SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
2
93006015000 Lagerstatus: 1-3
FILTER
230:-
3
93006020050 Lagerstatus: hos lev.
Seal
25:-
4
93006002000 Lagerstatus: hos lev.
Air filter box cover
290:-
5
93006039000 Lagerstatus: hos lev.
Flat-head screw M6, Åtgår 4st
10:-
6
93006001060 Lagerstatus: hos lev.
Carburetor connection boot
30:-
7
95806040000 Lagerstatus: hos lev.
Intake snorkel
235:-
8
93006001080 Lagerstatus: hos lev.
Damping rubber, Åtgår 2st
15:-
9
J031060103 Lagerstatus: hos lev.
Lens head screw M6X10
10:-
10
90141071000 Lagerstatus: hos lev.
TMAP-SENSOR
1255:-
11
93030087050 Lagerstatus: hos lev.
Engine vent hose
200:-
12
90130087001 Lagerstatus: hos lev.
HOSE CLAMP, Åtgår 2st
30:-
13
93030089000 Lagerstatus: hos lev.
Plug
15:-
14
93006001015 Lagerstatus: hos lev.
Rubber cowl pad
15:-
15
93006021000 Lagerstatus: hos lev.
Distance piece air filter box
25:-
16
90106001007 Lagerstatus: hos lev.
SILENT BLOCK AIRFILTER, Åtgår 3st
40:-
17
J025080246 Lagerstatus: hos lev.
Hex collar screw. M8x23.5
30:-
18
90508006001 Lagerstatus: 4-6
SOCKET HEAD BOLT M6X12, Åtgår 2st
10:-
19
93030088050 Lagerstatus: hos lev.
Engine vent hose
215:-
20
J025060122 Lagerstatus: hos lev.
Hex collar screw M6X12, Åtgår 2st
15:-
21
95803002021 Lagerstatus: hos lev.
Retaining bracket, air filter
155:-
22
J125060004 Lagerstatus: hos lev.
Washer, M6
10:-
23
J025060082 Lagerstatus: hos lev.
bolt-flanged-small, Åtgår 4st
15:-
25
90241002010 Lagerstatus: hos lev.
hose clamp
35:-
26
90607017000 Lagerstatus: hos lev.
CLAMP 16MM
35:-