SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
93035065033 Lagerstatus: hos lev.
Compensating tank complete, Åtgår 2st
340:-
2
90135066000 Lagerstatus: 1-3
PLUG F. EXPANSION TANK
45:-
3
90102055000 Lagerstatus: hos lev.
COMPENSATING TANK O-RING
15:-
4
90107018011 Lagerstatus: hos lev.
CLAMP 10MM, Åtgår 6st
15:-
5
90135067000 Lagerstatus: hos lev.
HOSE 6X10,5X80 MM
65:-
6
93035067000 Lagerstatus: hos lev.
Pre-formed hose
65:-
7
93035065050 Lagerstatus: hos lev.
Retaining bracket
70:-
8
93008028050 Lagerstatus: hos lev.
Rubber bushing
15:-
9
93035065030 Lagerstatus: hos lev.
distance sleeve
40:-
10
J025060203 Lagerstatus: hos lev.
HH COLLAR SCREW M6X20 SW10, Åtgår 2st
15:-
11
93035026100 Lagerstatus: hos lev.
Radiator hose
165:-
12
93035028000 Lagerstatus: hos lev.
Radiator hose
165:-
14
93035024100 Lagerstatus: hos lev.
Hose thermostat to pipe T
195:-
15
90635071033 Lagerstatus: hos lev.
COOLANT PIPE T
250:-
16
90135024030 Lagerstatus: 19
RADIATORHOSE RADI.-COOLL. T
165:-
17
90135020000 Lagerstatus: hos lev.
HOSE CLAMP D23, Åtgår 2st
35:-
18
90135020001 Lagerstatus: 19
hose clamp D26, Åtgår 3st
40:-
19
90135020003 Lagerstatus: hos lev.
HOSE CLAMP D28, Åtgår 3st
40:-
20
J025060141 Lagerstatus: hos lev.
Hex collar screw M6X14, Åtgår 2st
15:-
21
J770018530 Lagerstatus: 4-6
O-RING 18,5X3, Åtgår 2st
10:-
22
93035010333 Lagerstatus: hos lev.
radiator assembly
4195:-
23
93035041033 Lagerstatus: hos lev.
Fan cpl.
1475:-
24
90835041004 Lagerstatus: 1-3
FLANGED NUT, Åtgår 3st
25:-
25
90835041003 Lagerstatus: hos lev.
BRACKET FAN MOUNTING 3
40:-
26
90835041002 Lagerstatus: hos lev.
BRACKET FAN MOUNTING 2
40:-
27
90835041001 Lagerstatus: hos lev.
BRACKET FAN MOUNTING 1
40:-
28
90135016100 Lagerstatus: hos lev.
RADIATOR CAP
180:-
29
90135001001 Lagerstatus: 1-3
silentbloc M6, Åtgår 3st
45:-
30
93035033020 Lagerstatus: hos lev.
Spacer for radiator cover, Åtgår 2st
45:-
31
93035035100 Lagerstatus: 1-3
Radiator fairing right
205:-
32
93035034100 Lagerstatus: 1-3
Radiator fairing left
205:-
33
90808043000 Lagerstatus: 1-3
SPECIAL SCREW M6X1X16
10:-
34
93035033010 Lagerstatus: hos lev.
Washer, Åtgår 4st
25:-
35
93035003000 Lagerstatus: hos lev.
Cap nut M6, Åtgår 4st
25:-
36
93035044000 Lagerstatus: hos lev.
Washer 6.5x16x2, Åtgår 4st
25:-
37
J025060103 Lagerstatus: 1-3
HH COLLAR SCREW M6X10 SW10
15:-
38
93035004000 Lagerstatus: hos lev.
Support, Åtgår 4st
70:-
39
J025060101 Lagerstatus: hos lev.
Hexagon screw M6X10, Åtgår 2st
15:-
40
93035009050 Lagerstatus: hos lev.
Flange
25:-
41
93035002000 Lagerstatus: hos lev.
Retaining bracket
70:-
42
90103005001 Lagerstatus: hos lev.
RADIATORSUPPORT L/S BELOW
65:-
43
J025060253 Lagerstatus: hos lev.
bolt flanged M6X25, Åtgår 2st
15:-
44
J025060082 Lagerstatus: hos lev.
bolt-flanged-small, Åtgår 4st
15:-
45
93008082010 Lagerstatus: hos lev.
Range change metal nut M6, Åtgår 2st
15:-
48
90135017000 Lagerstatus: 1-3
THERMOSTAT
340:-