SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
7663010014424 Lagerstatus: hos lev.
Engine case cmpl.
16195:-
2
0770060018 Lagerstatus: 25
O-RING 6,07X1,78 FPM75
30:-
3
0910100003 Lagerstatus: 1-3
PLUG DIN0910-M 10X1
35:-
4
0603100141 Lagerstatus: 12
sealing ring DIN 7603 10x14x1
15:-
5
59030023000 Lagerstatus: 4-6
dowel sleeve 6x8x11.5, Åtgår 3st
40:-
6
60030064050 Lagerstatus: 1-3
OIL JET 50 M6X0,75 WS8 05, Åtgår 2st
95:-
7
0021050003 Lagerstatus: 24
washer DIN 9021 A - 5.3, Åtgår 4st
10:-
8
073801050105S Lagerstatus: 17
Oval head screw ISR M5x10-10.9, Åtgår 8st
15:-
9
60030022000 Lagerstatus: 1-3
VENTILATION CONNECTOR M16X1,5
60:-
10
0770180020 Lagerstatus: 17
o-ring 18.00x2.00 NBR70, Åtgår 2st
15:-
11
59038017100 Lagerstatus: 8
PLUG M20X1,5 WS=13, Åtgår 2st
110:-
12
58030021100 Lagerstatus: 25
oildrain plug with magnet
110:-
13
76638029030 Lagerstatus: hos lev.
Jet screw M4x8
65:-
14
58038022000 Lagerstatus: 340
CU-SEAL RING DIN7603-12X18X1,5
20:-
15
79230010000 Lagerstatus: hos lev.
CASE BUSH, Åtgår 2st
90:-
17
75030042000 Lagerstatus: hos lev.
COVER
205:-
19
54633018400 Lagerstatus: 1-3
BUSHING PIN
145:-
21
59040028000 Lagerstatus: hos lev.
BUSHING PIN
105:-
22
51030026100 Lagerstatus: 1-3
DOWEL 17 X 13 X 12
40:-
23
54830027000 Lagerstatus: 1-3
DOWEL 21X12 03
50:-
24
75030003051 Lagerstatus: 4-6
MEMBRANE 07
10:-
25
75030003050 Lagerstatus: hos lev.
STOP SHEET MEMBRANE 07
15:-
26
0458030080 Lagerstatus: hos lev.
CYLIND.SCREW M3X8 ISO 14580 SS, Åtgår 2st
15:-
28
0603082121 Lagerstatus: 10
SEAL RING CU DIN7603- 8X12X1
15:-
29
0025080166 Lagerstatus: 14
HH COLLAR SCREW M8X16 TX40
35:-
30
0025060306 Lagerstatus: 29
HH collar screw M6x30 TX30, Åtgår 11st
20:-
31
0025060256 Lagerstatus: 28
HH collar screw M6x25 TX30
20:-
32
0025060706 Lagerstatus: 7
HH COLLAR SCREW M6X70 TX30
20:-
33
0025060806 Lagerstatus: 27
HH COLLAR SCREW M6X80 TX30
20:-
34
75030058160 Lagerstatus: hos lev.
JET 160
30:-
35
0603061001 Lagerstatus: 20
CU-SEAL RING DIN7603-6X10X1, Åtgår 2st
15:-
36
00050220706 Lagerstatus: 24
VARIABLE ONE-EAR CLAMP 22,0MM
30:-
37
27030089000 Lagerstatus: hos lev.
Vent hose
210:-
38
44011076200 Lagerstatus: 13
CABLE TIE 200/3,6MM BLACK
10:-
39
0025060406 Lagerstatus: 8
HH collar screw M6x40 TX30
20:-
40
76530060044 Lagerstatus: hos lev.
CHAIN GUARD CPL. 08
205:-
41
0025080356 Lagerstatus: 11
HH collar screw M8x35 TX40
35:-
43
0025060126 Lagerstatus: 20
AH SCREW DIN0912-M 6X12
20:-
99
76630099100 Lagerstatus: hos lev.
Gasket kit 690 Duke 18
1995:-