SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
93542031144 Lagerstatus: hos lev.
WET unit ABS
10795:-
2
93041030020 Lagerstatus: hos lev.
Retaining bracket
140:-
3
J026060083 Lagerstatus: 15
HH COLLAR SCREW M6X8 SW10, Åtgår 4st
15:-
4
90135001001 Lagerstatus: 1-3
silentbloc M6, Åtgår 3st
45:-
5
J926060000 Lagerstatus: hos lev.
FLANGED NUT M6 WS10 SELF LOCK., Åtgår 4st
10:-
6
90113026000 Lagerstatus: 1-3
COPPER GASKET, Åtgår 4st
20:-
7
90113013000 Lagerstatus: hos lev.
BANJO SCREW, Åtgår 2st
75:-
8
93013035000 Lagerstatus: hos lev.
Brake hose
755:-
9
93013036000 Lagerstatus: hos lev.
Brake hose
905:-
10
93042020000 Lagerstatus: hos lev.
SENSORRING ABS
300:-
11
90110062000 Lagerstatus: 24
SPECIAL SCREW M8X25 SELF LOCK., Åtgår 6st
15:-
12
90142125000 Lagerstatus: hos lev.
ABS-SENSOR, Åtgår 2st
1045:-
13
J028060166 Lagerstatus: hos lev.
BOLT M6X16, Åtgår 2st
15:-
14
93013037000 Lagerstatus: hos lev.
Brake hose
985:-
15
93013038000 Lagerstatus: hos lev.
Brake hose
985:-
16
90111051000 Lagerstatus: 1-3
brake light switch, rear
280:-
17
90142021000 Lagerstatus: hos lev.
SENSOR DISC REAR
255:-
18
90142021001 Lagerstatus: hos lev.
SCREW FOR ABS, Åtgår 3st
25:-
19
93813024000 Lagerstatus: hos lev.
brake hose clamp, Åtgår 3st
40:-
20
J025050183 Lagerstatus: hos lev.
BOLT M5X18
15:-
21
93813035000 Lagerstatus: 1-3
CLAMP SENSOR CABLE HOLDING, Åtgår 4st
40:-
22
93813147000 Lagerstatus: hos lev.
CLAMP FOR BRAKE HOSE, Åtgår 2st
40:-
23
J125060003 Lagerstatus: 1-3
PLAIN WASHER 6,5X13X1, Åtgår 2st
10:-