390 Adventure (Vit) (2020) TANK DYNA KYLVINGAR
SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
95807013044CA Lagerstatus: hos lev.
ADV 390 BS6 TANK JG171135 BLAC
10495:-
2
95807008050 Lagerstatus: hos lev.
Tank insert
215:-
3
90508018001 Lagerstatus: hos lev.
SOCKET HEAD BOLT M5X12, Åtgår 2st
10:-
4
63507008000 Lagerstatus: hos lev.
Fuel tank cap
905:-
5
J912050303 Lagerstatus: hos lev.
bolt master kac, Åtgår 3st
15:-
6
J912050106 Lagerstatus: hos lev.
BOLT MASTER KAC, Åtgår 3st
15:-
7
95807058000 Lagerstatus: hos lev.
Fuel tank fairing
145:-
8
J900000501201 Lagerstatus: hos lev.
screw csk socket m5x0.8
10:-
9
90607017002 Lagerstatus: hos lev.
CLAMP D9
10:-
10
95807011000 Lagerstatus: hos lev.
Tank pad
75:-
11
95807012020 Lagerstatus: hos lev.
Tank support rubber, Åtgår 10st
25:-
12
95807013070 Lagerstatus: hos lev.
Tank bushing, Åtgår 2st
15:-
13
95807013060 Lagerstatus: hos lev.
Tank bushing, Åtgår 2st
15:-
14
J125060005 Lagerstatus: hos lev.
washer plain id-6.2xod16xthk1x, Åtgår 2st
10:-
15
90808043000 Lagerstatus: 1-3
SPECIAL SCREW M6X1X16, Åtgår 2st
10:-
17
69007027000 Lagerstatus: 9
rubber grommet, tank mounting, Åtgår 3st
20:-
18
95807013040 Lagerstatus: hos lev.
bottom tank mounting
145:-
19
93008020060 Lagerstatus: hos lev.
Screw M6X1X9, Åtgår 7st
15:-
20
95807013015 Lagerstatus: hos lev.
Spoilerbracket, Åtgår 2st
75:-
21
95807028000 Lagerstatus: hos lev.
Collar bushing
30:-
22
J025080256 Lagerstatus: hos lev.
Hex collar screw. M8x25
30:-
23
95807013025 Lagerstatus: hos lev.
Inside cover retaining bracket, Åtgår 2st
60:-
24
90108060002 Lagerstatus: hos lev.
DAMP. RUBBER II RADIATOR PROT, Åtgår 2st
10:-
25
J031060103 Lagerstatus: hos lev.
Lens head screw M6X10, Åtgår 10st
10:-
26
95842091000 Lagerstatus: hos lev.
Retaining bracket 3D sensor cm
95:-
27
95807040000 Lagerstatus: hos lev.
Seat 390 Adventure
1435:-
28
95807047000 Lagerstatus: hos lev.
seat passenger 390 Adv.
1035:-
29
90107029000 Lagerstatus: hos lev.
BRACKET DRAIN TUBE CPL.
20:-
30
95807013030 Lagerstatus: hos lev.
tank lug, Åtgår 2st
60:-
31
90607017003 Lagerstatus: hos lev.
SPRING BAND CLAMP D13
10:-
32
95807027000 Lagerstatus: hos lev.
Rubber grommet
35:-
33
95807012010 Lagerstatus: hos lev.
Tank support rubber, spoiler, Åtgår 2st
20:-
34
95815000680 Lagerstatus: hos lev.
Act. charcoal filter hose L=68
215:-
35
J031060253 Lagerstatus: hos lev.
screw button head-m6x1xl25xbrt, Åtgår 2st
10:-
36
95829099000 Lagerstatus: hos lev.
Tool set
430:-
37
J800000701500 Lagerstatus: hos lev.
Collar bushing, Åtgår 2st
15:-
38
95808023020 Lagerstatus: hos lev.
Rubber band, tool set
55:-