SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
93130102033 Lagerstatus: hos lev.
cover magneto-plug
1205:-
2
93530040100 Lagerstatus: hos lev.
Ignition cover gasket
145:-
3
93139004000 Lagerstatus: hos lev.
Stator loose
1915:-
4
93139005000 Lagerstatus: hos lev.
Rotor, loose
2875:-
5
90130002010 Lagerstatus: hos lev.
PLUG INCL. O-RING
110:-
6
J770015824 Lagerstatus: hos lev.
O-RING 15,8X2,4
10:-
7
90130024000 Lagerstatus: hos lev.
PIN DOWEL 8X6,4X14MM, Åtgår 2st
15:-
8
J025050081 Lagerstatus: hos lev.
Hex collar screw M5X8
15:-
9
90139004002 Lagerstatus: hos lev.
BRACKET F. STATORCABLE
105:-
11
90139090001 Lagerstatus: hos lev.
GASKET SPARK PLUG CONNECT.
35:-
12
93839091000 Lagerstatus: hos lev.
Sealing boot spark plug
35:-
13
43-LKAR8A-9 Lagerstatus: hos lev.
SPARK PLUG M12X1,25
275:-
14
90103096000 Lagerstatus: hos lev.
CHAIN SPROCKET GUARD
160:-
15
J025060451 Lagerstatus: hos lev.
HH COLLAR SCREW M6X45, Åtgår 3st
15:-
16
J025060301 Lagerstatus: hos lev.
HH COLLAR SCREW M6X30, Åtgår 9st
15:-
17
J912050353S Lagerstatus: 4-6
AH SCREW M5X35 SELF LOCKING, Åtgår 3st
20:-
18
90130018044 Lagerstatus: hos lev.
SCREW DRIVE GEAR KIT
120:-
20
90104060010 Lagerstatus: hos lev.
special screw M6x24 WS6
40:-
21
90130001000 Lagerstatus: hos lev.
SUPPORT FREEWHEEL CLUTCH
330:-
22
J797060003 Lagerstatus: hos lev.
TOOTHED WASHER M6, Åtgår 4st
10:-
23
90130001001 Lagerstatus: hos lev.
SOCKET HEAD SCREW M6X20, Åtgår 4st
10:-
24
90140026000 Lagerstatus: hos lev.
FREEWHEEL CLUTCH
1005:-
25
J912060353 Lagerstatus: hos lev.
Hexagon screw M6X35, Åtgår 2st
15:-
26
90130164000 Lagerstatus: hos lev.
OIL NOZZLE
65:-
27
93039010000 Lagerstatus: hos lev.
cover ingition coil
105:-
28
93039011000 Lagerstatus: hos lev.
sleeve cover ignition coil, Åtgår 2st
45:-
29
93039006033 Lagerstatus: hos lev.
Coil Assembly Ignition
605:-