SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
90136020190 Lagerstatus: hos lev.
CYLINDER HEAD WITH CAMHOLDER
5395:-
2
93336052001 Lagerstatus: hos lev.
Valve mechanism cover
610:-
3
93536053000 Lagerstatus: hos lev.
Valve cover gasket
245:-
4
90130036000 Lagerstatus: hos lev.
CYLINDER HEAD GASKET
325:-
5
90136025000 Lagerstatus: hos lev.
VALVE GUIDE, Åtgår 4st
220:-
6
90130064000 Lagerstatus: hos lev.
OIL JET, Åtgår 4st
75:-
7
J025060402 Lagerstatus: hos lev.
HH-COLLAR SCREW M6X40 WS10, Åtgår 2st
15:-
8
J025060352 Lagerstatus: hos lev.
bolt-flanged-small, Åtgår 6st
15:-
9
90130024000 Lagerstatus: hos lev.
PIN DOWEL 8X6,4X14MM, Åtgår 2st
15:-
10
90136020005 Lagerstatus: hos lev.
COLLAR SCREW M6, Åtgår 2st
20:-
11
90136020003 Lagerstatus: hos lev.
HH COLLAR SCREW 10X147,5, Åtgår 4st
55:-
12
90130080000 Lagerstatus: hos lev.
WASHER 11,2X20X2, Åtgår 4st
10:-
13
90136020001 Lagerstatus: hos lev.
STUD M8, Åtgår 3st
16:-
14
90136038000 Lagerstatus: hos lev.
FLANGED NUT M8 H7,5 WS12, Åtgår 3st
15:-
15
90135047000 Lagerstatus: hos lev.
TEMPERATURE SENSOR
285:-
16
90135047001 Lagerstatus: 7
O-RING
25:-
17
90138091000 Lagerstatus: hos lev.
OIL PRESSURE SENSOR
165:-
18
90138091001 Lagerstatus: hos lev.
O-RING
15:-
19
90136052020 Lagerstatus: hos lev.
VALVE COVER SCREW, Åtgår 4st
30:-
20
90136052010 Lagerstatus: hos lev.
DECOUPLING ELEMENT, Åtgår 4st
30:-
21
J770023019 Lagerstatus: 4-6
O-RING 23,7X1,9
10:-