SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
14181Q2601 Lagerstatus: hos lev.
FORK SEMI-ACTIVE ADVENTURE 15
23595:-
2
0025080206S Lagerstatus: 13
HH collar screw M8x20 TX40 SL, Åtgår 2st
40:-
3
6070113403233S Lagerstatus: hos lev.
Triple clamp
2985:-
4
6070113203233S Lagerstatus: hos lev.
Triple clamp
3765:-
5
6900103600001 Lagerstatus: 1-3
STEERING HEAD SCREW 09
215:-
6
0035080356 Lagerstatus: 19
AH-COLLAR SCREW M8X35 ISA45
35:-
7
0988253505 Lagerstatus: 8
thrust wash DIN0988-25x35x0,5
15:-
8
69001086100 Lagerstatus: 1-3
PROT. RING STEER. HEAD BEARING
80:-
10
69001181000 Lagerstatus: 1-3
STEERINGHEAD KPL.17, Åtgår 2st
285:-
11
0025080256 Lagerstatus: 34
HH COLLAR SCREW M 8X25 WS=10
40:-
12
7720103800030 Lagerstatus: 1-3
HANDLEBAR CLAMP 28MM, Åtgår 2st
195:-
13
0032100356S Lagerstatus: 27
AH-COLLAR SCREW M10X35 ISA45, Åtgår 2st
60:-
14
5940103903730 Lagerstatus: 1-3
HANDLEB.SUPP. D=28MM H=37MM, Åtgår 2st
355:-
15
69001084100 Lagerstatus: 1-3
O-RING SUPPORT W. SEALING LIP, Åtgår 2st
65:-
16
16181N53E Lagerstatus: hos lev.
STEERING DAMPER CPL.
*SAKNAS
17
6031200700033S Lagerstatus: hos lev.
CLAMP STEERING DAMPER
710:-
18
0025080256S Lagerstatus: 20
HH COLLAR SCREW M8X25 WS=10
40:-
21
60711060033 Lagerstatus: hos lev.
HORN
400:-
22
60308024200 Lagerstatus: hos lev.
TRIPLECLAMP-FACEPLATE BELOW
165:-
23
83008000015 Lagerstatus: 4-6
SPECIAL SCREW M6X15X3, Åtgår 2st
20:-
25
0081050161 Lagerstatus: 4-6
EJOT PT SCREW K50X16 1451, Åtgår 4st
20:-
98
69001181010 Lagerstatus: 1-3
Stearing head rep. Kit
695:-
99
00050000927 Lagerstatus: hos lev.
HANDLEBAR SUPPORT KIT ADV.1190
995:-



* Kontakta kundtjänst för prisuppgift: 018-15 60 00