SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
60708008000
Windshield EU
1335:-
2
60708001000 2022-01-25
Headlight mask
735:-
3
69008021160
special screw M5x12, Åtgår 24st
35:-
4
60708008052 2022-01-25
Bearing sleeve, Åtgår 2st
40:-
5
6070800805033 2022-01-25
Windshield support left
250:-
6
6070800805133 2022-01-25
Windshield support right
250:-
7
60308030000BHA 2022-01-25
Tank cover silver metallic
3340:-
8
60708008154 2022-01-25
Shaft, Åtgår 2st
280:-
9
60708008154 2022-01-25
Shaft windshield adjustment
280:-
10
60708008053B2
Adjusting wheel, Åtgår 2st
75:-
11
60708008062 2022-01-25
Washer D=24/T=2.5, Åtgår 2st
35:-
12
0985060003
SELF LOCK. NUT DIN0985-M 6, Åtgår 3st
15:-
13
0021060003
WASHER DIN9021-A 6,4, Åtgår 2st
15:-
14
60708105000 2022-01-25
Dashboard cover
250:-
16
69008021080
clip nut M5, Åtgår 14st
30:-
17
54603048100
clip nut M6, Åtgår 5st
40:-
18
60708008055 2022-01-25
Collared bush, Åtgår 21st
40:-
19
0738050202 2022-01-25
Lens head screw ISO 7380-M5X20, Åtgår 2st
15:-
20
60708008057 2022-01-25
Windshield support rubber, Åtgår 2st
65:-
21
60408008155 2022-01-25
GEAR 16TH ADJUSTMENT, Åtgår 2st
75:-
22
60708008063 2022-01-25
Washer D=36/T=2, Åtgår 2st
40:-
23
60708008067 2022-01-25
Spring windshield
75:-
24
60708008065 2022-01-25
Toothed disk
75:-
25
60708008064 2022-01-25
Plain bearing, Åtgår 2st
35:-
26
6030801300033 2022-01-25
REAR FENDER
430:-
27
60308019200 2022-01-25
Tail end lower part
1135:-
28
54603048200
RANGE CHANGE METAL NUT M5, Åtgår 2st
40:-
29
60308015000
NUMBER PLATE SUPPORT
425:-
30
60012081300
license plate mouning plate
145:-
31
60304050000 2022-01-25
SPLASH PROTECTION
290:-
32
6030811000033
FRONTFENDER
1005:-
33
60012080100
SIDE REFLECTOR YELLOW CEV, Åtgår 2st
90:-
34
0081050121
EJOT PT screw K50x12, Åtgår 4st
20:-
35
60308095000
EJOFORM DELTASERT M6 AL
*SAKNAS
36
58412080400
reflector, red
65:-
37
58412080050
BRACKET FOR REFLECTOR
85:-
38
40006006000
WASHER 6MM, Åtgår 2st
15:-
39
0966050163
OVAL HEAD SCREW DIN0966-M 5X16, Åtgår 2st
15:-
40
0024060156
HH collar screw M6x15 TX30, Åtgår 2st
20:-
41
0024060206
HH collar screw M6x20 TX30, Åtgår 2st
20:-
42
0125060003
WASHER DIN0125-A 6,4, Åtgår 2st
15:-
43
83008000015 2022-01-25
SPECIAL SCREW M6X15X3, Åtgår 2st
30:-
44
60708008071
Special screw M5x14, Åtgår 4st
35:-
45
60708008070 2022-01-25
rubber bush windshield fixatio, Åtgår 4st
40:-



1
60708008000, Lagerstatus: 1-3
Windshield EU
Pris: 1335kr/st
Lägg i varukorgen
2
60708001000, Lagerstatus: hos lev.
Headlight mask
Pris: 735kr/st
Lägg i varukorgen
3
69008021160, Lagerstatus: 9
special screw M5x12, åtgår 24st
Pris: 35kr/st
Lägg 24st i varukorgen
3
69008021160, Lagerstatus: 9
special screw M5x12, åtgår 24st
Pris: 35kr/st
Lägg 24st i varukorgen
3
69008021160, Lagerstatus: 9
special screw M5x12, åtgår 24st
Pris: 35kr/st
Lägg 24st i varukorgen
3
69008021160, Lagerstatus: 9
special screw M5x12, åtgår 24st
Pris: 35kr/st
Lägg 24st i varukorgen
3
69008021160, Lagerstatus: 9
special screw M5x12, åtgår 24st
Pris: 35kr/st
Lägg 24st i varukorgen
3
69008021160, Lagerstatus: 9
special screw M5x12, åtgår 24st
Pris: 35kr/st
Lägg 24st i varukorgen
4
60708008052, Lagerstatus: hos lev.
