SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
95813050044 Lagerstatus: hos lev.
PEDAL ASSLY BRAKE ADVENTURE
725:-
2
95813051000 Lagerstatus: hos lev.
Brake pedal step plate
115:-
3
J031050106 Lagerstatus: hos lev.
screw butn hd-m5x0.8xl10xpreco, Åtgår 2st
10:-
4
J625060800 Lagerstatus: hos lev.
BALL BEARING 608, Åtgår 2st
75:-
5
J025060203 Lagerstatus: hos lev.
HH COLLAR SCREW M6X20 SW10
15:-
6
J934060001 Lagerstatus: hos lev.
nut hex thick
10:-
7
90534031020 Lagerstatus: hos lev.
WASHER SHIFTING LEVER, Åtgår 2st
15:-
8
90534034300 Lagerstatus: hos lev.
BOLT SHIFT LEVER
16:-
9
90113057000 Lagerstatus: 1-3
pin for fork end
30:-
10
J094020153 Lagerstatus: 1-3
splint pin 2x15mm
10:-
11
J500000700100 Lagerstatus: hos lev.
SPRING
20:-
12
95813060044 Lagerstatus: hos lev.
Rear master cylinder, cmpl.
1205:-
13
93013068000 Lagerstatus: hos lev.
Sheet
80:-
14
93013068010 Lagerstatus: hos lev.
Bracket, reservoir
40:-
15
93035065020 Lagerstatus: hos lev.
Spacer bushing, Åtgår 2st
25:-
16
J025050103 Lagerstatus: hos lev.
HH-COLLAR SCREW M5X10
15:-
17
J025060181 Lagerstatus: hos lev.
Hex collar screw M6X18
15:-
18
90130059000 Lagerstatus: hos lev.
HH COLLAR SCREW M6X16, Åtgår 2st
10:-
19
J125070001 Lagerstatus: hos lev.
Washer nylon 6.5X16X1
10:-