lagerstatus: hos lev.
OIL SEAL RING 25X32X7, Åtgår 4st
55:-
14
90104036000 Lagerstatus: hos lev.
Thrust washer 22.2x31.7x1, Åtgår 2st
35:-
15
90104034000 Lagerstatus: hos lev.
cup for radial shaft seal, Åtgår 4st
90:-
16
90104031000 Lagerstatus: hos lev.
Igus plain bearing, Åtgår 4st
90:-
17
90104032000 Lagerstatus: hos lev.
sleeve bushing 15.1x20x38, Åtgår 2st
90:-
18
90104010002 Lagerstatus: 4-6
flanged hex nut M10x1.25 WS13
50:-
19
90104040000 Lagerstatus: 8
BOLT HEX M10X1,25X50 WS10, Åtgår 2st
55:-
20
93004064000 Lagerstatus: hos lev.
Plastic screw 6x30
35:-
21
93004065000 Lagerstatus: hos lev.
hexagon socket screw M5X0.8X55
50:-
22
90604062000 Lagerstatus: hos lev.
chain slider bushing, Åtgår 2st
35:-
23
J025060169 Lagerstatus: hos lev.
HH COLLAR SCREW M6X16 SW8, Åtgår 2st
15:-
24
93013047000 Lagerstatus: hos lev.
Support
70:-
25
J912050102 Lagerstatus: hos lev.
bolt soket-m5x0.8xl10xcl10.9xb
15:-
27
90204060001 Lagerstatus: hos lev.
HH COLLAR NUT
25:-
28
90104040100 Lagerstatus: hos lev.
screw M5x0.8x30
50:-
29
90504067000 Lagerstatus: 1-3
WASHER CHAIN SLIDING GUARD
35:-
30
90104070020 Lagerstatus: hos lev.
SLEEVE CHAIN GUARD
35:-
31
90904070020 Lagerstatus: hos lev.
SLEEVE CHAIN GUARD
35:-
98
90104230010 Lagerstatus: hos lev.
SWINGARM REP. KIT 11-17
830:-
99
90104066210 Lagerstatus: hos lev.
CHAIN GUARD KIT 250/390
380:-