SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
95803001044C1 Lagerstatus: hos lev.
Frame jet black
13095:-
2
95803039000 Lagerstatus: hos lev.
Front footpeg bracket, right
935:-
3
95803038000 Lagerstatus: hos lev.
Front footpeg bracket, left
935:-
4
95803139050 Lagerstatus: hos lev.
Front heel protector right
180:-
5
95803138040 Lagerstatus: hos lev.
Front heel protector left
180:-
6
95803041133 Lagerstatus: hos lev.
Footpeg, front right, cmpl.
285:-
7
95803040050 Lagerstatus: hos lev.
Footpeg tread, front left
285:-
8
93003054000 Lagerstatus: hos lev.
Pin footrest pivot black, Åtgår 4st
80:-
9
J125080005 Lagerstatus: hos lev.
WASHER M8, Åtgår 4st
10:-
10
J094020186 Lagerstatus: hos lev.
pin cotter-dia. 2.5xl 18, Åtgår 4st
10:-
11
90103038002 Lagerstatus: hos lev.
FLANGED NUT M10X1,25 WS14, Åtgår 2st
30:-
12
95803038010 Lagerstatus: hos lev.
Spacer, Åtgår 2st
65:-
13
95804070000 Lagerstatus: hos lev.
Chain sliding guard
65:-
15
93008020060 Lagerstatus: hos lev.
Screw M6X1X9
15:-
16
J025080246 Lagerstatus: hos lev.
Hex collar screw. M8x23.5
30:-
17
95803001072 Lagerstatus: hos lev.
seat support side panel right
285:-
18
95803001071 Lagerstatus: hos lev.
seat support side panel left c
285:-
19
95803001081 Lagerstatus: hos lev.
seat support cross connection
155:-
20
95803001082 Lagerstatus: hos lev.
seat support cross connection
155:-
21
J025060122 Lagerstatus: hos lev.
Hex collar screw M6X12, Åtgår 2st
15:-
22
95803001088 Lagerstatus: hos lev.
Bushing, Åtgår 4st
30:-
23
95803040010 Lagerstatus: hos lev.
Damper, front right
155:-
24
95803041010 Lagerstatus: hos lev.
Damper, front left
155:-
25
95803044010 Lagerstatus: hos lev.
Retaining bracket, damper, Åtgår 2st
30:-
26
J910000800500 Lagerstatus: hos lev.
NUT NYLOC-M5X0.8XHT. 4.5XCL6XB, Åtgår 2st
10:-
27
J910001001000 Lagerstatus: hos lev.
NUT HEX FLANGED
15:-
28
J900001013500 Lagerstatus: hos lev.
BOLT SOCKET M10X1.25
55:-
29
J125100009 Lagerstatus: hos lev.
Washer M10
10:-
31
93303006000 Lagerstatus: hos lev.
Engine brace right
370:-
32
93303005000 Lagerstatus: hos lev.
Engine brace left250/390
370:-
33
95808005000 Lagerstatus: hos lev.
Mask support pipe, right
290:-
34
95808006000 Lagerstatus: hos lev.
Mask support left
290:-
35
J031080146 Lagerstatus: hos lev.
screw button head-m8x1.25xl14x, Åtgår 4st
25:-
36
93014017000 Lagerstatus: hos lev.
Rubber bushing
15:-
37
J025102656 Lagerstatus: hos lev.
HH COLLAR SCREW M10X1,25X265
55:-
40
95807012000 Lagerstatus: hos lev.
Tank support rubber, Åtgår 2st
75:-
41
90103007000 Lagerstatus: hos lev.
Bolt Socket Head M8, Åtgår 2st
30:-
42
95803039010 Lagerstatus: hos lev.
Distance sleeve
50:-
43
90103042000 Lagerstatus: hos lev.
footrest return spring, Åtgår 2st
40:-
44
J770009015 Lagerstatus: hos lev.
O-RING 9X1,5, Åtgår 4st
10:-
47
90808043000 Lagerstatus: 1-3
SPECIAL SCREW M6X1X16
10:-
48
95814010040 Lagerstatus: hos lev.
Wheel spindle mask support
75:-
49
90108023100 Lagerstatus: hos lev.
Clip, Åtgår 2st
10:-
50
J125080006 Lagerstatus: hos lev.
Washer M8, Åtgår 4st
10:-
51
J912080251 Lagerstatus: hos lev.
Hexagon screw M8X25, Åtgår 8st
15:-
52
J125100002 Lagerstatus: hos lev.
Washer, M8, Åtgår 2st
10:-