SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
0985060003 Lagerstatus: 11
SELF LOCK. NUT DIN0985-M 6
15:-
2
0125060003 Lagerstatus: 8
WASHER DIN0125-A 6,4, Åtgår 4st
10:-
3
60440001000 Lagerstatus: hos lev.
STARTER MOTOR
4295:-
4
0618101410 Lagerstatus: 1-3
needle sleeve HK 1010 10x14x10, Åtgår 2st
50:-
5
60038007010 Lagerstatus: 4-6
washer 10x16x0.5
30:-
9
0625060016 Lagerstatus: 12
deep groove ball bearing 6001., Åtgår 2st
75:-
10
60340117200 Lagerstatus: hos lev.
Torque limiter 10/55 cmpl.
1905:-
14
61230058050 Lagerstatus: hos lev.
BEARING BOLT 15X39 08
105:-
15
0405151913 Lagerstatus: hos lev.
needle roller and cage assy. K
50:-
16
60340122000 Lagerstatus: hos lev.
IDLER GEAR 43T
1000:-
17
61230057060 Lagerstatus: hos lev.
STOP DISK 15,2X25X1, Åtgår 2st
15:-
18
0618354220 Lagerstatus: hos lev.
NEEDLE BUSH HK3520 35/42/20
80:-
21
60439005000 Lagerstatus: hos lev.
ROTOR CPL.
7345:-
22
0912060206 Lagerstatus: hos lev.
AH SCREW DIN 912 M6X20, Åtgår 8st
15:-
23
60340020100 Lagerstatus: hos lev.
free wheel gear cpl. 66th
1815:-
24
0025060256S Lagerstatus: 47
SK-BUNDSCHRAUBE M6X25 ISA30
20:-
25
60040027000 Lagerstatus: hos lev.
FREEWHEEL HOLDER 03
60:-
26
60040027050 Lagerstatus: hos lev.
SUPPORTING SLEEVE 03, Åtgår 2st
55:-
27
0025060300 Lagerstatus: hos lev.
HH COLLAR SCREW M6X30 INOX, Åtgår 2st
20:-
28
0770033020 Lagerstatus: hos lev.
O-RING 33,75X2,00
16:-