690 Enduro R (2020) FRAMGAFFEL I DELAR
SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
48601713S1 Lagerstatus: hos lev.
Axle Clamp R/S + Tube D48mm 35
4090:-
2
48601712S1 Lagerstatus: hos lev.
Axle Clamp L/S + Tube D48mm 35
4090:-
3
48602096 Lagerstatus: hos lev.
fork outer tube 49.13x577 dt54, Åtgår 2st
2995:-
4
91410143 Lagerstatus: hos lev.
Mainspring (43,2) 5,9-430 fork
1485:-
5
48600458 Lagerstatus: 1-3
Washer 35x43x1,5 plastic
25:-
5
48600456 Lagerstatus: 1-3
Washer 35x43x2,5 plastic
25:-
5
48600457 Lagerstatus: 1-3
Preload bush 35x43x3,5
25:-
6
48601960S Lagerstatus: hos lev.
Screw cap M51x1,5 rebound cpl.
705:-
7
48601961S Lagerstatus: hos lev.
Screw cap M51x1,5 compression
705:-
8
RP10021 Lagerstatus: hos lev.
Adjuster kit screw cap
140:-
9
48600048 Lagerstatus: 8
O-ring 46x2 NBR70 siliconized, Åtgår 2st
15:-
10
RP10012T Lagerstatus: hos lev.
Sealkit 48mm SKF black
695:-
11
R14047T Lagerstatus: 1-3
Guide bushing set fork 48mm
300:-
12
48600763S5 Lagerstatus: hos lev.
Tube, including screw sleeve w
1035:-
13
48600763S6 Lagerstatus: hos lev.
Tube with screwsleeve
1035:-
14
48600430 Lagerstatus: hos lev.
Guide bushing 12x14x10, Åtgår 2st
30:-
15
48601843S Lagerstatus: hos lev.
Tap compression cpl.
425:-
16
40540486 Lagerstatus: 1-3
Nut M6x0,5 h6,5 WAF10 rebound
25:-
17
48602002S Lagerstatus: hos lev.
Midvalve piston assembly d23
180:-
18
48600382 Lagerstatus: hos lev.
Spring (11,4) 0,4-8 valve
20:-
19
48600576 Lagerstatus: 4-6
Tap 6x46 rebound
105:-
20
48600299 Lagerstatus: 1-3
O-ring 6x1,2 NBR70
10:-
21
48600578S Lagerstatus: hos lev.
Spring (13,9) 37-32 rebound cp, Åtgår 2st
95:-
22
48601298 Lagerstatus: hos lev.
Spring retainer 27,08x43x45, Åtgår 2st
305:-
23
48600277S Lagerstatus: 1-3
Needle 4,5x43,6 cpl.
55:-
24
48601558S Lagerstatus: hos lev.
Needle 4,5x38,2 cpl.
55:-
25
48601956 Lagerstatus: hos lev.
Piston rod 12x518, Åtgår 2st
1030:-
26
48601957 Lagerstatus: hos lev.
Adjuster Tube L488.5, Åtgår 2st
140:-
27
48601958S Lagerstatus: hos lev.
hydrostop l205 d31,9 cpl., Åtgår 2st
280:-
28
48600163 Lagerstatus: 1-3
Nut valve M6x0,5 h6,5 WAF17, Åtgår 2st
55:-
29
48600202 Lagerstatus: 1-3
Spring (8,5) l6,5 valve, Åtgår 2st
25:-
30
48601934S Lagerstatus: hos lev.