Bearing sleeve, åtgår 2st
Pris: 40kr/st
Lägg 2st i varukorgen
4
60708008052, Lagerstatus: hos lev.
Bearing sleeve, åtgår 2st
Pris: 40kr/st
Lägg 2st i varukorgen
5
6070800805033, Lagerstatus: hos lev.
Windshield support left
Pris: 250kr/st
Lägg i varukorgen
6
6070800805133, Lagerstatus: hos lev.
Windshield support right
Pris: 250kr/st
Lägg i varukorgen
7
60308030000BHA, Lagerstatus: hos lev.
Tank cover silver metallic
Pris: 3340kr/st
Lägg i varukorgen
8
60708008154, Lagerstatus: hos lev.
Shaft, åtgår 2st
Pris: 280kr/st
Lägg 2st i varukorgen
10
60708008053B2, Lagerstatus: 1-3
Adjusting wheel, åtgår 2st
Pris: 75kr/st
Lägg 2st i varukorgen
11
60708008062, Lagerstatus: hos lev.
Washer D=24/T=2.5, åtgår 2st
Pris: 35kr/st
Lägg 2st i varukorgen
12
0985060003, Lagerstatus: 15
SELF LOCK. NUT DIN0985-M 6, åtgår 3st
Pris: 15kr/st
Lägg 3st i varukorgen
12
0985060003, Lagerstatus: 15
SELF LOCK. NUT DIN0985-M 6, åtgår 3st
Pris: 15kr/st
Lägg 3st i varukorgen
12
0985060003, Lagerstatus: 15
SELF LOCK. NUT DIN0985-M 6, åtgår 3st
Pris: 15kr/st
Lägg 3st i varukorgen
13
0021060003, Lagerstatus: 16
WASHER DIN9021-A 6,4, åtgår 2st
Pris: 15kr/st
Lägg 2st i varukorgen
13
0021060003, Lagerstatus: 16
WASHER DIN9021-A 6,4, åtgår 2st
Pris: 15kr/st
Lägg 2st i varukorgen
14
60708105000, Lagerstatus: hos lev.
Dashboard cover
Pris: 250kr/st
Lägg i varukorgen
16
69008021080, Lagerstatus: 1-3
clip nut M5, åtgår 14st
Pris: 30kr/st
Lägg 14st i varukorgen
17
54603048100, Lagerstatus: 32
clip nut M6, åtgår 5st
Pris: 40kr/st
Lägg 5st i varukorgen
17
54603048100, Lagerstatus: 32
clip nut M6, åtgår 5st
Pris: 40kr/st
Lägg 5st i varukorgen
18
60708008055, Lagerstatus: hos lev.
Collared bush, åtgår 21st
Pris: 40kr/st
Lägg 21st i varukorgen
19
0738050202, Lagerstatus: hos lev.
Lens head screw ISO 7380-M5X20, åtgår 2st
Pris: 15kr/st
Lägg 2st i varukorgen
20
60708008057, Lagerstatus: hos lev.
Windshield support rubber, åtgår 2st
Pris: 65kr/st
Lägg 2st i varukorgen
21
60408008155, Lagerstatus: hos lev.
GEAR 16TH ADJUSTMENT, åtgår 2st
Pris: 75kr/st
Lägg 2st i varukorgen
22
60708008063, Lagerstatus: hos lev.
Washer D=36/T=2, åtgår 2st
Pris: 40kr/st
Lägg 2st i varukorgen
23
60708008067, Lagerstatus: hos lev.
Spring windshield
Pris: 75kr/st
Lägg i varukorgen
24
60708008065, Lagerstatus: hos lev.
Toothed disk
Pris: 75kr/st
Lägg i varukorgen
25
60708008064, Lagerstatus: hos lev.
