SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
95803002044C1 Lagerstatus: hos lev.
Subframe jet black
4495:-
2
J900000803500 Lagerstatus: hos lev.
bolt soket-m8x1.25xl35xcl8.8xb, Åtgår 2st
30:-
3
93007047033 Lagerstatus: hos lev.
Seat support complete, Åtgår 2st
60:-
4
J912080251 Lagerstatus: hos lev.
Hexagon screw M8X25, Åtgår 4st
15:-
5
93011068010 Lagerstatus: hos lev.
Rubber grommet ignition lock c, Åtgår 6st
15:-
6
93003054000 Lagerstatus: hos lev.
Pin footrest pivot black, Åtgår 2st
80:-
7
93003052000 Lagerstatus: hos lev.
Plate lock pillion step top, Åtgår 2st
45:-
8
93003053000 Lagerstatus: hos lev.
Plate lock pillion step bottom, Åtgår 2st
45:-
9
J094018250 Lagerstatus: hos lev.
PIN 25X1,8MM, Åtgår 2st
10:-
10
93003151033 Lagerstatus: hos lev.
Rear footpeg cmpl. right
285:-
11
93003150033 Lagerstatus: hos lev.
Rear footpeg cmpl. left
285:-
12
95805089000 Lagerstatus: hos lev.
Heel protector, rear right
155:-
13
95805088000 Lagerstatus: hos lev.
Heel protector, rear left
155:-
14
95803049000 Lagerstatus: hos lev.
Footpeg bracket, rear right
935:-
15
95803048000 Lagerstatus: hos lev.
Footpeg bracket, rear left
935:-
16
93008020060 Lagerstatus: hos lev.
Screw M6X1X9, Åtgår 4st
15:-
17
J047620804000S Lagerstatus: hos lev.
Cap head bolt ISO 4762-M8x40-1, Åtgår 4st
25:-
18
95803056000 Lagerstatus: hos lev.
Reinforcement footrest carrier
155:-
19
90134098000 Lagerstatus: hos lev.
Bolt socket head M6X1X20 L-pre, Åtgår 2st
15:-
20
95805084000 Lagerstatus: hos lev.
Silencer retaining bracket cmp
140:-
21
90511006100 Lagerstatus: hos lev.
BOLT SOCKET M6X1X14, Åtgår 2st
25:-
22
95803002070 Lagerstatus: hos lev.
Protection cap, Åtgår 2st
30:-
25
J690000801500 Lagerstatus: hos lev.
washer plain-id8.2xod15xt2xbla, Åtgår 4st
10:-
26
J770009015 Lagerstatus: hos lev.
O-RING 9X1,5, Åtgår 2st
10:-
27
J125080005 Lagerstatus: hos lev.
WASHER M8, Åtgår 2st
10:-