Piston 6x27,3x9 compression cp, Åtgår 2st
155:-
31
48601553S Lagerstatus: 1-3
Screw cap M29,3x1 OC split cpl
170:-
32
04500003 Lagerstatus: hos lev.
O-ring 11x2,5 NBR70 PTFE yello, Åtgår 2st
10:-
33
48601702 Lagerstatus: hos lev.
Shim 27,5x33x0,3, Åtgår 2st
125:-
34
0025080256 Lagerstatus: 33
HH collar screw M8x25, Åtgår 4st
35:-
35
48601980S Lagerstatus: 1-3
Screw cap M29,3x1
170:-
36
48601948 Lagerstatus: hos lev.
Fork protection ring 60,1mm, Åtgår 2st
65:-
37
48602007 Lagerstatus: 1-3
Stroke indicator 48mm red, Åtgår 2st
55:-
38
52000281SET Lagerstatus: hos lev.
sticker set
285:-
98
T14034 Lagerstatus: 7
Fuchs grease IPR (250g)
425:-
99
48601166S1 Lagerstatus: hos lev.
Fork Fluid Viscosity 4.0 5Lx4
1315:-
99
38-1304-1 Lagerstatus: hos lev.
MOTOREX FORK OIL 4W 1L RACING, Racingolja för Din framgaffel. Optimal fjädringsfunktion vid alla t... mer info



MOTOREX FORK OIL 4W 1L RACING, Racingolja för Din framgaffel. Optimal fjädringsfunktion vid alla temperaturer. Motverkar luftbildning i oljan. Skyddar mot rost och fukt. Passar såväl upside down gafflar som standardframgafflar. Ett antal olika viskositeter finns för att passa just Din fjädringsinställning. Viskositeterna kan även blandas med varandra.

Dölj ytterligare info
209:-



Klicka här för skärmanpassad bild
48601713S1, Lagerstatus: hos lev.
Axle Clamp R/S + Tube D48mm 35
Pris 4090:- Lägg i varukorg
48601712S1, Lagerstatus: hos lev.
Axle Clamp L/S + Tube D48mm 35
Pris 4090:- Lägg i varukorg
48602096, Lagerstatus: hos lev.
Fork outer tube 49,13x577 dt54 , åtgår: 2
Pris 2995:- Lägg 2st i varukorg
91410143, Lagerstatus: hos lev.
Mainspring (43,2) 5,9-430 fork
Pris 1485:- Lägg i varukorg
48600458, Lagerstatus: 1-3
Washer 35x43x1,5 plastic
Pris 25:- Lägg i varukorg
48600456, Lagerstatus: 1-3
SHIM 32X45X2
Pris 25:- Lägg i varukorg
48600457, Lagerstatus: 1-3
Preload bush 35x43x3,5
Pris 25:- Lägg i varukorg
48601960S, Lagerstatus: hos lev.
Screw cap M51x1,5 rebound cpl.
Pris 705:- Lägg i varukorg
48601961S, Lagerstatus: hos lev.
Screw cap M51x1,5 compression
Pris 705:- Lägg i varukorg
RP10021, Lagerstatus: hos lev.
Adjuster kit screw cap
Pris 140:- Lägg i varukorg
48600048, Lagerstatus: 8
O-ring 46x2 NBR70 siliconized , åtgår: 2
Pris 15:- Lägg 2st i varukorg
48600048, Lagerstatus: 8
O-ring 46x2 NBR70 siliconized , åtgår: 2
Pris 15:- Lägg 2st i varukorg
RP10012T, Lagerstatus: hos lev.
Repair kit fork 48mm
Pris 695:- Lägg i varukorg
R14047T, Lagerstatus: 1-3
Guide bushing set fork 48mm
Pris 300:- Lägg i varukorg
48600763S5, Lagerstatus: hos lev.
Tube, including screw sleeve w
Pris 1035:- Lägg i varukorg
48600763S6, Lagerstatus: hos lev.
Tube with screwsleeve
Pris 1035:- Lägg i varukorg
48600430, Lagerstatus: hos lev.
Guide bushing 12x14x10 , åtgår: 2
Pris 30:- Lägg 2st i varukorg
48600430, Lagerstatus: hos lev.
Guide bushing 12x14x10 , åtgår: 2
Pris 30:- Lägg 2st i varukorg
48601843S, Lagerstatus: hos lev.
Tap compression cpl.
