SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
7650910104430 2022-02-02
FRONT WHEEL CPL. 1,85X21 1
6585:-
2
7530901004491 2022-01-25
FRONT HUB CPL.
2600:-
3
54809011000
BEA.SPACERTUBE 35X2 L=79,4 03
230:-
4
0625069068
GR.BALL BEAR.6906 DDU2CG23S6NM, Åtgår 2st
175:-
5
78009015000 2022-01-25
FRONT WHEEL REP. KIT
745:-
5
78009015000W
FRONT WHEEL REPKIT Waterproof
FRONT WHEEL REPKIT Waterproof

Dölj ytterligare info
499:-
6
0760354771
SHAFT SEAL RING 35X47X7 TC, Åtgår 2st
55:-
7
78009012000 2022-01-25
SPACER BUSHING F. FR. WHEEL 08, Åtgår 2st
190:-
8
55003135000 2022-01-25
PLUG FOR RIM
30:-
9
7650917000030 2022-01-25
RIM 1,85X21 DID BLACK 1
2225:-
10
75309073226 2022-01-25
SPOKE M4,5X226-18 INOX, Åtgår 36st
50:-
11
81210072200
SPOKE NIPPLE QUADRAX M4,5, Åtgår 36st
20:-
12
58409073100 2022-01-25
RIM BAND FRONT 2MM 2003
170:-
13
76509260000 2022-01-25
FRONT BRAKE DISC D=300MM
2340:-
14
60142020100 2022-01-25
Front sensor wheel
475:-
15
014580060166S
SHCS ISO 14580 M6x16 SL, Åtgår 7st
15:-
16
77309081100 2022-01-25
Wheel spindle, front
675:-
17
54809081070
AUXILIARY SCREW FRONT 06
45:-
18
54809082000 2022-01-25
SPINDLE SCREW M24X1,5 WS=27 03
95:-
19
54809081050
PLUG BUSHING WS=27 03
85:-
20
76542025000 2022-01-25
ABS-SENSOR
1345:-
21
27042024100 2022-01-25
SENSOR BRACKET
305:-
22
0018050103
INT. TORX OVAL HEAD M 5X10 8.8, Åtgår 2st
15:-
23
0985060003
SELF LOCK. NUT DIN0985-M 6
15:-



1
7650910104430, Lagerstatus: hos lev.
FRONT WHEEL CPL. 1,85X21 1
Pris: 6585kr/st
Lägg i varukorgen
2
7530901004491, Lagerstatus: hos lev.
FRONT HUB CPL.
Pris: 2600kr/st
Lägg i varukorgen
3
54809011000, Lagerstatus: 1-3
BEA.SPACERTUBE 35X2 L=79,4 03
Pris: 230kr/st
Lägg i varukorgen
4
0625069068, Lagerstatus: 8
GR.BALL BEAR.6906 DDU2CG23S6NM, åtgår 2st
Pris: 175kr/st
Lägg 2st i varukorgen
4
0625069068, Lagerstatus: 8
GR.BALL BEAR.6906 DDU2CG23S6NM, åtgår 2st
Pris: 175kr/st
Lägg 2st i varukorgen
5
78009015000, Lagerstatus: hos lev.
FRONT WHEEL REP. KIT
Pris: 745kr/st
Lägg i varukorgen
78009015000W, Lagerstatus: 7
FRONT WHEEL REPKIT Waterproof
Pris: 499kr/st
Lägg i varukorgen
6
0760354771, Lagerstatus: 43
SHAFT SEAL RING 35X47X7 TC, åtgår 2st
Pris: 55kr/st
Lägg 2st i varukorgen
6
0760354771, Lagerstatus: 43
SHAFT SEAL RING 35X47X7 TC, åtgår 2st
Pris: 55kr/st
Lägg 2st i varukorgen
7
78009012000, Lagerstatus: hos lev.
SPACER BUSHING F. FR. WHEEL 08, åtgår 2st
Pris: 190kr/st
Lägg 2st i varukorgen
7
78009012000, Lagerstatus: hos lev.
SPACER BUSHING F. FR. WHEEL 08, åtgår 2st
Pris: 190kr/st
Lägg 2st i varukorgen
8
55003135000, Lagerstatus: hos lev.
PLUG FOR RIM
Pris: 30kr/st
Lägg i varukorgen
9
7650917000030, Lagerstatus: hos lev.
RIM 1,85X21 DID BLACK 1
Pris: 2225kr/st
Lägg i varukorgen
10
75309073226, Lagerstatus: hos lev.
SPOKE M4,5X226-18 INOX, åtgår 36st
Pris: 50kr/st
Lägg 36st i varukorgen
11
81210072200, Lagerstatus: 65
SPOKE NIPPLE QUADRAX M4,5, åtgår 36st
Pris: 20kr/st
Lägg 36st i varukorgen
12
58409073100, Lagerstatus: hos lev.
RIM BAND FRONT 2MM 2003
Pris: 170kr/st
Lägg i varukorgen
13
76509260000, Lagerstatus: hos lev.
FRONT BRAKE DISC D=300MM
Pris: 2340kr/st
Lägg i varukorgen
14
60142020100, Lagerstatus: hos lev.
Front sensor wheel
Pris: 475kr/st
Lägg i varukorgen
15
014580060166S, Lagerstatus: 13
SHCS ISO 14580 M6x16 SL, åtgår 7st
Pris: 15kr/st
Lägg 7st i varukorgen
15
014580060166S, Lagerstatus: 13
SHCS ISO 14580 M6x16 SL, åtgår 7st
Pris: 15kr/st
Lägg 7st i varukorgen
16
77309081100, Lagerstatus: hos lev.
Wheel spindle, front
Pris: 675kr/st
Lägg i varukorgen
17
54809081070, Lagerstatus: 9
AUXILIARY SCREW FRONT 06
Pris: 45kr/st
Lägg i varukorgen
18
54809082000, Lagerstatus: hos lev.
SPINDLE SCREW M24X1,5 WS=27 03
Pris: 95kr/st
Lägg i varukorgen
19
54809081050, Lagerstatus: 1-3
PLUG BUSHING WS=27 03
Pris: 85kr/st
Lägg i varukorgen
20
76542025000, Lagerstatus: hos lev.
ABS-SENSOR
Pris: 1345kr/st
Lägg i varukorgen
21
27042024100, Lagerstatus: hos lev.
SENSOR BRACKET
Pris: 305kr/st
Lägg i varukorgen
22
0018050103, Lagerstatus: 8
INT. TORX OVAL HEAD M 5X10 8.8, åtgår 2st
Pris: 15kr/st
Lägg 2st i varukorgen
23
0985060003, Lagerstatus: 15
SELF LOCK. NUT DIN0985-M 6
Pris: 15kr/st
Lägg i varukorgen
11
81210072200, Lagerstatus: 65
SPOKE NIPPLE QUADRAX M4,5, åtgår 36st
Pris: 20kr/st
Lägg 36st i varukorgen