Plain bearing, åtgår 2st
Pris: 35kr/st
Lägg 2st i varukorgen
26
6030801300033, Lagerstatus: hos lev.
REAR FENDER
Pris: 430kr/st
Lägg i varukorgen
27
60308019200, Lagerstatus: hos lev.
Tail end lower part
Pris: 1135kr/st
Lägg i varukorgen
28
54603048200, Lagerstatus: 8
RANGE CHANGE METAL NUT M5, åtgår 2st
Pris: 40kr/st
Lägg 2st i varukorgen
28
54603048200, Lagerstatus: 8
RANGE CHANGE METAL NUT M5, åtgår 2st
Pris: 40kr/st
Lägg 2st i varukorgen
28
54603048200, Lagerstatus: 8
RANGE CHANGE METAL NUT M5, åtgår 2st
Pris: 40kr/st
Lägg 2st i varukorgen
28
54603048200, Lagerstatus: 8
RANGE CHANGE METAL NUT M5, åtgår 2st
Pris: 40kr/st
Lägg 2st i varukorgen
28
54603048200, Lagerstatus: 8
RANGE CHANGE METAL NUT M5, åtgår 2st
Pris: 40kr/st
Lägg 2st i varukorgen
29
60308015000, Lagerstatus: 1-3
NUMBER PLATE SUPPORT
Pris: 425kr/st
Lägg i varukorgen
30
60012081300, Lagerstatus: 1-3
license plate mouning plate
Pris: 145kr/st
Lägg i varukorgen
31
60304050000, Lagerstatus: hos lev.
SPLASH PROTECTION
Pris: 290kr/st
Lägg i varukorgen
32
6030811000033, Lagerstatus: 1-3
FRONTFENDER
Pris: 1005kr/st
Lägg i varukorgen
33
60012080100, Lagerstatus: 1-3
SIDE REFLECTOR YELLOW CEV, åtgår 2st
Pris: 90kr/st
Lägg 2st i varukorgen
34
0081050121, Lagerstatus: 1-3
EJOT PT screw K50x12, åtgår 4st
Pris: 20kr/st
Lägg 4st i varukorgen
34
0081050121, Lagerstatus: 1-3
EJOT PT screw K50x12, åtgår 4st
Pris: 20kr/st
Lägg 4st i varukorgen
35
60308095000, Lagerstatus: hos lev.
EJOFORM DELTASERT M6 AL
36
58412080400, Lagerstatus: 4-6
reflector, red
Pris: 65kr/st
Lägg i varukorgen
37
58412080050, Lagerstatus: 1-3
BRACKET FOR REFLECTOR
Pris: 85kr/st
Lägg i varukorgen
38
40006006000, Lagerstatus: 15
WASHER 6MM, åtgår 2st
Pris: 15kr/st
Lägg 2st i varukorgen
39
0966050163, Lagerstatus: 25
OVAL HEAD SCREW DIN0966-M 5X16, åtgår 2st
Pris: 15kr/st
Lägg 2st i varukorgen
40
0024060156, Lagerstatus: 36
HH collar screw M6x15 TX30, åtgår 2st
Pris: 20kr/st
Lägg 2st i varukorgen
41
0024060206, Lagerstatus: 10
HH collar screw M6x20 TX30, åtgår 2st
Pris: 20kr/st
Lägg 2st i varukorgen
42
0125060003, Lagerstatus: 7
WASHER DIN0125-A 6,4, åtgår 2st
Pris: 15kr/st
Lägg 2st i varukorgen
42
0125060003, Lagerstatus: 7
WASHER DIN0125-A 6,4, åtgår 2st
Pris: 15kr/st
Lägg 2st i varukorgen
43
83008000015, Lagerstatus: hos lev.
SPECIAL SCREW M6X15X3, åtgår 2st
Pris: 30kr/st
Lägg 2st i varukorgen
44
60708008071, Lagerstatus: 4-6
Special screw M5x14, åtgår 4st
Pris: 35kr/st
Lägg 4st i varukorgen
45
60708008070, Lagerstatus: hos lev.
rubber bush windshield fixatio, åtgår 4st
Pris: 40kr/st
Lägg 4st i varukorgen
8
60708008154, Lagerstatus: hos lev.
Shaft, åtgår 2st
Pris: 280kr/st
Lägg 2st i varukorgen