Pris 425:- Lägg i varukorg
40540486, Lagerstatus: 1-3
Nut M6x0,5 h6,5 WAF10 rebound
Pris 25:- Lägg i varukorg
48602002S, Lagerstatus: hos lev.
Midvalve piston assembly d23
Pris 180:- Lägg i varukorg
48600382, Lagerstatus: hos lev.
Spring (11,4) 0,4-8 valve
Pris 20:- Lägg i varukorg
48600576, Lagerstatus: 4-6
Tap 6x46 rebound
Pris 105:- Lägg i varukorg
48600299, Lagerstatus: 1-3
O-ring 6x1,2 NBR70
Pris 10:- Lägg i varukorg
48600578S, Lagerstatus: hos lev.
Spring (13,9) 37-32 rebound cp , åtgår: 2
Pris 95:- Lägg 2st i varukorg
48601298, Lagerstatus: hos lev.
Spring retainer 27,08x43x45 , åtgår: 2
Pris 305:- Lägg 2st i varukorg
48600277S, Lagerstatus: 1-3
Needle 4,5x43,6 cpl.
Pris 55:- Lägg i varukorg
48601558S, Lagerstatus: hos lev.
Needle 4,5x38,2 cpl.
Pris 55:- Lägg i varukorg
48601956, Lagerstatus: hos lev.
Piston rod 12x518 , åtgår: 2
Pris 1030:- Lägg 2st i varukorg
48601957, Lagerstatus: hos lev.
Adjuster Tube L488.5 , åtgår: 2
Pris 140:- Lägg 2st i varukorg
48601958S, Lagerstatus: hos lev.
hydrostop l205 d31,9 cpl. , åtgår: 2
Pris 280:- Lägg 2st i varukorg
48600163, Lagerstatus: 1-3
Nut valve M6x0,5 h6,5 WAF17 , åtgår: 2
Pris 55:- Lägg 2st i varukorg
48600202, Lagerstatus: 1-3
Spring (8,5) l6,5 valve , åtgår: 2
Pris 25:- Lägg 2st i varukorg
48601934S, Lagerstatus: hos lev.
Piston 6x27,3x9 compression cp , åtgår: 2
Pris 155:- Lägg 2st i varukorg
48601553S, Lagerstatus: 1-3
Screw cap M29,3x1 OC split cpl
Pris 170:- Lägg i varukorg
04500003, Lagerstatus: hos lev.
O-ring 11x2,5 NBR70 PTFE yello , åtgår: 2
Pris 10:- Lägg 2st i varukorg
48601702, Lagerstatus: hos lev.
Shim 27,5x33x0,3 , åtgår: 2
Pris 125:- Lägg 2st i varukorg
0025080256, Lagerstatus: 33
HH COLLAR SCREW M 8X25 WS=10 , åtgår: 4
Pris 35:- Lägg 4st i varukorg
0025080256, Lagerstatus: 33
HH COLLAR SCREW M 8X25 WS=10 , åtgår: 4
Pris 35:- Lägg 4st i varukorg
48601980S, Lagerstatus: 1-3
Screw cap M29,3x1
Pris 170:- Lägg i varukorg
48601948, Lagerstatus: hos lev.
Fork protection ring 60,1mm , åtgår: 2
Pris 65:- Lägg 2st i varukorg
48601948, Lagerstatus: hos lev.
Fork protection ring 60,1mm , åtgår: 2
Pris 65:- Lägg 2st i varukorg
48602007, Lagerstatus: 1-3
Stroke indicator 48mm red , åtgår: 2
Pris 55:- Lägg 2st i varukorg
48602007, Lagerstatus: 1-3
Stroke indicator 48mm red , åtgår: 2
Pris 55:- Lägg 2st i varukorg
52000281SET, Lagerstatus: hos lev.
sticker set
Pris 285:- Lägg i varukorg
T14034, Lagerstatus: 7
SILICONE GREASE F. DUST STRI
Pris 425:- Lägg i varukorg
48601166S1, Lagerstatus: hos lev.
FORK OIL SAE5
Pris 1315:- Lägg i varukorg