SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
93014040100 Lagerstatus: hos lev.
lamp tail MY17
1115:-
2
93014040040 Lagerstatus: hos lev.
Washer, Åtgår 2st
10:-
3
93014040020 Lagerstatus: hos lev.
Rubber grommet tail light left
15:-
4
93014040030 Lagerstatus: hos lev.
Washer, Åtgår 2st
10:-
5
93014040010 Lagerstatus: hos lev.
Rubber bushing, Åtgår 2st
15:-
6
90114047000 Lagerstatus: hos lev.
LICENSE PLATE ILLUMINATION
290:-
7
93014026000 Lagerstatus: hos lev.
Indicator front rh
325:-
8
93014025000 Lagerstatus: hos lev.
Indicator front lh
325:-
9
J125100003 Lagerstatus: hos lev.
WASHER PLAIN 10,5, Åtgår 4st
10:-
10
J06797100183 Lagerstatus: hos lev.
Toothed washer, M10, Åtgår 2st
10:-
11
J934100006 Lagerstatus: hos lev.
Nut hex thin-M10x1.25, Åtgår 2st
15:-
12
J981420133 Lagerstatus: hos lev.
SHEET MET.SCR. DIN 7981 4,2X13, Åtgår 2st
10:-
13
90514036100 Lagerstatus: hos lev.
FLASHER REAR R/S
325:-
14
90514035100 Lagerstatus: hos lev.
FLASHER REAR L/S
325:-
15
93014013000 Lagerstatus: hos lev.
Support
145:-
16
93014015000 Lagerstatus: hos lev.
Rubber bushing, Åtgår 2st
15:-
17
93014014000 Lagerstatus: hos lev.
Rubber bushing
15:-
18
93008040000 Lagerstatus: hos lev.
Screw M6X1X13, Åtgår 2st
15:-
19
93014001344 Lagerstatus: hos lev.
Headlight
7495:-
24
93014019100 Lagerstatus: hos lev.
Holder headlamp LED
375:-
25
93014099000 Lagerstatus: hos lev.
Kit LED lamp Bush
190:-
27
93008084010 Lagerstatus: hos lev.
Range change metal nut M6, Åtgår 2st
15:-
30
J934100001 Lagerstatus: hos lev.
Hex nut, M10, Åtgår 2st
15:-
31
93008020060 Lagerstatus: hos lev.
Screw M6X1X9
15:-
32
93014049000 Lagerstatus: hos lev.
Rubber grommet tail light righ
15:-
36
90508006003 Lagerstatus: hos lev.
AH SCREW M6X1X20, Åtgår 4st
25:-
37
93014018100 Lagerstatus: hos lev.
Collar head lamp holder MTG
15:-
38
93014017000 Lagerstatus: hos lev.
Rubber bushing
15:-